Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Tęczowe

2019-04-04

Osiedle Tęczowe


W Giebułtowie koło Krakowa powstaje Osiedle Tęczowe. Inwestycja, za którą odpowiada firma Witmar, będzie gotowa już w I kwartale 2019 r.

Rodziny z dziećmi szukające mieszkania dużą wagę przywiązują do okolicy, w jakiej znajduje się ich mieszkanie. Istotne są bowiem klimat miejsca oraz atrakcje, dzięki którym można w interesujący sposób spędzić czas wolny w rodzinnym gronie. Do najbardziej pożądanych lokalizacji należą te, otoczone terenami zielonymi. Bliskość natury nie tylko poprawia samopoczucie, ale także znacząco wpływa na jakość powierza. Problemem, jakiego doświadczają mieszkańcy dużych miast, jest niedostateczna powierzchnia zielona, dlatego też coraz częściej poszukują oferty mieszkaniowej na obrzeżach.

Giebułtów leżący w graniach gminy Wielka Wieś jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości położonych nieopodal Krakowa. Zainteresowaniem osób myślących o zakupie mieszkania cieszy się Tęczowe Wzgórze. To właśnie pod tym adresem firma Witmar realizuje inwestycję mieszkaniową Osiedle Tęczowe. W jego skład wchodzi 20 lokali mieszkalnych. Na ok. 71 mkw. znajdować się będą 3 pokoje, kuchnia, łazienki oraz salon. Ich funkcjonalny układ pozwoli na praktyczne urządzenie wnętrza. Dobrze zorganizowana przestrzeń wpływa na wygodę użytkowania i pozwala dostosować mieszkanie do potrzeb mieszkańców. Przemyślany układ przestrzenny w połączeniu z przestronnością zapewnia komfort, który sprawdzi się w przypadku rodziny z dziećmi. Atutem inwestycji jest również jej kameralny klimat, na co wpływa m.in. niska zabudowa charakterystyczna dla domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica tworzy prorodzinną atmosferę, w której będzie można wypocząć po dniu pełnym obowiązków. Sprzyjają temu także tereny zielone, których w Giebułtowie nie brakuje. Teren w pobliżu kościoła otacza starodrzew. Nieopodal mieszczą się też relikty parku dworskiego. Zwolenników spacerów i wypraw rowerowych zadowolą Dolinki Krakowskie oraz graniczący z gminą Ojcowski Park Narodowy.

Mieszkając w Giebułtowie, można korzystać również z możliwości, jakie stwarza duże miasto. Tęczowe Wzgórze jest bowiem oddalone od ścisłego centrum Krakowa jedynie o ok. 11 km. Tak niewielka odległość pozwoli na swobodne przemieszczanie się, co jest szczególnie istotne dla osób związanych z krakowskim rynkiem pracy. W pobliżu Osiedla Tęczowego znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i prywatnej oraz droga łącząca Kraków i Olkusz. Ponadto bogata infrastruktura Giebułtowa gwarantuje dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych oraz placówek edukacyjnych. Organizację codziennych obowiązków ułatwi bliskość Galerii Bronowice, IKEA czy Futura Park.

Osiedle Tęczowe zostanie oddane do użytkowania w I kwartale 2019 r.  

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-04-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Kluczborskidomy na wynajem powiat Brodnickilokale użytkowe na wynajem gmina Łomżamieszkania na sprzedaż gmina Olszankadomy na wynajem w Kolonia Piaskidomy na wynajem w Marianowiemieszkania na wynajem w Ujazdzie

Deweloperzy

);