Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Bogucianka - domy blisko natury

2018-08-31


Osiedle Bogucianka to inwestycja położona w malowniczym krajobrazie Wzgórz Tynieckich, w odległości 13 km od Rynku Głównego w Krakowie i 5 km od centrum Skawiny.

Kraków:

Południowe rejony Krakowa cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących alternatywy dla zatłoczonego i zanieczyszczonego centrum. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze handlowo-usługowej, dobrym połączeniom drogowym i komunikacji miejskiej, Dębniki stały się jedną z najatrakcyjniejszych dzielnic z perspektywy nabywców nieruchomości. Lokalizację wyróżnia duży odsetek terenów zielonych i bliskość ośrodków rekreacyjnych. Dzięki takiej charakterystyce dzielnicy chętnie inwestują tu zarówno młodzi ludzie, prowadzący aktywny i zdrowy tryb życia, jak i rodziny z dziećmi, którym szczególnie zależy na bliskości zieleni i dostępie do obiektów rekreacyjno-sportowych. Okoliczne osiedla przyciągają także studentów i absolwentów, a także w coraz większym stopniu turystów – będąc tym samym interesującą opcją dla inwestorów kupujących nieruchomości pod wynajem.

Jednym z najkorzystniej położonych obszarów, administracyjnie należących do Dębnik, jest wzgórze Bogucianka. Ukształtowanie tego terenu stwarza naturalne kanały przewietrzania, tym samym redukując do minimum zanieczyszczenia powietrza. Zdrowsze warunki w porównaniu z centrum zapewnia także sąsiedztwo Lasów Tynieckich i pozostałych terenów Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Potencjał okolicy dostrzegła Genus Grupa Deweloperska, która na tle malowniczego krajobrazu Bogucianki i Wzgórz Tynieckich zaprojektowała komfortowe, funkcjonalne osiedle domów – Osiedle Bogucianka. Inwestycja znajduje się w odległości 13 km od Rynku Głównego w Krakowie i 5 km od centrum Skawiny. W najbliższej okolicy działają m.in.: Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Piekarach, Klub Tenisowy i Kompleks Wypoczynkowy w Kryspinowie, Uczniowski Klub Tenisowy Podgórki Tynieckie. Szkoły i przedszkola znajdują w odległości kilku kilometrów od osiedla (np. Kangurowa Szkoła i Kangurowe Przedszkole Podgórki Tynieckie).

Warto zwrócić uwagę na potencjał turystyczny Bogucianki. Zaledwie 1,8 km dzieli inwestycję od Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. W pobliżu osiedla nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych, co sprzyja różnego rodzaju wycieczkom i innym formom spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Z okien domów roztacza się widok na Lasy Tynieckie, z którymi graniczy osiedle. Tuż przy inwestycji znajdują się przystanki autobusowe linii 112 i 203. Z perspektywy osób, które często wyjeżdżają poza miasto, istotną informacją jest także dogodny dojazd do Lotniska Kraków-Balice (ok. 10 min. jazdy samochodem) i południowej obwodnicy Krakowa A4.

W ramach inwestycji powstaje 8 domów typu A o powierzchniach 148,98 mkw. oraz 8 domów typu B o powierzchniach 155,60 mkw. Zaplecze osiedla stanowi wspólny kompleks rekreacyjno-sportowy. Inwestycja posiada własną infrastrukturę, w tym: ogrodzenie główne i brama wjazdowa, dojazdy, działki z indywidualnymi ogrodzeniami i furtkami. Ponadto domy będą zaopatrzone w zimną (z sieci miejskiej) i ciepłą wodę (indywidualny kocioł gazowy CO i CWY), przyłącza energetyczne i do sieci kanalizacji miejskiej.

Cena metra kwadratowego wynosi 4 540 zł. Zgodnie z harmonogramem, pierwsze domy zostaną oddane do użytkowania w III kw. 2018 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-08-31

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy