Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Przy Mogilskiej

2019-07-23


W pierwszym kwartale 2021 r. do użytkowania zostanie oddane Osiedle przy Mogilskiej. Za inwestycję odpowiada spółka LC Corp.

Lokalizacja inwestycji przy jednym z kluczowych dla Krakowa węzłów komunikacyjnych odgrywa istotną rolę dla wszystkich przemieszczających się. Odległość, jaką codziennie pokonujemy z pracy do miejsca zamieszkania, przekłada się na ilość wolnego czasu, dlatego tak ważna jest sprawna komunikacja. Dotarcie do najważniejszych punktów powinno przebiegać sprawnie i możliwie jak najkrócej.

Z uwagi na ten aspekt, adres Osiedla przy Mogilskiej spełni oczekiwania osób doceniających wygodę podróżowania – bez względu na to, czy będą to najbliższe rejony miasta, czy też trasy poza nie. Rondo Mogilskie to nie tylko rozbudowany i prężnie działający transport miejski, ale także dostępność najważniejszych arterii drogowych.

Osiedle przy Mogilskiej zostało usytuowane w lokalizacji gwarantującej bliskość licznych punktów handlowo-usługowych oraz galerii handlowych, tj. Galeria Plaza Kraków czy C.H. M1. W tutejszej okolicy mieszkańcy nie będą narzekać również na brak rozrywek. Miłośników wydarzeń kulturalno-rozrywkowych usatysfakcjonuje oferta Tauron Areny Kraków, natomiast zwolennicy przebywania na świeżym powietrzu będą mogli spędzić aktynie czas w Parku Lotników Polskich. Niewielka odległość od tak dużej powierzchni terenów zielonych ucieszy przede wszystkim rodziny z dziećmi, które dzięki temu zyskają atrakcyjną przestrzeń do wspólnych zabaw i spacerów. To idealne miejsce także dla fanów sportu i spacerowiczów.

Osiedle przy Mogilskiej to nie tylko dogodna lokalizacja, ale przede wszystkim przemyślany projekt mieszkaniowy. W ramach inwestycji udostępnionych zostanie 388 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, liczących od 36 do 81 mkw. Odpowiedzialna za przedsięwzięcie spółka LC Corp przygotowała dla swoich klientów wygodne i kameralne kawalerki oraz odpowiadające na potrzeby rodziny lokale 4-pokojowe. Nie zabraknie również propozycji z 2 i 3 pokojami. Każde mieszkanie, bez względu na metraż, cechuje funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkania – w zależności od poziomu – posiadają balkon, taras lub ogródek. Aby zapewnić mieszkańcom komfort, w projekcie uwzględniono także zagospodarowanie terenami zielonymi obszaru wokół zabudowy, a z myślą o właścicielach samochodów na kondygnacji podziemnej przewidziano miejsca postojowe.

Realizację Osiedla przy Mogilskiej podzielono na 2 etapy.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy na zamianędomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sopotmieszkania na wynajem powiat Wejherowskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Siemianowice Śląskiemieszkania na sprzedaż gmina Wierzchosławicedomy na sprzedaż w Mariance Rędzińskiejmieszkania na wynajem w Rybakachdomy na wynajem w Ryńskie

Deweloperzy

);