Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Cieślewskiego 7A w Krakowie

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E. Cieślewskiego

2018-10-30


Firma Janex realizuje w Krakowie kameralną inwestycję mieszkaniową – budynek przy ul. Cieślewskiego 7A.

Najnowsza inwestycja firmy Janex to projekt skierowany do osób ceniących spokojne sąsiedztwo i bliskość terenów zielonych, gdzie można odpocząć od ulicznego zgiełku. Budynek powstaje w Krakowie, przy ul. Cieślewskiego 7A w dzielnicy Prądnik Czerwony. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Położenie inwestycji pomiędzy ulicami Bora Komorowskiego i Młyńską wiąże się z wygodnym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych Krakowa. Dzięki lokalizacji poza ścisłym centrum można szybko dojechać do obwodnicy miasta, autostrady A4, lotniska w Balicach czy do trasy w kierunku Katowic. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmie mieszkańcom inwestycji ok. 3 minuty.


Duże ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu stanowi także rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się centra handlowe Krokus i OBI oraz mniejsze sklepy. O rodzinnym charakterze najbliższej okolicy świadczy niedaleka odległość od szkoły i przedszkola. Dużą zaletą inwestycji jest sąsiedztwo Parku Lotników, w którego granicach, na powierzchni ok. 60 ha znajdują się tereny zielone z alejkami spacerowymi i rowerowymi.


Projekt wpisuje się w istniejącą tkankę miejską. Budynek ma stanowić kontynuację obecnej zabudowy. Jego architekturę cechuje prostota i funkcjonalność – zwarta 5-kondygnacyjna bryła została podzielona na sekwencyjne moduły. Przy każdej klatce schodowej wygospodarowano specjalne pomieszczenia na wózkownie, a także komórki lokatorskie. Stanowiska parkingowe zaplanowano w podziemnym garażu, do którego prowadzi wjazd przez bramę sterowaną pilotem. Ulokowanie parkingu w podziemnej kondygnacji pozwoli ograniczyć ruch samochodowy na terenie inwestycji.


Oferta jest zróżnicowana pod względem metrażu i rozkładów mieszkań. Od kompaktowych kawalerek do 3-pokojowych mieszkań zaprojektowanych z myślą o rodzinach. W ofercie znalazły się 1-, 2- oraz 3-pokojowe lokale o powierzchniach od 29 do 65 mkw. Do najwyższych kondygnacji przylegają przestronne tarasy, które mogą stanowić dodatkową powierzchnię do indywidualnego zaaranżowania.


Deweloper zadbał o zagospodarowanie terenu wokół budynku. W projekcie przewidziano m.in. podjazdy i podejścia z kostki brukowej, trawniki, oświetlenie zewnętrzne, ławki i elementy małej architektury.


Zgodnie z harmonogramem inwestycji, budynek zostanie oddany do użytkowania w III kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-10-30

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy do kupieniakamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Tarnobrzeskimieszkania na sprzedaż powiat Nowotomyskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Karpaczdomy na wynajem gmina Cedyniamieszkania na wynajem w Krzeczowicachmieszkania na wynajem w Bartoszachdomy na wynajem w Tęczy

Deweloperzy