Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Kierzkowskiego w Krakowie

2017-10-25


Za realizację inwestycji Osiedle Kierzkowskiego odpowiada firma Exclusive Development Sp. z o.o. Sp. k. Projekt obejmuje domy w zabudowie bliźniaczej.

Kraków:

Osiedle Kierzkowskiego to inwestycja dla osób, dla których ważne jest nie tylko poczucie prywatności i bezpieczeństwa, związane z posiadaniem własnego domu na obrzeżach miasta, ale także wygoda miejskiego stylu życia. Projekt został ulokowany przy ul. K. Kierzkowskiego w Swoszowicach/Jugowicach. Oddalenie od ścisłego centrum Krakowa pozwoli uniknąć ulicznego hałasu i tłoku, przy jednoczesnym dobrym skomunikowaniu zarówno z samym centrum, jak i z pozostałymi częściami miasta. Dzielnica ta stanowi interesującą alternatywę dla klientów, którzy chcą zainwestować w nieruchomość w Krakowie, ale dysponują ograniczonym budżetem. Ceny mieszkań w Swoszowicach kształtują się bowiem poniżej krakowskiej średniej. Koszt metra kwadratowego w inwestycji Osiedle Kierzkowskiego wynosi od 4440 do 5232 zł.

Projekt obejmuje 4 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Budynki składają się z parteru, piętra i użytkowego poddasza. Do parterów przylegają przestronne tarasy z ekspozycją w stronę południową. W ramach inwestycji przy każdym domu zaprojektowano również prywatne części zielone. Na terenie osiedla znajdują się także zewnętrzne miejsca postojowe, przypisane oddzielnie do każdego budynku.

Ogrodzenie osiedla zostało wyposażone w automatyczną bramę wjazdową. Na działce zrealizowano podjazdy z kostki betonowej oraz drogę międzyosiedlową. Budynki są podłączone do miejskiej sieci kanalizacyjnej sanitarnej, opadowej i wodnej.

Za realizację inwestycji odpowiada firma Exclusive Development Sp. z o.o. Sp. k. W aktualnej ofercie sprzedaży znalazły się 4-pokojowe domy o powierzchniach mieszkalnych 118,5 mkw.

Architekturę osiedla charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykończenia. Na parterze każdego domu mieści się salon z kuchnią i wyjściem na taras, przedpokój oraz łazienka. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie i łazienka. Poddasze zostało zaadaptowane na dużą sypialnię z łazienką. W ten sposób dostępna powierzchnia jest funkcjonalnie zagospodarowana, dzięki czemu Osiedle Kierzkowskiego może stanowić odpowiedź na potrzeby m.in. rodzin wychowujących dzieci. To również dobra propozycja dla osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni do wykorzystania zgodnie z własnymi preferencjami. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-25

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Wynajem pomieszczeń biurowych...
Osiedle Lawendowa 3
Enklawa Białowieska
Sand Hotel ****
Domy Piltza 16
Oaza Bronowice

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Mysłowicemieszkania na sprzedaż powiat M. Świętochłowicemieszkania na wynajem gmina Rzezawadomy na sprzedaż gmina Daszynamieszkania na sprzedaż w Kuzawcemieszkania na sprzedaż w Goszczydomy na sprzedaż w Koszalinie

Deweloperzy