Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zacisze Kordiana III - wysoka jakość i spokojna okolica

2017-06-02


W dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie powstaje III etap inwestycji Zacisze Kordiana. Osiedle mieści się przy ul. Kordiana.

Kraków:

Życie w wielkim mieście wiąże się z wieloma udogodnieniami, jednak kiedy szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zamieszkać, decydujemy się na spokojniejsze lokalizacje, pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Pobliskie tereny zielone, dobrze rozwinięta infrastruktura, to główne aspekty decydujące o wyborze inwestycji. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów, Grupa Matejek realizuje kolejny etap osiedla Zacisze Kordiana III. Projekt powstaje przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Przemyślany wybór okolicy umożliwi dostęp do najważniejszych punktów, a jednocześnie zapewni ciszę i przyjazną atmosferę. W pobliżu zabudowy znajdują się bowiem placówki edukacyjne, przychodnie lekarskie, a także liczne punkty handlowo-usługowe. Dogodnie rozwinięta na tym obszarze infrastruktura oraz sprawnie działająca komunikacja miejska, gwarantują wygodne przemieszczanie się w pozostałe rejony miasta. Rozmaite środki transportu dają możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie sposobu dotarcia do celu. Preferujący jazdę samochodem z łatwością włączą się w ruch na autostradzie A4. Biegnąca w pobliżu trasa samochodowa umożliwia wyjazd z Krakowa w kierunku Tarnowa, Katowic oraz Zakopanego. Dwupasmowe drogi prowadzące do centrum pozwalają na komfortowe połączenie z centrum miasta.

Mieszkanie w jednym z najatrakcyjniejszych miast Małopolski to przede wszystkim dostęp do różnorodnych rozrywek i atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Podgórze Duchackie stanowiące dzielnicę aglomeracji, charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem serca tego regionu Polski. Mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana III będą mieli możliwość skorzystania z oferty działających w sąsiedztwie siłowni czy basenu. Najmłodsi z kolei mogą liczyć na wesołe spędzenie czasu na placu zabaw. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą trasy spacerowe oraz pobliskie tereny zielone. Ze względu na swoje walory Podgórze Duchackie należy do jednej z najpopularniejszych dzielnic, wybieranych przez osoby poszukujące mieszkania. Panujący tutaj spokój i dostępność komunikacyjna czynią je atrakcyjnym adresem spośród krakowskich lokalizacji.

W ramach inwestycji Zacisze Kordiana III, przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, rozpoczynających się od 37,64 mkw., a największe liczą 78,79 mkw. W zależności od potrzeb mieszkaniowych zaprojektowano lokale z 2, 3 i 4 pokojami o funkcjonalnym rozmieszczeniu. Ceny kształtują się w granicach 5,850-7,150 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-02

Prezenter inwestycji

Super Oferta

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Oaza Bronowice
Cystersów 26
Villa sento
Aleja Zbożowa etap III, IV
Słoneczny Zakątek
Projekt inwestycyjny -...
Działki budowlane o...
Kamienica Retmana
Marine Hotel *****
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Sand Hotel ****

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl