Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

SUN & SNOW Resorts - Solina

2018-12-18


W Polańczyku przy ul. Równej powstaje inwestycja w systemie condo hotelu. SUN & SNOW Resorts - Solina oferuje luksusowe apartamenty.

Bieszczady to jeden z najpopularniejszych polskich rejonów wypoczynkowych. Turystów przyciągają tutaj nie tylko piękne krajobrazy, ale także niepowtarzalna aura miejsca. Mnóstwo możliwości rekreacyjnych, jakie gwarantuje okolica Jeziora Solińskiego, sprawia, że przyjeżdżający goście przez cały rok mogą korzystać z różnorodnych atrakcji.

Gwarancją udanego wypoczynku są nie tylko urokliwe widoki, ale przede wszystkim komfortowe miejsce pobytu. Dlatego tak ważne, by ten czas spędzić w obiekcie, którego standard odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednia jakość hotelu pozwala w pełni korzystać z wyjazdu i cieszyć się wolnym czasem.

SUN & SNOW Resorts - Solina w swojej ofercie ma luksusowe apartamenty. Hotel charakteryzuje wyjątkowy standard, a udostępniane w nim lokale są zarządzane w systemie condo. Obiekt został zaprojektowany przez biuro architektoniczne CZORA&CZORA, które ma na swoim koncie m.in. projekt hoteli Hilton na terenie Polski, co świadczy o jego wyjątkowości i najwyższej jakości.

Inwestycja SUN & SNOW Resorts - Solina liczy 250 apartamentów, a także bogato rozbudowane części wspólne. Na terenie obiektu znajduje się bowiem całoroczny basen, strefa wellness i SPA, jak również siłowni oraz sala fitness. Z myślą o najmłodszych gościach wygospodarowano salę zabaw dla dzieci, natomiast miłośnicy sportów śnieżnych i rowerowych mogą liczyć na dostęp do narciarni i rowerowni wyposażonych w niezbędny sprzęt. Oprócz tego pasjonaci żeglarstwa skorzystają z mariny. Atutem wynikającym z położenia SUN & SNOW Resorts - Solina jest też bezpośrednie sąsiedztwo plaży.

Panujące w okolicy cisza i spokój, pozwalają na prawdziwy relaks, a okazji do niego nie zabraknie bez względu na preferowaną formę wypoczynku czy porę roku. Aurę prywatności i przyjazną przestrzeń tworzą również same apartamenty, których wnętrza aranżowała Fobia Design słynąca z efektownych połączeń nowoczesności i miejscowego folkloru. Warto zaznaczyć, że każdy z apartamentów jest kompleksowo wyposażony.

Wszystkie walory, jakimi wyróżnia się SUN & SNOW Resorts - Solina, jak również jego lokalizacja, sprawiają, że stanowi on ciekawą opcję na pozyskanie dodatkowego źródła dochodu. System condo, zgodnie z którym jest zarządzana inwestycja, umożliwia wygodne udostępnianie swojego lokalu na wynajem.

Obiekt zostanie oddany do użytkowania w II kwartale 2020 r., a dostępne w nim apartamenty mieszczą od 1 do 3 pokoi. Z kolei powierzchnia lokali liczy od ponad 19 do blisko 88 mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-12-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Pszczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Słupeckidomy na wynajem gmina Borowadomy na sprzedaż gmina M. Siemianowice Śląskiedomy na sprzedaż w Nieskurzów Nowymieszkania na sprzedaż w Uniejów-Rędzinachmieszkania na sprzedaż w Brzemionach

Deweloperzy

);