Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

LIV Kraków

2019-08-20


Przy ul. Jana Pawła II powstaje prywatny akademik LIV Kraków. Obiekt zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2021 r.

Prywatne akademiki to nie tylko atrakcyjna alternatywa dla studentów, ale także opcja, która odpowie na potrzeby turystów. Tego typu obiekty mogą stać się nową formą mieszkalnictwa w Krakowie, gdzie rynek najmu zdominowany jest przez studentów i turystów. Coraz popularniejsze stają się również międzynarodowe wymiany studenckie, co dodatkowo wzmaga popyt. Zapotrzebowanie na takie nieruchomości generują wciąż rosnące oczekiwania wobec standardu. Tradycyjne domy dla studentów nie nadążają za zmieniającymi się wymaganiami żaków, którym naprzeciw wychodzą prywatne akademiki.

Sytuacja panująca na krakowskim rynku nieruchomości gwarantuje ciągłe zainteresowanie nowymi lokalami na wynajem. Z uwagi na niepowtarzalny klimat panujący w akademikach, studenci niejednokrotnie postrzegają je jako ciekawszą formę mieszkalnictwa niż wynajmowanie mieszkania. Jednocześnie poszukują dodatkowych atutów, wykraczających poza to, co mogą zaoferować im właściciele mieszkań czy uczelniana oferta mieszkaniowa. Jakość proponowana w prywatnych akademikach to nie tylko estetyczne i wygodne pokoje, ale także części wspólne pozwalające na integrację czy wspólną naukę.

Rejon Czyżyn jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. W jego zasięgu mieszczą się uczelnie wyższe, a także tereny rekreacyjne. Popularny wśród krakowian Park Lotników Polskich to obszar doceniany przez osoby aktywne i spacerowiczów, dostępny dla mieszkańców Czyżyn. Komfort na co dzień zapewnia tutaj dobrze rozwinięta infrastruktura, której istotny element stanowi dobrze rozwinięta komunikacja miejsca, co pozwala na swobodne przemieszczanie się w wybrane rejony miasta.

W Czyżynach wkrótce zostanie otwarty prywatny akademik LIV Kraków mieszczący się przy ulicy Jana Pawła II. Dostarczy on 277 funkcjonalnych apartamentów, których powierzchnia waha się od 18 do 32 mkw. Oprócz tego w ramach inwestycji dostępne będą lokale handlowo-usługowe i hale garażowe. W najbliższym otoczeniu LIV Kraków znajdują się Akademia Wychowania Fizycznego, Politechnika Krakowska oraz Wyższa Szkoła Europejska. Uwzględniając lokalizację LIV Kraków, warto mieć na uwadze również sąsiedztwo Tauron Areny zapewniającej dostępność różnorodnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-08-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Szczecineckidomy na wynajem powiat M. Konindomy na wynajem gmina Nowa Sóldomy na wynajem gmina Łyszkowicemieszkania na wynajem w Książenicachdomy na sprzedaż w Krępejmieszkania na wynajem w Władysławowie

Deweloperzy

);