Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Natura

2018-09-20


W Nowej Hucie przy ul. bp. P. Tomickiego powstaje Osiedle Natura. Wyróżnia je troska o środowisko naturalne.

Nowa inwestycja powstająca w Nowej Hucie umiejscowiona jest blisko terenów zielonych. Kameralne osiedle ma zapewnić mieszkańcom prywatność i wytchnienie od zgiełku miasta. Tuż obok znajdują się Łąki Nowohuckie, a nieco dalej Zalew Nowohucki i przyległy do niego park. Inwestycja jest korzystnie położona także ze względu na bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Zabudowa powstaje bowiem w pobliżu Placu Centralnego im. Ronalda Regana, skąd można łatwo dojechać do centrum miasta, korzystając z kilkunastu linii komunikacji miejskiej, które kursują do wielu rejonów Krakowa. Infrastruktura komunikacyjna jest również korzystna dla osób poruszających się samochodami lub rowerami.

Okolica Osiedla Natura jest atrakcyjna także ze względu na łatwy dostęp do kultury i sztuki oraz przestrzenie przeznaczone do aktywnego wypoczynku. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, obiekty sportowe oraz miejsca związane z rozrywką. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości terenów zielonych, ale jednocześnie pragnących móc bezpośrednio dojechać do centrum Krakowa i innych części miasta.

Lokalizacja Osiedla Natura z jednej strony zapewnia możliwość korzystania z infrastruktury miasta, np. galerii handlowych i centrów kultury, a z drugiej pozwala na szybkie dotarcie do ciekawych zakątków miasta. Tutaj należy zwrócić uwagę na pobliski Kopiec Wandy, urokliwą dzielnicę Mogiła oraz niedużą odległość do mało obleganych brzegów Wisły.

Osiedle Natura to przyjazne miejsce, w którym połączono nowoczesny design z troską o środowisko naturalne. Jak nazwa wskazuje, skoncentrowane jest ono na zaoferowaniu mieszkańcom ekologicznego, zgodnego z przyrodą stylu życia. Cechą szczególną inwestycji są zielone dachy. Ich zastosowanie ma znaczenie w dbaniu o ochronę środowiska. Ponadto oferta charakteryzuje się przestronnymi, ustawnymi mieszkaniami z funkcjonalnymi balkonami. Duża liczba pokoi zapewnia komfort, szczególnie rodzinom z dziećmi. Zabudowa została zaprojektowana tak, by zagwarantować jak największy stopień wygody przy zachowaniu przyjemnego, naturalnego otoczenia. Na osiedlu są dostępne takie udogodnienia jak podziemne garaże i windy oraz zielone ogródki przeznaczone do wypoczynku. Zewnętrzna przestrzeń zachęca do spacerów i korzystania z części wspólnych.

Oferowane mieszkania mają powierzchnię od 35,21 do 93,56 mkw., znajdują się w nich od 2 do 5 pokoi. Cena za 1 mkw. waha się od 5 300 do 6 600 zł.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-09-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemgaraże na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Łódzki wschodnidomy na sprzedaż powiat Brzeskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Międzylesielokale użytkowe na wynajem gmina Dzierzgowomieszkania na sprzedaż w Szerokim Kamieniumieszkania na sprzedaż w Stanisławowiedomy na sprzedaż w Sapałówce

Deweloperzy