Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zacisze Kordiana III - wysoka jakość i spokojna okolica

2017-06-02


W dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie powstaje III etap inwestycji Zacisze Kordiana. Osiedle mieści się przy ul. Kordiana.

Kraków:

Życie w wielkim mieście wiąże się z wieloma udogodnieniami, jednak kiedy szukamy miejsca, w którym moglibyśmy zamieszkać, decydujemy się na spokojniejsze lokalizacje, pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Pobliskie tereny zielone, dobrze rozwinięta infrastruktura, to główne aspekty decydujące o wyborze inwestycji. Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów, Grupa Matejek realizuje kolejny etap osiedla Zacisze Kordiana III. Projekt powstaje przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Przemyślany wybór okolicy umożliwi dostęp do najważniejszych punktów, a jednocześnie zapewni ciszę i przyjazną atmosferę. W pobliżu zabudowy znajdują się bowiem placówki edukacyjne, przychodnie lekarskie, a także liczne punkty handlowo-usługowe. Dogodnie rozwinięta na tym obszarze infrastruktura oraz sprawnie działająca komunikacja miejska, gwarantują wygodne przemieszczanie się w pozostałe rejony miasta. Rozmaite środki transportu dają możliwość wyboru najdogodniejszego dla siebie sposobu dotarcia do celu. Preferujący jazdę samochodem z łatwością włączą się w ruch na autostradzie A4. Biegnąca w pobliżu trasa samochodowa umożliwia wyjazd z Krakowa w kierunku Tarnowa, Katowic oraz Zakopanego. Dwupasmowe drogi prowadzące do centrum pozwalają na komfortowe połączenie z centrum miasta.

Mieszkanie w jednym z najatrakcyjniejszych miast Małopolski to przede wszystkim dostęp do różnorodnych rozrywek i atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Podgórze Duchackie stanowiące dzielnicę aglomeracji, charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem serca tego regionu Polski. Mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana III będą mieli możliwość skorzystania z oferty działających w sąsiedztwie siłowni czy basenu. Najmłodsi z kolei mogą liczyć na wesołe spędzenie czasu na placu zabaw. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą trasy spacerowe oraz pobliskie tereny zielone. Ze względu na swoje walory Podgórze Duchackie należy do jednej z najpopularniejszych dzielnic, wybieranych przez osoby poszukujące mieszkania. Panujący tutaj spokój i dostępność komunikacyjna czynią je atrakcyjnym adresem spośród krakowskich lokalizacji.

W ramach inwestycji Zacisze Kordiana III, przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, rozpoczynających się od 37,64 mkw., a największe liczą 78,79 mkw. W zależności od potrzeb mieszkaniowych zaprojektowano lokale z 2, 3 i 4 pokojami o funkcjonalnym rozmieszczeniu. Ceny kształtują się w granicach 5,850-7,150 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-06-02

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
CHE162PI47

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna