Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Silver Residence - mieszkania w centrum Wrocławia

2017-05-16


Wrocławski rynek nieruchomości już wkrótce powiększy się o nową inwestycję. W samym centrum miasta grupa Immobillo Group realizuje projekt mieszkaniowy, w ramach którego zaoferuje 96 mieszkań.

Wrocław

Obiekt harmonijnie wkomponowuje się w krajobraz Wrocławia, zwracając na siebie uwagę za sprawą eleganckiej i prostej elewacji, utrzymanej w stonowanej kolorystyce oraz zdobionej delikatnymi detalami. Front budynku uatrakcyjnia ściana zielona, natomiast zastosowane rozwiązania architektoniczne, tj. oryginalny kształt bryły, fasady podzielone według określonych zasad czy wielkość okien pozwoliły dopasować budynek do charakteru Planu Dominikańskiego oraz rynku, sąsiadujących z inwestycją. 

W nowoczesnym budynku wielorodzinnym powstanie  96 mieszkań o zróżnicowanych  metrażach  i funkcjonalnie zorganizowanym rozkładzie pomieszczeń. W ofercie znajdą się zarówno 3- i 4- pokojowe lokale uwzględniające potrzeby rodzin z dziećmi, jak i kameralne mieszkania z 2 pokojami lub kawalerki. Ich powierzchnia rozpoczyna się już od 27 mkw., a największe apartamenty liczą nawet 98 mkw. W trosce o wygodę użytkowania deweloper zastosował optymalne przeszklenia, które zagwarantują dostęp do naturalnego światła. Możliwość indywidualnego zaaranżowania wnętrz zapewni stan deweloperski, w jakim mieszkania zostaną oddane do użytkowania. Oprócz tego, w zależności od kondygnacji, mieszkańcy Silver Residence mogą liczyć na balkon taras lub loggię. Osoby, które zdecydują się na najwyżej położone mieszkania będą miały możliwość podziwiania panoramy miasta, dzięki wygodnym tarasom. Do lokali na najniższych kondygnacjach przyporządkowano przestronne tarasy (120 mkw.), przystosowane do samodzielnych nasadzeń. Aby zapewnić swoim klientom odpowiednią jakość życia,  Immobillo Group zadbała również o kwestie bezpieczeństwa, wyposażając budynek w videodomofony i drzwi antywłamaniowe, a cały teren został objęty monitoringiem. Ponadto cała inwestycja spełnia wymagania obiektów dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. 

Mieszkania przy ul. Haukego-Bosaka to także gwarantowane miejsce parkingowe w dwupoziomowym garażu, liczącym ponad 100 stanowisk. Dla zwiększenia wygody mieszkańców zaplanowano również komórki lokatorskie. Wygodne korzystanie z budynku umożliwią szybkie widny i niezależne klatki wejściowe. 

Apartamentowiec Silver Residence to inwestycja zlokalizowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia, jakimi są tamtejsze Krzyki. Adres przy ul. Haukego-Bosaka zapewnia dostęp do najważniejszej infrastruktury i prężnie działającej komunikacji miejskiej. 

Mieszkania z oferty Silver Residence zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2019 r. Cena za metr kwadratowy mieści się w przedziale 7100 – 9300 zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-16

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Mój Dom Etap IV
Osiedle Klonowe 14
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Oaza Bronowice
Villa sento
Sand Hotel ****

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl