Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Jesionova

2019-03-14


W jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa – dzielnicy Zwierzyniec powstaje elegancka inwestycja mieszkaniowa, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przy ul. Jesionowej spółka Fracthon Jesionowa realizuje projekt Jesionova. Kompleks obejmuje 2 niewielkie budynki, w których powstanie łącznie 31 mieszkań. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby nabywców oferta zawiera zarówno lokale dla osób ceniących prywatność i wygodę, jak i przestronne apartamenty przygotowane z myślą o rodzinach. Metraże mieszczą się przedziale od 37,46 do blisko 143 mkw. Udogodnieniem dla mieszkańców będzie dostosowanie lokali do wprowadzenia systemu Inteligenty Dom. Na terenie inwestycji zaplanowano strefy wypoczynku. Najmłodszych ucieszy plac zabaw, a miłośników sportu wewnętrzna siłownia. Dzięki dużemu garażowi zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli możliwość wykupienia 2 miejsc postojowych.

Inwestycja Jesionova to nie tylko funkcjonalne i ustawne mieszkania. To również wyjątkowa architektura, o której świadczy już bryła. Połączenie prostej formy ze stonowaną kolorystyką nadaje ono kompleksowi stylowości i ponadczasowego charakteru. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów wraz z zastosowanymi rozwiązaniami architektonicznymi czynią inwestycję nowoczesną, dopasowaną do wymagań przyszłych mieszkańców. Estetyka zabudowy harmonijnie koresponduje z zielonym otoczeniem. Najbliższa okolica zapewnia bowiem widok na wzgórza Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Ulica Jesionowa położona w pobliżu brzegu Rudawy to atrakcyjne tereny rekreacyjne, gdzie mieszkańcy będą mogli spędzić czas wolny, ciesząc się z uroków przyrody. Niewielka odległość dzieli Jesionovą również od Parku Decjusza, Lasku Wolskiego czy Kopca Kościuszki. Atutem lokalizacji jest też bliskość centrum miasta, znajdującego się ok. 5 km od kompleksu.

Mieszkając przy ul. Jesionowej, mieszkańcy nie będą mieli trudności z załatwieniem codziennych spraw, ponieważ w sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, a także placówki edukacyjne. Rozwinięta infrastruktura oraz najbliższe otoczenie pozwalają na jednoczesne czerpanie korzyści płynących z miejskiego stylu życia, a także walorów spokojnej okolicy i jej kameralnego klimatu.

Nie zabraknie tutaj również wygody komunikacyjnej. Sprawne połączenie zapewnia komunikacja miejska oraz dostęp do autostrady A4. Podróżujący poza granice kraju zadowoli bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-03-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemdziałki do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Ropczycko-Sędziszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Zgierskimieszkania na wynajem gmina Dobryszycelokale użytkowe na sprzedaż gmina Szerzynydomy na sprzedaż w Barchaczowiedomy na wynajem w Niwiemieszkania na wynajem w Piasecznie

Deweloperzy

);