Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycje Mzuri Investments

Warszawa, Praga Południe, ul. Głucha

2019-02-05


W swojej ofercie nieruchomości inwestycyjnych spółka Mzuri Investments posiada 4 obiekty przygotowane z myślą o udostępnianiu w ramach najmu.

W ten sposób inwestor może zyskać atrakcyjną szansę na zdobycie dodatkowego przychodu. Lokale znajdują się w kluczowych lokalizacjach 3 najpopularniejszych polskich miast, co stanowi gwarancję popytu na mieszkania.

Znajdujący się przy ul. Głuchej w Warszawie w dzielnicy Praga Południe budynek mieści 9 jednostek najmu rozdysponowanych w trzech 2-pakach i jednym 3-paku. Każda z jednostek liczy od 12,72 do 17,53 mkw. Zostały usytuowane na parterze oraz pierwszym i drugim piętrze. Atutem inwestycji są wykończenie i wyposażenie lokali, a także przydzielona do każdego z mieszkań piwnica, co zwiększa wygodę najemców. Ceny wahają się w przedziale 450 – 705 tys. zł, a stopę zwrotu szacuje się na 6,4-6,6 proc. Komfort zapewnia również lokalizacja, gwarantująca dostęp do oddalonego o 4 km centrum stolicy, licznych punktów handlowo-usługowych, uczelni wyższych oraz Parku Skaryszewskiego. W obiekcie przy ul. Głuchej przeprowadzono prace remontowe, a termin oddania do użytkowania wyznaczono na początek 2019 r.

Atrakcyjną opcję inwestycyjną stanowią również lokale w Krakowie. W stolicy Małopolski spółka Mzuri Investments ma do zaoferowania inwestycje zlokalizowane przy ul. Racławickiej i Proszowickiej. Pierwszy z adresów należy do jednego z najbardziej popularnych wśród najemców rejonu – Krowodrza. Inwestorzy będą mieli do wyboru 27 niezależnych jednostek najmu. Przewidywana stopa zwrotu wynosi od 6,3-6,5 proc., a ceny mieszczą się w granicach 397 – 738 tys. zł. Jedną z największych zalet dzielnicy są doceniane przez tutejszych mieszkańców tereny zielone, a tym samym wiele możliwości rekreacyjnych. Sporym udogodnieniem jest również dostępność komunikacyjna i bliskość ścisłego centrum.

Druga z krakowskich inwestycji, usytuowana przy ul. Proszowickiej, daje możliwość zakupu apartamentów o metrażu od 17,37 do 29,17 mkw. w cenie od 235 do 250 tys. zł, w zależności od wyposażenia. Korzyścią dla inwestora jest fakt, że wszystkie lokale są już wynajmowane, co oznacza, że inwestycja przyniesie pierwszy zysk już po miesiącu od nabycia. Stopa zwrotu może osiągnąć wysokość przekraczającą 6 proc. Budynek, w którym znajdują się mieszkania, został gruntownie wyremontowany, dzięki czemu w ofercie znajdują się nowoczesne apartamenty spełniające oczekiwania współczesnych najemców. Rozbudowana infrastruktura drogowa dzielnicy Prądnik Biały ma szczególne znaczenie dla osób przemieszczających się, a lokalizacja jest korzystna dla osób związanych z zabierzowskim parkiem biznesowym.

Alternatywę inwestycyjna dla Krakowa może stanowić Lublin. Zyskujące na popularności miasto cieszy się coraz większym zainteresowaniem najemców. Przy ul. Narutowicza w I kwartale 2019 r. Mzuri Investments odda do użytkowania 24 lokale, które stanowią 30 jednostek najmu. Ich powierzchnie zajmują od 13 do 24,7 mkw., a do wyboru są kawalerki lub mieszkania 2-pokojowe. Inwestując w apartamenty można zyskać od 6,4 do 7,3 proc. na przestrzeni roku. Ceny w tej inwestycji wynoszą od 180 do 262 tys. zł. Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum Lublina, najemcy będą mieli dostęp do Starego Miasta, miejsc sportowej rekreacji, dworców czy uczelni.

Kameralne apartamenty inwestycyjne to dla nabywców okazja do korzystnego ulokowania kapitału i czerpania z tego zysku. Oferta jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które swoich najemców chcą poszukiwać wśród studentów i osób pracujących.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-02-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na wynajemlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Rzeszowskimieszkania na sprzedaż powiat Rawskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Wolanówmieszkania na wynajem gmina Włodowicemieszkania na sprzedaż w Woli Łąckiejdomy na wynajem w Jamrozowiznadomy na wynajem w Dębicze

Deweloperzy

);