Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle pod Pomnikiem II etap

2019-08-05


Spółka Quercus przygotowuje kolejny etap Osiedla pod Pomnikiem w Wieliczce. Z domów roztacza się widok na Pogórze Wielickie.

Komfort, jaki wiąże się z posiadaniem własnego domu, doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi, które szukają optymalnych warunków i odpowiedniej przestrzeni zapewniających wygodę. Istotną rolę odgrywa również najbliższe otoczenie. Dzisiejszy styl życia wymaga wysokiej mobilności i funkcjonowania na pełnych obrotach. Dlatego też wracając do domu, chcielibyśmy wypocząć w jego zaciszu. Mieszkanie w centrum miasta nie zapewnia pożądanego spokoju, stąd rosnące zainteresowanie inwestycjami mieszkaniowymi w mniejszych miejscowościach.
 
Lokalizacja musi spełniać liczne wymagania osób poszukujących mieszkania. Z jednej strony powinna gwarantować dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz łatwe i szybkie rozwiązania komunikacyjne pozwalające na sprawny dojazd do najważniejszych punktów, a z drugiej umożliwiać rekreację na świeżym powietrzu wśród przyrody.
 
Od wielu lat w gronie nabywców mieszkań niesłabnącą popularnością cieszy się Wieliczka. Przyszli mieszkańcy doceniają ją za walory krajobrazowe i klimat, jaki tutaj panuje. Spokojna aura sprzyja budowaniu więzów rodzinnych i odpoczynkowi. Taka lokalizacja to wymarzona okolica dla rodzin z dziećmi. Z myślą o tej grupie swoich klientów spółka Quercus przygotowała projekt mieszkaniowy przy ul. Winnickiej. Osiedle pod Pomnikiem II to kolejny etap realizacji tego przedsięwzięcia.
 
Zabudowa ma charakter szeregowy, a do każdego z domów przynależy garaż i miejsce postojowe na drugi samochód. Atutem są także prywatne ogródki, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzać z najbliższymi miłe popołudnia. Usytuowanie Osiedla pod Pomnikiem zapewnia widok na Pogórze Wielickie. Otaczające inwestycje tereny to obszary zieleni, które docenią miłośnicy spacerów i przejażdżek rowerowych. Stwarza to szansę na urozmaicenie wolnego czasu i spożytkowanie dziecięcej energii.
 
Mieszkając przy ul. Winnickiej z łatwością można dotrzeć również do centrum Krakowa, co okaże się istotne dla pracujących tam osób. W pobliżu Osiedla mieści się przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej, dzięki której już w ok. 17 min. można dojechać do centrum Krakowa . Nieopodal zlokalizowane są również liczne obiekty rekreacyjne, jak np. „Solne Miasto”, gdzie można skorzystać z basenu, hali do gier zespołowych oraz ścianki wspinaczkowej czy siłowni. Oprócz tego w sąsiedztwie są orliki i stadion lekkoatletyczny.
 
Domy w ofercie Osiedla pod Pomnikiem II liczą od 129,91 do 138,9 mkw., a ich ceny zamykają się w
przedziale 4291-5289 zł/mkw.

 
 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-08-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Przemyskimieszkania na sprzedaż powiat Śremskimieszkania na wynajem gmina Lichnowymieszkania na sprzedaż gmina Knyszynmieszkania na wynajem w Kaliskudomy na wynajem w Borkumieszkania na wynajem w Gruszowie Wielkim

Deweloperzy

);