Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nadwiślańska 5 – mieszkania w królewskim sąsiedztwie

2017-05-15


Na wprost Wawelu, u krakowskich brzegów Wisły mieszkanie dla siebie znajdą miłośnicy historycznego miasta. Nadwiślańska 5 to wyjątkowy adres dla wymagających.

Kraków:

W wyjątkowej lokalizacji Krakowa, tuż przy Bulwarach Wiślanych realizowane jest przedsięwzięcie mieszkaniowe grupy AZB Nieruchomości Inwestycja Nadwiślańska 5. Czterokondygnacyjny apartamentowiec położony nad brzegiem Wisły gwarantuje mieszkanie w prestiżowej części miasta. Należąca do historycznej dzielnicy Podgórze, która w ostatnim czasie przechodzi proces rewitalizacji, ul. Nadwiślańska zapewnia dostęp do wszystkich korzyści, jakie płyną z mieszkania w samym sercu Krakowa. Ta wyjątkowa okolica pozwoli cieszyć się przyszłym lokatorom apartamentów Nadwiślańska 5 wszystkimi atutami, wynikającymi z życia w modnej okolicy. Stare Podgórze oraz sąsiadujący z nim słynny Kazimierz to centrum licznych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, podobnie jak oddalony o parę kilometrów Rynek Główny. Położenie obiektu oraz duże przeszklenia to nie tylko dobre nasłonecznienie mieszkań, ale przede wszystkim niezwykły widok. Przemyślany układ kondygnacji sprawia, że rozciągającej się wokół inwestycji panoramy, nie zasłaniają pobliskie obiekty, dzięki czemu mieszkańcy cały czas będą mogli podziwiać malowniczą rzekę oraz fasady zabytkowych budynków, w tym Wawel. Najbliższe otoczenie apartamentów przy ul. Nadwiślańskiej to także dogodne tereny do różnego rodzaju aktywności fizycznej i rekreacji. Uwielbiane przez spacerowiczów Bulwary Wiślane i pobliskie parki to okazja do przyjemnego spędzania wolnego czasu. Liczne na tym obszarze trasy rowerowe zadowolą nie tylko zwolenników 2 kółek, ale również miłośników rolek czy deski. 

Na komfort życia mieszkańców wpłynie wysoka jakość inwestycji, a jej nieprzeciętny standard spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na 4 naziemnych piętrach zainteresowani ofertą AZB Nieruchomości będą mieli do wyboru zarówno przytulne 2-pokojowe lokale rozpoczynające się już od 32,28 mkw, jak i przestronne apartamenty z 4 pokojami, liczące nawet 136,25 mkw. Ich funkcjonalnie wnętrza z łatwością można dostosować do własnych wymagań aranżacyjnych. Dodatkowo w podziemnej kondygnacji wygospodarowano parking ze specjalnie wydzielonymi miejscami postojowymi dla samochodów. Przemieszczanie pomiędzy poszczególnymi poziomami ułatwi cichobieżna winda. Zastosowane podczas projektowania rozwiązania sprawiają, że pomimo lokalizacji w centrum miasta, inwestycja jest kameralna. 

Biuro AZB sprzedające inwestycję  posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, a dodatkowo należy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-15

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
CHE162PI47
Osiedle Klonowe 14
Apartamenty Lema

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 
Super oferta: / poprzednia następna