Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Na Sadowej

2019-12-19

Na Sadowej


W Wieliczce powstaje nowa inwestycja, realizowana przez doświadczonego dewelopera WBG Development Sp.z.o.o.. Projekt nosi nazwę Na Sadowej.

W podkrakowskiej Wieliczce powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. WBG Development Sp.z.o.o. planuje oddać do użytkowania 19 dwulokalowych budynków, co łącznie daje 38 przestronnych mieszkań na sprzedaż. Komfortowe rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację przyszłych wnętrz. WBG Development Sp.z.o.o. oferował będzie mieszkania 3 oraz 4- pokojowe.

  • Trzypokojowe mieszkania o powierzchni 61- 77 mkw – 19 mieszkań;
  • Czteropokojowe o powierzchni 76- 99 mkw – 19 mieszkań.


Planowany termin oddania nieruchomości do użytkowania został ustalony na II kwartał 2021 roku. Powierzchnie mieszkań znajdują się w przedziale 61- 90 mkw. Budynki mają dwie kondygnacje naziemne, łącznie z parterem. Dzięki umieszczeniu na elewacji drewnianych elementów konstrukcja prezentuje się nowocześnie. Na Sadowej to atrakcyjna inwestycja o wysokim standardzie zachwycająca niebanalnym designem i funkcjonalnością.


Naturalnie bliżej zieleni


Oddalona od ścisłego centrum miasta lokalizacja jest dużym atutem dla ludzi, którzy mimo codziennych aktywności, cenią sobie bliskość natury, ciszę i spokój. Przestrzeń wspólna wokół nieruchomości jest doskonale zagospodarowana tak, aby łączyła funkcjonalność z możliwością odpoczynku na łonie przyrody. Ogrodzenie każdego kompleksu daje komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom, a dzięki temu staje się ciekawą opcją dla rodzin z dziećmi lub osób, które po prostu chcą odpocząć od ciągłego zgiełku miasta.


WBG Development Sp.z.o.o. zadbał również o to, aby mieszkańcy inwestycji Na Sadowej mieli zapewnione niezbędne naziemne miejsca parkingowe. Zostały one zlokalizowane wzdłuż drogi wewnętrznej przez osiedle. Dzięki szerokim i komfortowym ciągom pieszym wewnątrz osiedla komunikacja będzie sprawna, płynna a przede wszystkim bezpieczna.
Pomimo zlokalizowania inwestycji poza granicami miasta, dojazd do każdej dzielnicy jest szybki. Komunikację z centrum ułatwia obecność przystanku komunikacji miejskiej oddalonego jedynie o 4 minuty pieszej wędrówki od terenu inwestycji. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-12-19

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Grudziądzmieszkania na wynajem powiat Bialskimieszkania na wynajem gmina Grabicamieszkania na sprzedaż gmina Zawadzkiemieszkania na sprzedaż w Mątowach Małychmieszkania na wynajem w Załszyniemieszkania na wynajem w Ornasowo

Deweloperzy

);