Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zacisze Kordiana III - wysoka jakość i spokojna okolica

2017-06-02


W dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie powstaje III etap inwestycji Zacisze Kordiana. Osiedle mieści się przy ul. Kordiana.

Kraków:

Życie w wielkim mieście wiąże się z wieloma udogodnieniami, jednak kiedy szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zamieszkać, decydujemy się na spokojniejsze lokalizacje, pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Pobliskie tereny zielone, dobrze rozwinięta infrastruktura, to główne aspekty decydujące o wyborze inwestycji. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów, Grupa Matejek realizuje kolejny etap osiedla Zacisze Kordiana III. Projekt powstaje przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Przemyślany wybór okolicy umożliwi dostęp do najważniejszych punktów, a jednocześnie zapewni ciszę i przyjazną atmosferę. W pobliżu zabudowy znajdują się bowiem placówki edukacyjne, przychodnie lekarskie, a także liczne punkty handlowo-usługowe. Dogodnie rozwinięta na tym obszarze infrastruktura oraz sprawnie działająca komunikacja miejska, gwarantują wygodne przemieszczanie się w pozostałe rejony miasta. Rozmaite środki transportu dają możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie sposobu dotarcia do celu. Preferujący jazdę samochodem z łatwością włączą się w ruch na autostradzie A4. Biegnąca w pobliżu trasa samochodowa umożliwia wyjazd z Krakowa w kierunku Tarnowa, Katowic oraz Zakopanego. Dwupasmowe drogi prowadzące do centrum pozwalają na komfortowe połączenie z centrum miasta.

Mieszkanie w jednym z najatrakcyjniejszych miast Małopolski to przede wszystkim dostęp do różnorodnych rozrywek i atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Podgórze Duchackie stanowiące dzielnicę aglomeracji, charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem serca tego regionu Polski. Mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana III będą mieli możliwość skorzystania z oferty działających w sąsiedztwie siłowni czy basenu. Najmłodsi z kolei mogą liczyć na wesołe spędzenie czasu na placu zabaw. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą trasy spacerowe oraz pobliskie tereny zielone. Ze względu na swoje walory Podgórze Duchackie należy do jednej z najpopularniejszych dzielnic, wybieranych przez osoby poszukujące mieszkania. Panujący tutaj spokój i dostępność komunikacyjna czynią je atrakcyjnym adresem spośród krakowskich lokalizacji.

W ramach inwestycji Zacisze Kordiana III, przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, rozpoczynających się od 37,64 mkw., a największe liczą 78,79 mkw. W zależności od potrzeb mieszkaniowych zaprojektowano lokale z 2, 3 i 4 pokojami o funkcjonalnym rozmieszczeniu. Ceny kształtują się w granicach 5,850-7,150 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-02

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...
CHE162PI47
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 


Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat Kwidzyńskidomy na sprzedaż powiat Łęczyńskidomy na wynajem gmina Pęczniewlokale użytkowe na wynajem gmina Czarna Białostockamieszkania na wynajem w Skalmierowicachdomy na wynajem w Rybitwachdomy na wynajem w Brzeźnicy

Deweloperzy