Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle pod Pomnikiem II etap

Wieliczka, ul. Winnicka

2019-08-05


Spółka Quercus przygotowuje kolejny etap Osiedla pod Pomnikiem w Wieliczce. Z domów roztacza się widok na Pogórze Wielickie.

Komfort, jaki wiąże się z posiadaniem własnego domu, doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi, które szukają optymalnych warunków i odpowiedniej przestrzeni zapewniających wygodę. Istotną rolę odgrywa również najbliższe otoczenie. Dzisiejszy styl życia wymaga wysokiej mobilności i funkcjonowania na pełnych obrotach. Dlatego też wracając do domu, chcielibyśmy wypocząć w jego zaciszu. Mieszkanie w centrum miasta nie zapewnia pożądanego spokoju, stąd rosnące zainteresowanie inwestycjami mieszkaniowymi w mniejszych miejscowościach.

Lokalizacja musi spełniać liczne wymagania osób poszukujących mieszkania. Z jednej strony powinna gwarantować dostęp do niezbędnej infrastruktury oraz łatwe i szybkie rozwiązania komunikacyjne pozwalające na sprawny dojazd do najważniejszych punktów, a z drugiej umożliwiać rekreację na świeżym powietrzu wśród przyrody.

Od wielu lat w gronie nabywców mieszkań niesłabnącą popularnością cieszy się Wieliczka. Przyszli mieszkańcy doceniają ją za walory krajobrazowe i klimat, jaki tutaj panuje. Spokojna aura sprzyja budowaniu więzów rodzinnych i odpoczynkowi. Taka lokalizacja to wymarzona okolica dla rodzin z dziećmi. Z myślą o tej grupie swoich klientów spóła Quercus przygotowuje projekt mieszkaniowy przy ul. Winnickiej. Osiedle pod Pomnikiem II to kolejny etap realizacji tego przedsięwzięcia.

Zabudowa ma charakter szeregowy, a do każdego z domów przynależy garaż. Dodatkowo wygospodarowano miejsca postojowe. Atutem są także prywatne ogródki, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzać z najbliższymi miłe popołudnia. Usytuowanie Osiedla pod Pomnikiem zapewnia widok na Pogórze Wielickie. Otaczające inwestycje tereny to obszary zieleni, które docenią miłośnicy spacerów i przejażdżek rowerowych. Stwarza to szansę na urozmaicenie wolnego czasu i spożytkowanie dziecięcej energii.

Mieszkając przy ul. Winnickiej z łatwością można dotrzeć również do centrum Krakowa, co okaże się istotne dla pracujących tam osób. W pobliżu Osiedla mieści się przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej, dzięki której już w ok. 17 min. można dojechać do stolicy Małopolski. Nieopodal zlokalizowane są również liczne obiekty rekreacyjne, jak np. „Solne Miasto”, gdzie można skorzystać z basenu, hali do gier zespołowych oraz ścianki wspinaczkowej czy siłowni. Oprócz tego w sąsiedztwie są orliki i stadion lekkoatletyczny.

Domy w ofercie Osiedla pod Pomnikiem II liczą od 129,91 do 138,9 mkw., a ich ceny zamykają się w przedziale 4239-5037 zł/mkw.

<p style="text-align: justify; "><galeria foto="1,2,3,4"></galeria></p>

 
 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-08-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemhale i magazyny na wynajemdomy na wynajem powiat Dzierżoniowskidomy na wynajem powiat Łowickidomy na sprzedaż gmina Mielnodomy na wynajem gmina Lidzbark Warmińskimieszkania na wynajem w Jenkowiemieszkania na wynajem w Rybiedomy na wynajem w Skrajnicy

Deweloperzy

);