Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Bogucianka - domy blisko natury

2018-08-31


Osiedle Bogucianka to inwestycja położona w malowniczym krajobrazie Wzgórz Tynieckich, w odległości 13 km od Rynku Głównego w Krakowie i 5 km od centrum Skawiny.

Kraków:

Południowe rejony Krakowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących alternatywy dla zatłoczonego i zanieczyszczonego centrum. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, dobrym połączeniom drogowym i komunikacji miejskiej, Dębniki stały się jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic z perspektywy nabywców nieruchomości. Lokalizację wyróżnia duży odsetek terenów zielonych i bliskość ośrodków rekreacyjnych. Dzięki takiej charakterystyce dzielnicy chętnie inwestują tu zarówno młodzi ludzie, prowadzący aktywny i zdrowy tryb życia, jak i rodziny z dziećmi, którym szczególnie zależy na bliskości zieleni i dostępie do obiektów rekreacyjno-sportowych. Okoliczne osiedla przyciągają także studentów i absolwentów, a także w coraz większym stopniu turystów – będąc tym samym interesującą opcją dla inwestorów kupujących nieruchomości pod wynajem.

Jednym z najkorzystniej położonych obszarów, administracyjnie należących do Dębnik, jest wzgórze Bogucianka. Ukształtowanie tego terenu stwarza naturalne kanały przewietrzania, tym samym redukując do minimum zanieczyszczenia powietrza. Zdrowsze warunki w porównaniu z centrum zapewnia także sąsiedztwo Lasów Tynieckich i pozostałych terenów Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Potencjał okolicy dostrzegła Genus Grupa Deweloperska, która na tle malowniczego krajobrazu Bogucianki i Wzgórz Tynieckich zaprojektowała komfortowe, funkcjonalne osiedle domów – Osiedle Bogucianka. Inwestycja znajduje się w odległości 13 km od Rynku Głównego w Krakowie i 5 km od centrum Skawiny. W najbliższej okolicy działają m.in.: Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Piekarach, Klub Tenisowy i Kompleks Wypoczynkowy w Kryspinowie, Uczniowski Klub Tenisowy Podgórki Tynieckie. Szkoły i przedszkola znajdują w odległości kilku kilometrów od osiedla (np. Kangurowa Szkoła i Kangurowe Przedszkole Podgórki Tynieckie).

Warto zwrócić uwagę na potencjał turystyczny Bogucianki. Zaledwie 1,8 km dzieli inwestycję od Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. W pobliżu osiedla nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych, co sprzyja różnego rodzaju wycieczkom i innym formom spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Z okien domów roztacza się widok na Lasy Tynieckie, z którymi graniczy osiedle. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe linii 112 i 203. Z perspektywy osób, które często wyjeżdżają poza miasto, istotną informacją jest także dogodny dojazd do Lotniska Kraków-Balice (ok. 10 min. jazdy samochodem) i południowej obwodnicy Krakowa A4.

W ramach inwestycji powstaje 8 domów typu A o powierzchniach 148,98 mkw. oraz 8 domów typu B o powierzchniach 155,60 mkw. Zaplecze osiedla stanowi wspólny kompleks rekreacyjno-sportowy. Inwestycja posiada własną infrastrukturę, w tym: ogrodzenie główne i brama wjazdowa, dojazdy, działki z indywidualnymi ogrodzeniami i furtkami. Ponadto domy będą zaopatrzone w zimną (z sieci miejskiej) i ciepłą wodę (indywidualny kocioł gazowy CO i CWY), przyłącza energetyczne i do sieci kanalizacji miejskiej.

Cena metra kwadratowego wynosi 4 540 zł. Zgodnie z harmonogramem, pierwsze domy zostaną oddane do użytkowania w III kw. 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-31

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Enklawa Białowieska
Budynek mieszkalny przy ul....
Domy Piltza 16
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Willa Słowicza

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Deweloperzy