Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Piaszczysta

2019-05-16


W krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Piaszczystej powstaje 8 domów. W ofercie jest 16 mieszkań.

W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa – Prądniku Białym powstaje inwestycja mieszkaniowa przy ul. Piaszczystej. Ten rejon Krakowa jest doceniany przede wszystkim przez osoby, dla których ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość odetchnięcia od zgiełku miasta przy jednoczesnym wygodnym dostępie do centrum. Ponadto północne obszary miasta i graniczące z nimi tereny pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu.

W ramach inwestycji Piaszczysta przy ul. Piaszczystej powstaje 8 domów mieszczących po 2 mieszkania. Największe z nich zapewniają opcję lokalu 2-poziomowego, co sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi i tych, którzy potrzebują przestronnej przestrzeni. Na wygodę mogą liczyć wszyscy mieszkańcy Piaszczystej. Dostępne w ofercie metraże pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią powierzchnię – obejmuje ona od 49 do 105 mkw. Funkcjonalny układ mieszkań umożliwi dopasowanie wnętrza do indywidualnych upodobań oraz potrzeb.

Wygoda musi być połączona z odpowiednim standardem, dlatego domy przy ul. Piaszczystej charakteryzuje troska o każdy szczegół. Jest to widoczne zarówno w detalach architektonicznych, jak i przemyślanej kolorystyce oraz zastosowanych rozwiązaniach. Jasne barwy harmonijnie komponują się z otaczającą zabudowę przyrodą. Dodatkowo do wykonania elewacji wykorzystano stylowy beton, modną cegłę oraz naturalny modrzew. Właściwie umieszczone przeszklenia nie tylko nadają elegancję, ale przede wszystkim doświetlają mieszkania, czyniąc je jeszcze bardziej przytulnymi.
Dzięki temu estetyka współgra z jakością, co przekłada się na komfort zamieszkiwania. Przyjazne otoczenie wpływa na dobre samopoczucie i ułatwia odpoczynek w domowym zaciszu.

Niewielka i niska zabudowa stwarza kameralny klimat, natomiast sąsiedztwo oddalonego zaledwie o 600 m lasu ułatwia zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Panująca wokół cisza stanowi przyjemną przeciwwagę dla gwarnego centrum. Jednak i miłośnicy miejskich rozrywek, mieszkając przy ul. Piaszczystej, będą usatysfakcjonowani. Pokonując dystans 4 km, bez problemu dołączą do najciekawszych wydarzeń odbywających się w Starym Mieście.

Inwestycja przy ul. Piaszczystej w Prądniku Białym będzie gotowa w III kwartale 2020 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-16

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Sokołowskimieszkania na wynajem powiat Lipnowskimieszkania na wynajem gmina Dobre Miastomieszkania na sprzedaż gmina Lutowiskamieszkania na sprzedaż w Wąglik-Koloniamieszkania na wynajem w Leszczachmieszkania na sprzedaż w Rumoce

Deweloperzy

);