Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle ZIELONE- mieszkania w pobliżu Wrocławia

2017-07-24

Osiedle ZIELONE- mieszkania w pobliżu Wrocławia


W oddalonych o kilka kilometrów od Wrocławia Siechnicach, spółka ATOM deweloper realizuje inwestycję mieszkaniową.

Siechnice:

Osoby planujące zakup mieszkania swoją uwagę skupiają nie tylko na atrakcyjności samej inwestycji czy cenie. Równie istotna okazuje się lokalizacja. Największym zainteresowaniem cieszą się projekty położone w pobliżu center miast i jednocześnie zapewniające wytchnienie od miejskiego zgiełku. Dostęp do niezbędnej infrastruktury to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność czasu. Ponadto sąsiedztwo terenów umożliwiających aktywny wypoczynek i relaks w przyjaznym otoczeniu, są coraz częściej jednym z głównych czynników wpływających na decyzję zakupową klientów deweloperów.

W niewielkiej odległości od jednego z największych polskich miast spółka ATOM deweloper realizuje inwestycję Osiedle ZIELONE. W oddalonych o niespełna 11 km od centrum Wrocławia Siechnicach powstanie kompleks mieszkaniowy, w skład którego wejdą 4 budynki wielorodzinne. Zarówno architektura zabudowy, jak i jej lokalizacja gwarantują kameralną atmosferę. Osiedle ZIELONE jest propozycją dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i dostęp do centrum. Okolica przy ul. Henryka III charakteryzuje się malowniczym otoczeniem. Tereny wokół inwestycji porasta drzewostan, a tuż za rogiem znajduje się zielony skwer miejski. Mieszkańcy Osiedla ZIELONEGO w kilka minut dotrą do Rynku w Siechnicach. Odpowiednio rozwinięta infrastruktura drogowa umożliwia wygodne i sprawne przemieszczanie się, natomiast sąsiedztwo sklepów i punktów handlowo-usługowych pozwala na szybkie załatwienie codziennych spraw.

Niska zabudowa 2-kondygnacyjnych budynków wchodzących w skład Osiedla ZIELONEGO, tworzy kameralną atmosferę. W ofercie dostępnych jest 114 mieszkań, których powierzchnia waha się od 40,10 do 88,50 mkw. Do każdego z lokali przyporządkowana zostanie komórka lokatorska mieszcząca się na tym samym poziomie, co przynależne do niej mieszkanie. Oprócz tego właściciele samochodów mogą liczyć na indywidualne miejsce parkingowe w obrębie posesji. Ponadto będą mieli możliwość wykupienia dodatkowego stanowiska postojowego. Mieszkańcy, którzy zdecydują się na lokale usytuowane na parterze, ucieszą się z własnego ogrodzonego ogródka, natomiast na właścicieli lokali położonych na wyższych kondygnacjach czekają przestronne balkony. Projekt Osiedla ZIELONEGO uwzględnia również potrzeby osób niepełnosprawnych. Z kolei z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji powstanie plac zabaw, natomiast dla dorosłych wygospodarowano osobną część wypoczynkową.

Klienci spółki ATOM deweloper mogą liczyć na bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Udostępnienie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2018 r.  

Źródło: KRN.pl | 2017-07-24

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Apartamenty Lema
Oaza Bronowice
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****
CHE162PI47

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna