Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nadwiślańska 5 – mieszkania w królewskim sąsiedztwie

2017-05-15


Na wprost Wawelu, u krakowskich brzegów Wisły mieszkanie dla siebie znajdą miłośnicy historycznego miasta. Nadwiślańska 5 to wyjątkowy adres dla wymagających.

Kraków:

W wyjątkowej lokalizacji Krakowa, tuż przy Bulwarach Wiślanych realizowane jest przedsięwzięcie mieszkaniowe grupy AZB Nieruchomości Inwestycja Nadwiślańska 5. Czterokondygnacyjny apartamentowiec położony nad brzegiem Wisły gwarantuje mieszkanie w prestiżowej części miasta. Należąca do historycznej dzielnicy Podgórze, która w ostatnim czasie przechodzi proces rewitalizacji, ul. Nadwiślańska zapewnia dostęp do wszystkich korzyści, jakie płyną z mieszkania w samym sercu Krakowa. Ta wyjątkowa okolica pozwoli cieszyć się przyszłym lokatorom apartamentów Nadwiślańska 5 wszystkimi atutami, wynikającymi z życia w modnej okolicy. Stare Podgórze oraz sąsiadujący z nim słynny Kazimierz to centrum licznych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, podobnie jak oddalony o parę kilometrów Rynek Główny. Położenie obiektu oraz duże przeszklenia to nie tylko dobre nasłonecznienie mieszkań, ale przede wszystkim niezwykły widok. Przemyślany układ kondygnacji sprawia, że rozciągającej się wokół inwestycji panoramy, nie zasłaniają pobliskie obiekty, dzięki czemu mieszkańcy cały czas będą mogli podziwiać malowniczą rzekę oraz fasady zabytkowych budynków, w tym Wawel. Najbliższe otoczenie apartamentów przy ul. Nadwiślańskiej to także dogodne tereny do różnego rodzaju aktywności fizycznej i rekreacji. Uwielbiane przez spacerowiczów Bulwary Wiślane i pobliskie parki to okazja do przyjemnego spędzania wolnego czasu. Liczne na tym obszarze trasy rowerowe zadowolą nie tylko zwolenników 2 kółek, ale również miłośników rolek czy deski. 

Na komfort życia mieszkańców wpłynie wysoka jakość inwestycji, a jej nieprzeciętny standard spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na 4 naziemnych piętrach zainteresowani ofertą AZB Nieruchomości będą mieli do wyboru zarówno przytulne 2-pokojowe lokale rozpoczynające się już od 32,28 mkw, jak i przestronne apartamenty z 4 pokojami, liczące nawet 136,25 mkw. Ich funkcjonalnie wnętrza z łatwością można dostosować do własnych wymagań aranżacyjnych. Dodatkowo w podziemnej kondygnacji wygospodarowano parking ze specjalnie wydzielonymi miejscami postojowymi dla samochodów. Przemieszczanie pomiędzy poszczególnymi poziomami ułatwi cichobieżna winda. Zastosowane podczas projektowania rozwiązania sprawiają, że pomimo lokalizacji w centrum miasta, inwestycja jest kameralna. 

Biuro AZB sprzedające inwestycję  posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, a dodatkowo należy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-15

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Osiedle Piltza - Etap III
Panorama Grabówki
Sand Hotel ****
Cystersów 26
Działka na sprzedaż
Osiedle Krakowskie
Oaza Bronowice
Prestige City
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Villa sento
Marine Hotel *****
Lokale usługowe

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Bytommieszkania na sprzedaż powiat Szamotulskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Bestwinadomy na sprzedaż gmina Strykówmieszkania na sprzedaż w Łęg Balińskidomy na wynajem w Szadurczycachmieszkania na wynajem w Taczkach

Deweloperzy