Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

TETMAJERA RESIDENCE

2018-11-22


W jednym z najspokojniejszych rejonów położonych blisko krakowskiego Rynku powstaje ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa. Przy ul. Tetmajera będzie można zamieszkać w TETMAJERA RESIDENCE.

Usytuowana w miejscu, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, zapewnia dostęp do najważniejszych punktów na mapie Krakowa. Mieszkając przy ul. Tetmajera, gdzie znajduje się TETMAJERA RESIDENCE, można swobodnie korzystać z komunikacji miejskiej. Sprawne pokonywanie odległości przyczynia się do oszczędności czasu, dzięki czemu można zyskać dodatkowe wolne chwile. Ich ciekawe wykorzystanie ułatwią atrakcje, jakie czekają tutaj na mieszkańców. Pobliski klub sportowy Bronowianka czy basen w hotelu Daisy to formy rozrywki, z których ucieszą się osoby aktywne. Zachętę do uprawiania sportu stanowią także tereny zielone. Przyjemny spacer czy przejażdżka rowerowa, a także poranny jogging mogą stać się jedną z form relaksu. Na komfort życia w tutejszej okolicy wpływa również jej kameralny klimat. Dominująca na tym terenie niska zabudowa i domy jednorodzinne pozwolą cieszyć się domowym zaciszem i odpocząć od zgiełku miasta. Choć Bronowice należą do mniej uprzemysłowionych dzielnic, mają rozwiniętą infrastrukturę, gwarantującą bliskość najważniejszych placówek, tj. przedszkola, szkoły, przychodnie medyczne czy punkty handlowo-usługowe.

Jednak na wygodę życia w największym stopniu wpływa inwestycja, którą wybiera się na swój dom. Mając to na uwadze, projektujący TETMAJERA RESIDENCE zadbali o przemyślane rozwiązania. Całości dopełnia estetyka zabudowy. Wyróżnia ją nie tylko oryginalna bryła budynków, ale przede wszystkim dbałość o szczegóły. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów wpływa na standard mieszkań, a te odpowiadają na potrzeby nabywców. Jednym z największych atutów, jest ich ustawny układ. Pomieszczenia zostały rozmieszczone w sposób sprzyjający indywidualnej aranżacji i funkcjonalnemu użytkowaniu. Efekt dużej przestrzeni uzyskano nie tylko dzięki optymalnemu zagospodarowaniu metraży, ale również za pomocą dużych przeszkleń, co pozytywnie wpływa także na naświetlenie lokali. W zależności od kondygnacji mieszkańcy zyskają dodatkową powierzchnię w postaci balkonu lub ogródka. Dodatkowo na terenie inwestycji pojawią się strefy zieleni oraz miejsca postojowe.

W ofercie spółki LOGI realizującej projekt TETMAJERA RESIDENCE dostępne są mieszkania z 4 pokojami, liczące od ponad 96 do blisko 125,5 mkw. Ceny wahają się w granicach 6687-7274 zł/mkw. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2020 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-11-22

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Skierniewickimieszkania na sprzedaż powiat Strzelecko-Drezdeneckimieszkania na sprzedaż gmina Boćkimieszkania na wynajem gmina Czajkówdomy na sprzedaż w Przytokudomy na sprzedaż w Komarowie Dolnymmieszkania na sprzedaż w Anusinie

Deweloperzy

);