Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nova Wierzbowa - spokój blisko miasta

Modlnica, , ul. Wierzbowa

2018-11-15


Osiedle Nova Wierzbowa położone w Modlnicy to kompleks budynków 2-lokalowych w niedalekiej odległości od terenów zielonych oraz infrastruktury drogowej i handlowo-usługowej.

Ze względu na konkurencyjne ceny w stosunku do ofert w granicach Krakowa, inwestycje realizowane na terenach podmiejskich cieszą się dużym zainteresowaniem osób poszukujących nieruchomości na własne potrzeby. Zaletą tego rodzaju projektu jest kameralne sąsiedztwo, dzięki któremu mieszkańcy mają poczucie bezpieczeństwa i komfortu przestrzennego. Projekt Nova Wierzbowa w podkrakowskiej Modlnicy powstaje dla osób, które chcą mieszkać w spokojnej i cichej okolicy, zachowując jednocześnie dobre połączenie komunikacyjne z dużym miastem.

Osiedle jest usytuowane w wygodnej odległości od infrastruktury drogowej. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek MPK. Dojazd samochodem lub komunikacją miejską do centrum Krakowa zajmuje kilkanaście minut. W podobnym czasie można dojechać do lotniska w Balicach. Kilka minut wystarczy, by dostać się na obwodnicę autostradową.

Projekt obejmuje 12 nowoczesnych budynków. W każdym z nich wyodrębniono dwa mieszkania (jedno na parterze, drugie na piętrze) o powierzchniach 62 i 70 mkw.

Wybierając lokalizację pod inwestycję, deweloper – firma ARKON Inwestycje Sp z o.o. sp.k. – wziął również pod uwagę coraz silniejszą wśród nabywców mieszkań potrzebę kontaktu z naturą. Dla osób poszukujących nieruchomości liczy się nie tylko funkcjonalność inwestycji i dobra komunikacja, ale także łatwy dostęp do obszarów zielonych czy ładny widok z okna. Kompleks znajduje się w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych. Warto podkreślić, że do każdego mieszkania przynależy ogródek lub balkon oraz miejsca postojowe.

Założeniem inwestora jest przygotowanie komfortowych i funkcjonalnych lokali. W związku z tym o budowy wykorzystano wysokiej jakości materiały budowlane. Oprócz przyłączy wodnych, kanalizacyjnych, energetycznych i gazowych, w projekcie przewidziano również przygotowanie infrastruktury pod instalację światłowodową. Teren inwestycji zostanie uporządkowany: powstaną m.in. ciągi komunikacyjne i drogowe oraz oświetlenie zewnętrzne.

O funkcjonalności osiedla świadczy także położenie w stosunkowo niedalekiej odległości od dużych obiektów handlowych: Galerii Bronowice, IKEI, Makro, a także szkoły i przedszkola.

Zgodnie z harmonogramem, inwestycja ma zostać oddana do użytkowania w II kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-11-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na wynajemdziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Żuromińskilokale użytkowe na wynajem powiat Pułtuskimieszkania na wynajem gmina Zławieś Wielkalokale użytkowe na wynajem gmina Radymnodomy na sprzedaż w Sasinachmieszkania na wynajem w Bolechowicachdomy na sprzedaż w Goruszowie

Deweloperzy