Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle ZIELONE- mieszkania w pobliżu Wrocławia

2017-07-24

Osiedle ZIELONE- mieszkania w pobliżu Wrocławia


W oddalonych o kilka kilometrów od Wrocławia Siechnicach, spółka ATOM deweloper realizuje inwestycję mieszkaniową.

Siechnice:

Osoby planujące zakup mieszkania swoją uwagę skupiają nie tylko na atrakcyjności samej inwestycji czy cenie. Równie istotna okazuje się lokalizacja. Największym zainteresowaniem cieszą się projekty położone w pobliżu center miast i jednocześnie zapewniające wytchnienie od miejskiego zgiełku. Dostęp do niezbędnej infrastruktury to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność czasu. Ponadto sąsiedztwo terenów umożliwiających aktywny wypoczynek i relaks w przyjaznym otoczeniu, są coraz częściej jednym z głównych czynników wpływających na decyzję zakupową klientów deweloperów.

W niewielkiej odległości od jednego z największych polskich miast spółka ATOM deweloper realizuje inwestycję Osiedle ZIELONE. W oddalonych o niespełna 11 km od centrum Wrocławia Siechnicach powstanie kompleks mieszkaniowy, w skład którego wejdą 4 budynki wielorodzinne. Zarówno architektura zabudowy, jak i jej lokalizacja gwarantują kameralną atmosferę. Osiedle ZIELONE jest propozycją dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i dostęp do centrum. Okolica przy ul. Henryka III charakteryzuje się malowniczym otoczeniem. Tereny wokół inwestycji porasta drzewostan, a tuż za rogiem znajduje się zielony skwer miejski. Mieszkańcy Osiedla ZIELONEGO w kilka minut dotrą do Rynku w Siechnicach. Odpowiednio rozwinięta infrastruktura drogowa umożliwia wygodne i sprawne przemieszczanie się, natomiast sąsiedztwo sklepów i punktów handlowo-usługowych pozwala na szybkie załatwienie codziennych spraw.

Niska zabudowa 2-kondygnacyjnych budynków wchodzących w skład Osiedla ZIELONEGO, tworzy kameralną atmosferę. W ofercie dostępnych jest 114 mieszkań, których powierzchnia waha się od 40,10 do 88,50 mkw. Do każdego z lokali przyporządkowana zostanie komórka lokatorska mieszcząca się na tym samym poziomie, co przynależne do niej mieszkanie. Oprócz tego właściciele samochodów mogą liczyć na indywidualne miejsce parkingowe w obrębie posesji. Ponadto będą mieli możliwość wykupienia dodatkowego stanowiska postojowego. Mieszkańcy, którzy zdecydują się na lokale usytuowane na parterze, ucieszą się z własnego ogrodzonego ogródka, natomiast na właścicieli lokali położonych na wyższych kondygnacjach czekają przestronne balkony. Projekt Osiedla ZIELONEGO uwzględnia również potrzeby osób niepełnosprawnych. Z kolei z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie plac zabaw, natomiast dla dorosłych wygospodarowano osobną część wypoczynkową.

Klienci spółki ATOM deweloper mogą liczyć na bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Udostępnienie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2018 r.  

Źródło: KRN.pl | 2017-07-24

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Lokale biurowe w centrum...
Cystersów 26
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Działki budowlane o...
Projekt inwestycyjny -...
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Słoneczny Zakątek
Villa sento
Aleja Zbożowa etap III, IV
Marine Hotel *****
Kamienica Retmana
Nowe Mieszkania w Czyżynach

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl