Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Jaśminowe Wzgórze w Zielonkach

2018-12-11


Projekt Jaśminowe Wzgórze w Zielonkach to propozycja dla osób, które poszukują przestronnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów.

Ze względu na niedaleką odległość od Krakowa i charakterystyczny, spokojny podmiejski klimat, Zielonki stały się jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji pod inwestycje mieszkaniowe. Nabywcy nieruchomości doceniają m.in. możliwość korzystania z okolicznych terenów zielonych oraz dobre połączenia drogowe ułatwiające dojazd do pracy. Zaletą realizowanych tu inwestycji są również konkurencyjne ceny w stosunku do oferowanych w Krakowie. Jedną z inwestycji dostępnych na lokalnym rynku jest Osiedle Jaśminowe Wzgórze przy ul. Na Popielówkę. Projekt ten, realizowany przez firmę JAŚMINOWE WZGÓRZE SFERAHOUSE SP. Z O.O. SP. K., spełni oczekiwania osób poszukujących wygodnych warunków mieszkaniowych i rozwiązań architektonicznych w wysokim standardzie.

Przestronne apartamenty mogą stanowić także dobrą alternatywę dla domu, będąc korzystnym rozwiązaniem dla rodzin. Warto zwrócić uwagę, że cena metra kwadratowego w inwestycji Jaśminowe Wzgórze jest znacznie niższa od obecnej średniej dla Krakowa (wynoszącej już ponad 7 tys. zł). Koszt zakupu apartamentu w ramach osiedla mieści się w przedziale od 3367 do 3592 zł/mkw.


Inwestycja składa się z 6 budynków, w których zaprojektowano łącznie 24 lokale mieszkalne. W każdym obiekcie znajdują się 4 trzypoziomowe apartamenty. Aby zapewnić mieszkańcom poczucie prywatności, deweloper przewidział indywidualne wejścia. Do mieszkań przynależą przestronne tarasy i ogródki do indywidualnego zagospodarowania. Powierzchnia tarasu (ok. 20 mkw.) nie jest wliczana do metrażu apartamentów, co dla nabywców oznacza większy komfort przestrzenny. Wejście do ogródka prowadzi bezpośrednio z salonu. Liczne przeszklenia powodują, że do wnętrza przenikają nie tylko promienie słoneczne, ale również ogrodowa zieleń, stanowiąca naturalne przedłużenie strefy mieszkalnej.

W projektach apartamentów zastosowano funkcjonalny podział na strefy dzienną i nocną. Na parterze znajdują się: duży salon z otwartą kuchnią oraz toaleta dla gości. Pierwsze i II piętro podzielono na cztery sypialnie (w tym jedna typu master bedroom), dwie łazienki oraz garderoby. Piętra zostały połączone szerokimi schodami z naturalnym doświetleniem. Deweloper zdecydował się na zastosowanie płaskiego dachu, który nie tworzy skosów, a dzięki temu nie ogranicza powierzchni użytkowej ostatniej kondygnacji. Ponadto warto zwrócić uwagę, że w cenę apartamentu zostało już wliczone miejsce postojowe.


Minimalistyczne pod względem formy osiedle stanowi urbanistyczną całość, której charakterystycznymi elementami są proste bryły, unikanie przesadnych detali, jasna kolorystyka, przeszklenia oraz duże powierzchnie mieszkalne.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-12-11

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniagaraże do kupieniamieszkania na zamianęmieszkania na wynajem powiat Ryckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Świętochłowicemieszkania na wynajem gmina Płużnicamieszkania na sprzedaż gmina Regiminmieszkania na wynajem w Sokołachdomy na wynajem w Buchcicachdomy na wynajem w Nowym Żabieńcu

Deweloperzy

);