Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycje w Siechnicach - osiedla przyjazne mieszkańcom

2017-07-05


Spółka Atom realizuje w Siechnicach w województwie dolnośląskim 2 inwestycje mieszkaniowe. Osiedle Agata i Willa Nova czekają na nabywców.

Siechnice:

Osiedle Agata i Willa Nova to inwestycje mieszkaniowe realizowane przez spółkę Atom w Siechnicach. Ich dogodne lokalizacje i wysoka jakość przyciągają przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Osiedle Agata, stanowiące kompleks 2 wielorodzinnych budynków, swoim śródmiejskim charakterem idealnie wpisuje się w najbliższe otoczenie. Zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowo powstałego rynku w Siechnicach. Mieszkanie w samym centrum miasta gwarantuje bliskość wszystkich najważniejszych punktów.

O atrakcyjności przedsięwzięcia spółki Atom świadczy zainteresowanie nią, wśród osób kupujących mieszkania – w ofercie pozostały ostatnie, 2-pokojowe mieszkania – oraz to, że deweloper podpisuje już akty notarialne. Lokale mieszczące się w budynku B od strony ul. Kościelnej, dają dostęp do własnych ogródków, których powierzchnia wynosi od 35 do 174 mkw. W celu zapewnienia mieszkańcom wygody na terenie dziedzińca oraz wokół budynków wygospodarowano ogólnodostępne miejsca parkingowe, a sprawne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwia winda. W zabudowie wydzielono również część z wychodzącymi na rynek lokalami komercyjnymi. Na Osiedlu Agata swoje miejsce znajdą osoby ceniące miejską wygodę i aktywne życie.

Dla zwolenników kameralnego klimatu spółka Atom przygotowała inwestycję przy ul. Ziemskiej. Willowa zabudowa Willi Nova zapewnia ciszę i spokój, gdzie w 7 2-piętrowych budynkach mieścić się będzie po 12 mieszkań. Ich zróżnicowane metraże (od blisko 48 do 75 mkw) pozwoliły na zaprojektowanie zarówno mniejszych, jak i przestronnych lokali z 4 pomieszczeniami. Cała zabudowa dzielić się będzie na 2 ogrodzone kompleksy, rozgraniczone ul. Włościańską. Kompleksowe zagospodarowanie terenu objęło również specjalnie wydzielony plac rekreacyjny, gdzie czas wolny przyjemnie spędzą nie tylko dzieci, ale także dorośli. Do każdego z mieszkań na obszarze posesji zostało przydzielone miejsce parkingowe oraz, w zależności od kondygnacji, duży ogród lub balkon.

Mieszkania na Osiedlu Agata i w Willi Nova są gotowe do odbioru. Co więcej, obydwie inwestycje od serca Wrocławia dzieli zaledwie 11 km. Przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych zapewniają komfortowe użytkowanie wszystkim klientom. Oprócz tego osiedla opatrzone zostały niezbędną infrastrukturą techniczną, wraz z miejskimi mediami. Udogodnieniem, które docenią mieszkańcy, jest usytuowanie mieszkań na tej samej kondygnacji, co przynależne do nich pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo spółka Atom bezpłatnie pomaga swoim klientom w uzyskaniu kredytu.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-07-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Mój Dom Etap IV
Aleja Zbożowa etap III, IV
Villa sento
Sand Hotel ****
ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Inwestycja Imperial Business...
Osiedle Lawendowa 3
Słoneczny Zakątek
Lokale biurowe w centrum...
Osiedle Klonowe 14
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Bunscha Park
Oaza Bronowice
START Office

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Inwestycja Imperial Business...

Kraków, Podgórze, ul. Wadowicka 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Lokale biurowe w centrum...

Kraków, Krowodrza, ul. Świętokrzyska 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Bunscha Park

Kraków, Dębniki, ul. K. Bunscha 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

START Office

Kraków, Dębniki, ul. Twardowskiego 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl