Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nova Chełmońskiego

2019-08-27


W pobliżu Galerii Bronowice przy ulicy Chełmońskiego powstaje inwestycja mieszkaniowa Nova Chełmońskiego.

Spokojne osiedle, dostępność komunikacyjna i niestandardowe rozwiązania architektoniczne to cechy charakterystyczne dla inwestycji Nova Chełmońskiego. Projekt mieszkaniowy realizowany przez Krak Estate powstaje przy ul. Chełmońskiego w Krakowie. Dzięki lokalizacji mieszkańcy będą mogli cieszyć się zarówno spokojną aurą okolicą, jak i korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie wynikają z życia w dużym mieście. Blisko stąd bowiem do największych punktów handlowo-usługowych a jednocześnie łatwo dostać się na łono natury. W niewielkiej odległości od Novej Chełmońskiego znajduje się m.in. Galeria Bronowice, Ikea, Castorama. Miłośnicy przebywania wśród przyrody będą mogli cieszyć się bliskością Ojcowskiego Parku Narodowego czy Dłubiańskiego Parku Krajobrazowego. Na rodzinne spacery sprawdzą się również pobliskie Dolinki Krakowskie.

W najbliższym otoczeniu Novej Chełmońskiego znajduje się niska zabudowa wielorodzinna. W ramach inwestycji zaoferowane zostaną mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach wahających się w przedziale od 32 do 63 mkw. Ich funkcjonalny układ pozwoli na ukształtowanie domowej przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami domowników. Nie przypadkowo został rozplanowany również układ pomieszczeń. Odpowiednie rozmieszczenie pozwoliło na uzyskanie optymalnego doświetlenia wnętrz. Atutem inwestycji są również przyporządkowane do lokali – w zależności od kondygnacji – ogródki lub balkony. W trosce o wygodę mieszkańców na poziomie podziemnym wygospodarowano komórki lokatorskie. Właściciele samochodów swoje pojazdy będą mogli zostawiać w garażu podziemnym lub na zewnętrznych stanowiskach. Projektując Novą Chełmońskiego nie zapomniano również o fanach rowerów, dla których także przygotowano miejsce.

Rejon Krakowa, w którym powstaje Nova Chełmońskiego, jest objęty planami rozbudowy infrastruktury drogowej. Do jednego z najważniejszych należy budowa północnej obwodnicy Krakowa. Oprócz tego zmiany czekają ulice Stelmachów i Piaskową. Ci, którzy do przemieszczania wybierają komunikację zbiorową, ucieszy bliskość pętli. Plany inwestycyjne miasta zakładają również utworzenie w okolicy linii szybkiego tramwaju.
Zakończenie inwestycji Nova Chełmońskiego wyznaczono na II kwartał 2021 r. Ceny za metr kwadratowy oscylują od 7750 do 8700 zł.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-08-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Rybnickidomy na sprzedaż powiat Pabianickidomy na sprzedaż gmina Rogowomieszkania na wynajem gmina Sarnakimieszkania na wynajem w Zgodziedomy na wynajem w Świbniemieszkania na sprzedaż w Dmochy-Wypychach

Deweloperzy

);