Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Mieszkaj w mieście Etap 3.3

2018-11-06


W krakowskich Bronowicach realizowany jest trzeci etap projektu mieszkaniowego Mieszkaj w Mieście.

Na 8 kondygnacjach powstanie 255 nowoczesnych mieszkań dostosowanych do różnorodnych potrzeb mieszkańców. Zróżnicowane metraże liczące od 29 do 86 mkw. w połączeniu z funkcjonalnie rozmieszczonymi pomieszczeniami i ich ustawnym układem pozwolą znaleźć odpowiedź na oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, jak i singli.

Idea przyświecająca realizacji została oparta na 3 zasadach: solidności wykonania i dostarczania mieszkań, szacunku dla klienta, rodziny, miasta oraz środowiska, a także szczerości w działaniu i komunikacji. Owocem koncepcji Mieszkaj w Mieście jest Osiedle Wizjonerów stanowiące wielofunkcyjny i samowystarczalny kompleks mieszkaniowy. W jego obrębie na terenie obejmującym 250 mkw. znajdzie się Klub Osiedlowy, zapewniający dostęp do części rozrywkowej, kawiarni, a także strefy co-workingowej. Oprócz tego w pobliżu osiedla mieścić się będzie miejski park oferujący wiele atrakcji, tj. streetball, siatkówka plażowa czy badminton.

Jedną z największych zalet inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle Wizjonerów usytuowane w okolicy ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej gwarantuje sprawne połączenie z najważniejszymi częściami miasta. Dotarcie do ścisłego centrum zajmuje jedynie kwadrans. Niewielka odległość dzieli je również od lotniska w Balicach. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewnia sprawne i szybkie przemieszczanie się. Ponadto w pobliżu osiedla powstaje również węzeł przesiadkowy ze stacją Park&Ride Bronowice oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Mając na uwadze potrzeby osób, które preferują własny środek lokomocji, projekt Mieszkaj w Mieście uwzględnia także miejsca parkingowe i postojowe, których liczba przekracza liczbę mieszkań.

W ramach Osiedla Wizjonerów zrealizowano już 2 etapy. Zakończenie budowy kolejnego segmentu przewidziano na I kwartał 2021 r. Co istotne, działki wykorzystywane pod zabudowę, stanowią własność inwestora i są wolne od obciążeń hipotecznych, co przekłada się na bezpieczeństwo zakupu. Odpowiedzialna za inwestycję spółka Henniger Investment w szczególny sposób zadbała o jakość i estetykę całego przedsięwzięcia. Wyjątkowa architektura i zaangażowanie do projektu jednej z najpopularniejszych polskich pracowni architektonicznych Medusa Group Architects oraz wykorzystanie sprawdzonych tradycji urbanistycznych sprawiło, że Mieszkaj w Mieście wyróżniono nagrodą European Property Awards 2018 – 2019.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-11-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Mogileńskidomy na wynajem powiat Ciechanowskimieszkania na wynajem gmina Święciechowalokale użytkowe na sprzedaż gmina Żarymieszkania na wynajem w Pogorzelicymieszkania na wynajem w Kamesznicymieszkania na wynajem w Wiktorynie

Deweloperzy

);