Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Ogrody Prądnika

2019-06-14


W dzielnicy Prądnik Biały realizowany jest II etap Ogrodów Prądnika. Inwestycja powstaje przy ul. Rysiewicza.

Dzielnica Prądnik Biały należy do najpopularniejszych rejonów Krakowa, w których osoby poszukujące mieszkania szukają swojego lokum. Utworzona z podkrakowskich wsi zachowała atuty terenów wiejskich przy jednoczesnym rozwoju charakterystycznym dla jednostek miejskich. Nabywcy doceniają ją przede wszystkim za tereny zielone, do których dostęp nie odbywa się kosztem niezbędnej infrastruktury.

Wybór odpowiedniej lokalizacji przy wyborze mieszkania ma kluczowe znaczenia dla codziennej wygody. Przemieszczanie się z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem czy zakupy powinny odbywać się sprawnie i nie zabierać cennego czasu, który można poświęcić rodzinie lub znajomym.

Przy ul. Rysiewicza w Prądniku Białym rozpoczęła się realizacja II etapu inwestycji Ogrody Prądnika. Zabudowa obejmie 3 budynki, w których znajdzie się 12 mieszkań. Ich powierzchnie mają liczyć od 69 do 86 mkw., a do dyspozycji mieszkańców będą 4 pokoje. Ustawny układ pomieszczeń pozwoli optymalnie wykorzystać przestrzeń i aranżację dopasować do indywidualnych potrzeb domowników. Inwestycja Ogrody Prądnika jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnych mieszkańców miast, którzy prowadzą intensywny styl życia, ale wracając do domu, szukają odpoczynku od miejskiego zgiełku. Dlatego też ważne jest, by w najbliższym otoczeniem mieszkania była cicha i spokojna okolica, ale gwarantująca dostęp do najważniejszych punktów, tj. sklepy czy komunikacja miejska.

W sąsiedztwie Ogrodów Prądnika dominuje zabudowa jednorodzinna, co w połączeniu ze znajdującą się wokół zielenią tworzy kameralny klimat i wprowadza aurę domowej atmosfery. Z tutejszym krajobrazem współgra również architektura Ogrodów Prądnika. Stonowana kolorystyka i prosta bryła nadają budynkom nowoczesny styl. Zastosowane rozwiązania znajdą przełożenie na wygodę użytkowania. Poczucie prywatności zapewnią niezależne strefy wejścia. Dodatkowo każdy apartament posiada ogródek lub taras.

Mieszkańcy Ogrodów Prądnika w zasięgu kilku kroków będą mogli cieszyć się zielenią w pobliskim parku miejskim, a najmłodsi przyjemnie spędzą czas na placu zabaw. Również załatwienie codziennych spraw nie będzie stanowiło tutaj problemu. W odległości ok. 250 znajduje się bowiem centrum handlowe. Już wkrótce powstanie tutaj przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, co znacznie ułatwi przemieszczanie się. Oprócz tego w pobliżu mieści się żłobek i szkoła podstawowa, co ucieszy rodziców. Miłośnicy sportu będą mogli dbać o swoją formę w klubie fitness lub na basenie.

Jedną z największych zalet Ogrodów Prądnika są konkurencyjne ceny. Inwestycja ma zostać oddana do użytkowania pod koniec 2020 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-06-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Oławskidomy na wynajem powiat Zielonogórskidomy na sprzedaż gmina Tarłówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Suchy Dąbmieszkania na wynajem w Kępanowiedomy na wynajem w Olszancedomy na sprzedaż w Siedmiorogowie Pierwszym

Deweloperzy

);