Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Piasta Park IV

Kraków, Mistrzejowice, ul. Piasta Kołodzieja

2020-07-31

Piasta Park IV


Na krakowskich Mistrzejowicach, w sąsiedztwie zielonych terenów miejskich powstaje kolejny etap cieszącej się dużą popularnością inwestycji Piasta Park

Piasta Park IV to już kolejny etap bardzo popularnego wśród krakowian osiedla znajdującego się w północnej części miasta, w dzielnicy Mistrzejowice (przy zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici).

Doskonała lokalizacja tego przedsięwzięcia mieszkaniowego gwarantuje to, czego poszukują mieszkańcy dużych miast, wybierając miejsce do życia dla siebie i swojej rodziny.

Wygodna komunikacja i bogata infrastruktura

Wybór mieszkania w tej inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z centrum miasta — osiedle Piasta Park jest położone w odległości zaledwie 6 km od centrum, a znajdująca się kilka kroków stad pętla tramwajowa „os. Piast” umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się po stolicy Małopolski.

Docenić warto także rozbudowaną najbliższą infrastrukturę. W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowych oraz usługowych, począwszy od małych lokalnych sklepów oraz targowiska „Piast”, przez supermarkety po galerię handlowa Serenada.
W pobliżu znajdują się także placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, gabinety stomatologiczne, apteka i szpital Rydygiera.

Zielona przystań niedaleko centrum Krakowa

Jednak wyróżnikiem i jedną z największych zalet lokalizacji inwestycji Piasta Park jest przyjazne i pełne zieleni otoczenie. Bliskość Plant Bieńczyckich, Batowic, wzgórza Fortu Mistrzejowice, zbiornika wodnego Zesławice dają możliwość codziennego kontaktu z naturą i aktywnego wypoczynku. Mieszkanie w otoczeniu natury oraz terenów rekreacyjnych to od lat jeden z najważniejszych wyznaczników wśród poszukujących własnego M. Piasta Park IV spełnia to kryterium w najwyższym stopniu. To prawdziwa zielona enklawa w niedalekiej odległości od centrum miasta.


Piasta Park IV – szeroki wybór mieszkań

Piasta Park IV stanowić będzie kompleks składający się dziewięciopiętrowych budynków z jedną kondygnacją podziemną. W ofercie znajduje się 314 wygodnych mieszkań, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe, o powierzchni od 30 do 77 mkw. Budynki zostały zaprojektowane tak, by z każdego mieszkania można było jeszcze bardziej korzystać z walorów krajobrazowych okolicy. Lokale są doskonale doświetlone, funkcjonalnie rozplanowane, posiadają balkony, loggie lub tarasy w ogrodach.

Bryła budynku ma kształt litery U i otwiera się w kierunku południowym. Pozwoliło to na zaplanowanie wewnętrznego dziedzińca, stanowiącego wspólną przestrzeń rekreacyjną dla przyszłych lokatorów Piasta Park IV. Na parterze budynku będą znajdowały się lokale usługowe, a w podziemnej kondygnacji wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie.
Będzie to osiedle chronione.


Inwestycja będzie gotowa w III kwartale 2022 roku.

Deweloperem Piasta Park IV jest firma Wawel Service Sp. z o.o., jedna z najbardziej znanych i najdłużej działających firm deweloperskich w Krakowie.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: | 2020-07-31

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Przasnyskilokale użytkowe na wynajem powiat Radomskidomy na sprzedaż gmina Węgorzewomieszkania na sprzedaż gmina Ślemieńdomy na wynajem w Augustówkumieszkania na wynajem w Hucie Żuławskiejdomy na wynajem w Sicinach

Deweloperzy

);