Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Stawowa

2019-07-17


W Krakowie przy ulicy Stawowej powstaje Osiedle Stawowe. Za inwestycję odpowiada spółka PBiOT „FRONTON”.

Wybór dzielnicy, w której chce się dokonać zakupu mieszkania, może okazać się kluczową kwestią, jeśli chodzi o codzienną wygodę. Związane jest to przede wszystkim z dostępnością komunikacyjną, jaka charakteryzuje poszczególne rejony Krakowa. Sprawne przemieszczanie się ma istotny wpływ na ilość wolnego czasu, dlatego też tak ważne jest szybkie poruszania się z miejsca zamieszkania do pracy czy innych istotnych punktów na mapie miasta.

Krakowski Prądnik Biały uważany jest za jeden z najbardziej pożądanych adresów w stolicy Małopolski. Cechuje go wiele atutów, na które uwagę zwracają osoby poszukujące mieszkania. Zapewnienie sobie miejsca zamieszkania odpowiadającego na najważniejsze potrzeby to gwarancja komfortu na co dzień. Znaczenia ma tutaj nie tylko transport publiczny, ale również bliskość punktów handlowo-usługowych czy szkół i przedszkoli.

Z uwagi na wyznaczniki, jakimi nabywcy mieszkań kierują się przy wyborze lokalu, spółka PBiOT „FRONTON” na lokalizację swojej inwestycji wybrała okolice ul. Stawowej, mieszczącej się w granicach dzielnicy Prądnik Biały. Działająca na tym terenie komunikacja miejska pozwala na swobodne pokonywanie odległości pomiędzy interesującymi tutejszych mieszkańców punktami miasta, a łatwość włączenia się do ruchu na krakowskiej obwodnicy czy autostrady A4 usatysfakcjonuje kierowców. W prosty sposób można dostać się także na lotnisko Balice.

Ponadto w pobliżu znajdują się centra handlowe oraz to, co istotne dla rodzin z dziećmi – przedszkola i szkoły. Okolica obfituje też w miejsca sprzyjające rozrywce zarówno najmłodszych, jak i starszych mieszkańców tego rejonu. Czas wolny można przyjemnie spędzać tutaj w 20 ogródkach jordanowskich oraz 5 klubach sportowych, co docenią zwolennicy aktywnego odpoczynku.

Jak wiadomo, przy wyborze mieszkania, poza aspektami związanymi z najbliższą okolicą, niezwykle istotna jest sama inwestycja. Jej standard oraz koncepcja architektoniczna stanowią główny wyznacznik zadowolenia przyszłych mieszkańców. Mając to na uwadze, odpowiedzialna za projekt spółka, starała się odpowiedzieć na najważniejsze oczekiwania swoich klientów. Dlatego też oprócz funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej, otrzymają oni zorganizowaną strefę zieleni wokół zabudowy. Mieszkania natomiast pozwalają na wybór optymalnego metrażu, który waha się od 30 do 85 mkw. Lokale, w zależności od kondygnacji, posiadają balkony lub ogródki. Z kolei na podziemnym poziomie znajdą się wielostanowiskowe garaże i komórki lokatorskie.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w II kwartale 2021 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemmieszkania na sprzedażdziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sosnowiecmieszkania na sprzedaż powiat M. Rzeszówdomy na wynajem gmina Bełchatówmieszkania na wynajem gmina Kalisz Pomorskidomy na sprzedaż w Gwizdałkidomy na wynajem w Błoniachdomy na sprzedaż w Wróblowicach

Deweloperzy

);