Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Mieszkaj w mieście Etap 3.3

Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów

2018-11-06


W krakowskich Bronowicach realizowany jest trzeci etap projektu mieszkaniowego Mieszkaj w Mieście.

Na 8 kondygnacjach powstanie 255 nowoczesnych mieszkań dostosowanych do różnorodnych potrzeb mieszkańców. Zróżnicowane metraże liczące od 29 do 86 mkw. w połączeniu z funkcjonalnie rozmieszczonymi pomieszczeniami i ich ustawnym układem pozwolą znaleźć odpowiedź na oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i singli.

Idea przyświecająca realizacji została oparta na 3 zasadach: solidności wykonania i dostarczania mieszkań, szacunku dla klienta, rodziny, miasta oraz środowiska, a także szczerości w działaniu i komunikacji. Owocem koncepcji Mieszkaj w Mieście jest Osiedle Wizjonerów stanowiące wielofunkcyjny i samowystarczalny kompleks mieszkaniowy. W jego obrębie na terenie obejmującym 250 mkw. znajdzie się Klub Osiedlowy, zapewniający dostęp do części rozrywkowej, kawiarni, a także strefy co-workingowej. Oprócz tego w pobliżu osiedla mieścić się będzie miejski park oferujący wiele atrakcji, tj. streetball, siatkówka plażowa czy badminton.

Jedną z największych zalet inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle Wizjonerów usytuowane w okolicy ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej gwarantuje sprawne połączenie z najważniejszymi częściami miasta. Dotarcie do ścisłego centrum zajmuje jedynie kwadrans. Niewielka odległość dzieli je również od lotniska w Balicach. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewnia sprawne i szybkie przemieszczanie się. Ponadto w pobliżu osiedla powstaje również węzeł przesiadkowy ze stacją Park&Ride Bronowice oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Mając na uwadze potrzeby osób, które preferują własny środek lokomocji, projekt Mieszkaj w Mieście uwzględnia także miejsca parkingowe i postojowe, których liczba przekracza liczbę mieszkań.

W ramach Osiedla Wizjonerów zrealizowano już 2 etapy. Zakończenie budowy kolejnego segmentu przewidziano na I kwartał 2021 r. Co istotne, działki wykorzystywane pod zabudowę, stanowią własność inwestora i są wolne od obciążeń hipotecznych, co przekłada się na bezpieczeństwo zakupu. Odpowiedzialna za inwestycję spółka Henniger Investment w szczególny sposób zadbała o jakość i estetykę całego przedsięwzięcia. Wyjątkowa architektura i zaangażowanie do projektu jednej z najpopularniejszych polskich pracowni architektonicznych Medusa Group Architects oraz wykorzystanie sprawdzonych tradycji urbanistycznych sprawiło, że Mieszkaj w Mieście wyróżniono nagrodą European Property Awards 2018 – 2019.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-11-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniagaraże na sprzedażkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Grudziądzdomy na sprzedaż powiat Kamieńskimieszkania na sprzedaż gmina Dalikówdomy na sprzedaż gmina Lubeniadomy na wynajem w Księżej Wólcedomy na sprzedaż w Głogowcumieszkania na wynajem w Szymanowie

Deweloperzy