Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Na Lotnisku 1 w Krakowie

2018-02-20


Inwestycja os. Na lotnisku 1 jest usytuowana w rejonie ulic Broniewskiego i Urbanowicza, w pobliżu Plant Bieńczyckich.

Kraków:

Firma Acatom sp. z o.o. sp.k przygotowała w Krakowie inwestycję os. Na Lotnisku 1. Projekt ten obejmuje realizację 148 mieszkań o różnych metrażach. Oferta została opracowana m.in. z myślą o rodzinach wychowujących dzieci. Dla tej grupy nabywców istotną informacją jest bliskość przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się także ośrodki zdrowia, sklepy oraz duże obiekty handlowe, takie jak Dom Handlowy Wanda czy Centrum Handlowe Czyżyny.


Inwestycja jest usytuowana w rejonie ulic Broniewskiego i Urbanowicza. Dzięki takiemu zlokalizowaniu osiedla przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z terenów rekreacyjnych Plant Bieńczyckich. Tło dla zabudowy mieszkaniowej stanowi bowiem 17-hektarowy obszar z alejkami spacerowymi i placami zabaw dla dzieci. Zlokalizowanie inwestycji poza ścisłym centrum miasta, gdzie stężenie zanieczyszczeń powietrza jest niższe i można uniknąć dyskomfortu związanego z hałasem komunikacyjnym, będzie gwarancją ciszy i zdrowszych warunków życia. Za sprawą rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Krakowa.


Warto zwrócić uwagę na architekturę inwestycji, której charakterystycznymi elementami są przeszklenia na najwyższych kondygnacjach, balkony, loggie oraz przestronne tarasy widokowe.


Atutem oferty jest elastyczne podejście do adaptacji lokali. Mieszkania można łączyć lub dzielić w zależności od potrzeb nabywców. Poza powierzchnią mieszkalną w budynku wyodrębniono lokale handlowo-usługowe na parterze i I piętrze. Do strefy komercyjnej będzie prowadzić niezależna klatka schodowa. W przypadku oferty lokali usługowych również wprowadzono możliwość łączenia powierzchni. Przed budynkiem wyznaczono miejsca parkingowe, które stanowią uzupełnienie stanowisk postojowych przewidzianych w podziemnym garażu. W obrębie najniższej kondygnacji znajdą się również komórki lokatorskie i wózkownie.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-02-20

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Apartamenty Lema

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna