Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowa 5 Dzielnica

2018-12-19


W centralnej lokalizacji Krakowa powstaje jedna z największych inwestycji mieszkaniowych. W Nowej 5 Dzielnicy można już zamieszkać.

Wewnętrzny plac zabaw, przedszkole, ogrodzony wybieg dla zwierząt czy strefa wypoczynkowa to tylko niektóre udogodnienia dla mieszkańców, jakie przewidziano w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Jednak jej największym atutem jest lokalizacja. Położenie w rejonie ulic Wrocławskiej i Racławickiej zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych punktów w mieście. Jedynie 2,5 km dzieli mieszkańców od Rynku Głównego, natomiast pokonując odległość 2 km dotrą do Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Opracowując wizję osiedla, projektanci mieli na uwadze nie tylko standardy urbanistyczne, ale uwzględniali przede wszystkim potrzeby współczesnych nabywców mieszkań. Dlatego też zastosowane rozwiązania służą przede wszystkim wygodzie. Wiedząc, jak ważna jest przestrzeń otaczająca miejsce zamieszkania, atrakcyjnie urządzono także obszar, z którego korzystają wszyscy mieszkańcy. Wygospodarowanie przestrzeni służących wypoczynkowi ułatwia nie tylko relaks, ale także sprzyja międzysąsiedzkiej integracji. Pozytywny wpływ na samopoczucie mają tereny zielone, dlatego ich aranżację cechuje estetyka przejawiająca się m.in. w odpowiednim oświetleniu alejek spacerowych. Na tle tak urządzonych terenów elegancja zabudowy jest podkreślona jeszcze bardziej, co w połączeniu z nowoczesną elewacją urozmaiconą przeszkleniami świadczy o wysokim standardzie. Jednak tym, na co w największej mierze zwracają uwagę potencjalni nabywcy, są mieszkania.

Nowa 5 Dzielnica to lokale spełniające oczekiwania zróżnicowanego klienta. Duży wybór metraży, wahających się od ponad 25 do blisko 95,5 mkw. pozwolą dopasować powierzchnię to swoich potrzeb. Bez względu na to, czy jest się singlem szukającym wygody w kawalerce, czy też rodziną z dziećmi rozglądającą się za przestronnym wnętrzem, można znaleźć tutaj ofertę, która przypadnie do gustu. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawdzi się podczas codziennego użytkowania, jak i w trakcie aranżacji. Dla jeszcze większej wygody można skorzystać z oferowanych pakietów wykończeń, które są realizowane w terminie od 6 do 9 tygodni. Prace są profesjonalnie nadzorowane i obejmuje je 2-letnia gwarancja. Komfort zmotoryzowanym mieszkańcom zapewnią miejsca parkingowe przewidziane dla każdego lokalu, a poczucie bezpieczeństwa gwarantuje całodobowy monitoring.

Wkrótce do użytkowania zostaną oddane kolejne 4 budynki. Cena mieszkań w inwestycji Nowa 5 Dzielnica mieszczą się w przedziale 7776-9600 zł/mkw.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-12-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Krośnieńskimieszkania na sprzedaż powiat M. Sosnowieclokale użytkowe na sprzedaż gmina Brodylokale użytkowe na sprzedaż gmina Białopoledomy na wynajem w Janowiedomy na sprzedaż w Szostakachmieszkania na sprzedaż w Snochowicach

Deweloperzy

);