Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Na Lotnisku 1 w Krakowie

2018-08-28


Inwestycja os. Na lotnisku 1 jest usytuowana w rejonie ulic Broniewskiego i Urbanowicza, w pobliżu Plant Bieńczyckich.

Kraków:

Firma Acatom sp. z o.o. sp.k przygotowała w Krakowie inwestycję os. Na Lotnisku 1. Projekt ten obejmuje realizację 148 mieszkań o różnych metrażach. Oferta została opracowana m.in. z myślą o rodzinach wychowujących dzieci. Dla tej grupy nabywców istotną informacją jest bliskość przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się także ośrodki zdrowia, sklepy oraz duże obiekty handlowe, takie jak Dom Handlowy Wanda czy Centrum Handlowe Czyżyny.


Inwestycja jest usytuowana w rejonie ulic Broniewskiego i Urbanowicza. Dzięki takiemu zlokalizowaniu osiedla przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z terenów rekreacyjnych Plant Bieńczyckich. Tło dla zabudowy mieszkaniowej stanowi bowiem 17-hektarowy obszar z alejkami spacerowymi i placami zabaw dla dzieci. Zlokalizowanie inwestycji poza ścisłym centrum miasta, gdzie stężenie zanieczyszczeń powietrza jest niższe i można uniknąć dyskomfortu związanego z hałasem komunikacyjnym, będzie gwarancją ciszy i zdrowszych warunków życia. Za sprawą rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Krakowa.


Warto zwrócić uwagę na architekturę inwestycji, której charakterystycznymi elementami są przeszklenia na najwyższych kondygnacjach, balkony, loggie oraz przestronne tarasy widokowe.


Atutem oferty jest elastyczne podejście do adaptacji lokali. Mieszkania można łączyć lub dzielić w zależności od potrzeb nabywców. Poza powierzchnią mieszkalną w budynku wyodrębniono lokale handlowo-usługowe na parterze i I piętrze. Do strefy komercyjnej będzie prowadzić niezależna klatka schodowa. W przypadku oferty lokali usługowych również wprowadzono możliwość łączenia powierzchni. Przed budynkiem wyznaczono miejsca parkingowe, które stanowią uzupełnienie stanowisk postojowych przewidzianych w podziemnym garażu. W obrębie najniższej kondygnacji znajdą się również komórki lokatorskie i wózkownie.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-28

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Enklawa Białowieska
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Domy Piltza 16
Willa Słowicza

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Wyszkowskidomy na sprzedaż powiat M. Elbląglokale użytkowe na sprzedaż gmina Łukowamieszkania na sprzedaż gmina M. Wrocławdomy na wynajem w Wycinkach Osowskichdomy na sprzedaż w Kannejmieszkania na wynajem w Świętosławie

Deweloperzy