Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Ogrody Borkowskie

2019-08-20


Krakowskie Biuro Inwestycyjne przygotowuje inwestycję mieszkaniową przy ul. Obozowej w Krakowie.

Z myślą o osobach poszukujących swobody i wytchnienia od wielkomiejskiego szumu Krakowskie Biuro Inwestycyjne przygotowuje inwestycję mieszkaniową w pobliżu Lasu Borkowskiego. Okolice ul. Obozowej, w której powstają Ogrody Borkowskie cechuje dobre skomunikowanie z pozostałymi rejonami Krakowa, a także dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Ponadto kameralny charakter osiedla pozwoli cieszyć się czasem spędzanym w domowym zaciszu.

Nazwa inwestycji realizowanej przy ul. Obozowej nie jest przypadkowa. Ogrody Borkowskiego to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, uwzględniający korzystny wpływ przyrody na samopoczucie. Zabudowa została zaprojektowana w taki sposób, by wygospodarować jak największy obszar zieleni. Dlatego też okala dziedziniec porośnięty roślinnością. Oprócz tego do mieszkań ulokowanych na parterze przynależą ogrody, których powierzchnia obejmuje nawet 264 mkw. Zieleni nie brakuje nawet na dachu.

Estetyka Ogrodów Borkowskich w połączeniu z ich najbliższym otoczeniem tworzy harmonijną całość. Niska zabudowa i towarzysząca jej przyroda wpływają na poczucie prywatności. Nie bez znaczenia pozostają również rozwiązania architektoniczne zastosowane w projekcie. Funkcjonalność przejawia się nie tylko w odniesieniu do mieszkań, ale łatwo ją dostrzec także w urządzeniu przestrzeni wspólnych. W kondygnacji podziemnej wygospodarowano przestronny garaż podziemny. Z myślą o wygodzie mieszkańców teren Ogrodów Borkowskich ogrodzono, a bramy wjazdowe i garażowe są zdalnie sterowane. Do mieszkań z kolei będzie doprowadzone ciepło miejskie.

W Ogrodach Borkowskich dostępnych będzie 98 mieszkań z balkonami lub ogrodami w zależności od kondygnacji. Ich metraże wahają się w granicach od 32 do 73 mkw. Co więcej, układ lokali pozwala na ich połączenie. Aby mieszkańcy na co dzień mieli pod ręką produkty pierwszej potrzeby, na parterze będzie niewielki sklep osiedlowy.

Uwagę warto również zwrócić na tutejszą infrastrukturę, która zapewni dostęp do punktów handlowo-usługowych, rekreacyjnych czy placówek edukacyjnych. Ponadto planowana w okolicy budowa ulicy 8 Pułku Ułanów ma stanowić pierwsze tego typu przedsięwzięcie, uwzględniające m.in. wielowarstwowe nasadzenia zieleni. Nie zabraknie też ścieżek rowerowych.

Ogrody Borkowskie zostaną oddane do użytkowania w I kwartale 2021 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-08-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnówmieszkania na sprzedaż powiat M. Sopotmieszkania na wynajem gmina Nieszawalokale użytkowe na sprzedaż gmina Ułężmieszkania na wynajem w Orlikowiedomy na wynajem w Guzowy Młyndomy na wynajem w Tymbarku

Deweloperzy

);