Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zacisze Kordiana III - wysoka jakość i spokojna okolica

2017-06-02


W dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie powstaje III etap inwestycji Zacisze Kordiana. Osiedle mieści się przy ul. Kordiana.

Kraków:

Życie w wielkim mieście wiąże się z wieloma udogodnieniami, jednak kiedy szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zamieszkać, decydujemy się na spokojniejsze lokalizacje, pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Pobliskie tereny zielone, dobrze rozwinięta infrastruktura, to główne aspekty decydujące o wyborze inwestycji. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów, Grupa Matejek realizuje kolejny etap osiedla Zacisze Kordiana III. Projekt powstaje przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Przemyślany wybór okolicy umożliwi dostęp do najważniejszych punktów, a jednocześnie zapewni ciszę i przyjazną atmosferę. W pobliżu zabudowy znajdują się bowiem placówki edukacyjne, przychodnie lekarskie, a także liczne punkty handlowo-usługowe. Dogodnie rozwinięta na tym obszarze infrastruktura oraz sprawnie działająca komunikacja miejska, gwarantują wygodne przemieszczanie się w pozostałe rejony miasta. Rozmaite środki transportu dają możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie sposobu dotarcia do celu. Preferujący jazdę samochodem z łatwością włączą się w ruch na autostradzie A4. Biegnąca w pobliżu trasa samochodowa umożliwia wyjazd z Krakowa w kierunku Tarnowa, Katowic oraz Zakopanego. Dwupasmowe drogi prowadzące do centrum pozwalają na komfortowe połączenie z centrum miasta.

Mieszkanie w jednym z najatrakcyjniejszych miast Małopolski to przede wszystkim dostęp do różnorodnych rozrywek i atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Podgórze Duchackie stanowiące dzielnicę aglomeracji, charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem serca tego regionu Polski. Mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana III będą mieli możliwość skorzystania z oferty działających w sąsiedztwie siłowni czy basenu. Najmłodsi z kolei mogą liczyć na wesołe spędzenie czasu na placu zabaw. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą trasy spacerowe oraz pobliskie tereny zielone. Ze względu na swoje walory Podgórze Duchackie należy do jednej z najpopularniejszych dzielnic, wybieranych przez osoby poszukujące mieszkania. Panujący tutaj spokój i dostępność komunikacyjna czynią je atrakcyjnym adresem spośród krakowskich lokalizacji.

W ramach inwestycji Zacisze Kordiana III, przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, rozpoczynających się od 37,64 mkw., a największe liczą 78,79 mkw. W zależności od potrzeb mieszkaniowych zaprojektowano lokale z 2, 3 i 4 pokojami o funkcjonalnym rozmieszczeniu. Ceny kształtują się w granicach 5,850-7,150 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-02

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Imperial Business...
Oaza Bronowice
Villa sento
Marine Hotel *****
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Bunscha Park
START Office
Mój Dom Etap IV
Osiedle Klonowe 14
Słoneczny Zakątek
Aleja Zbożowa etap III, IV
Lokale biurowe w centrum...
Sand Hotel ****
Cystersów 26
Osiedle Lawendowa 3

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl