Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Cieślewskiego 7A w Krakowie

2018-10-30


Firma Janex realizuje w Krakowie kameralną inwestycję mieszkaniową – budynek przy ul. Cieślewskiego 7A.

Najnowsza inwestycja firmy Janex to projekt skierowany do osób ceniących spokojne sąsiedztwo i bliskość terenów zielonych, gdzie można odpocząć od ulicznego zgiełku. Budynek powstaje w Krakowie, przy ul. Cieślewskiego 7A w dzielnicy Prądnik Czerwony. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Położenie inwestycji pomiędzy ulicami Bora Komorowskiego i Młyńską wiąże się z wygodnym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych Krakowa. Dzięki lokalizacji poza ścisłym centrum można szybko dojechać do obwodnicy miasta, autostrady A4, lotniska w Balicach czy do trasy w kierunku Katowic. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmie mieszkańcom inwestycji ok. 3 minuty.


Duże ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu stanowi także rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się centra handlowe Krokus i OBI oraz mniejsze sklepy. O rodzinnym charakterze najbliższej okolicy świadczy niedaleka odległość od szkoły i przedszkola. Dużą zaletą inwestycji jest sąsiedztwo Parku Lotników, w którego granicach, na powierzchni ok. 60 ha znajdują się tereny zielone z alejkami spacerowymi i rowerowymi.


Projekt wpisuje się w istniejącą tkankę miejską. Budynek ma stanowić kontynuację obecnej zabudowy. Jego architekturę cechuje prostota i funkcjonalność – zwarta 5-kondygnacyjna bryła została podzielona na sekwencyjne moduły. Przy każdej klatce schodowej wygospodarowano specjalne pomieszczenia na wózkownie, a także komórki lokatorskie. Stanowiska parkingowe zaplanowano w podziemnym garażu, do którego prowadzi wjazd przez bramę sterowaną pilotem. Ulokowanie parkingu w podziemnej kondygnacji pozwoli ograniczyć ruch samochodowy na terenie inwestycji.


Oferta jest zróżnicowana pod względem metrażu i rozkładów mieszkań. Od kompaktowych kawalerek do 3-pokojowych mieszkań zaprojektowanych z myślą o rodzinach. W ofercie znalazły się 1-, 2- oraz 3-pokojowe lokale o powierzchniach od 29 do 65 mkw. Do najwyższych kondygnacji przylegają przestronne tarasy, które mogą stanowić dodatkową powierzchnię do indywidualnego zaaranżowania.


Deweloper zadbał o zagospodarowanie terenu wokół budynku. W projekcie przewidziano m.in. podjazdy i podejścia z kostki brukowej, trawniki, oświetlenie zewnętrzne, ławki i elementy małej architektury.


Zgodnie z harmonogramem inwestycji, budynek zostanie oddany do użytkowania w III kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-10-30

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniamieszkania na sprzedażhale i magazyny na wynajemdomy na sprzedaż powiat Ostródzkilokale użytkowe na wynajem powiat Kazimierskilokale użytkowe na wynajem gmina Baćkowicemieszkania na sprzedaż gmina Wadowice Górnedomy na sprzedaż w Budachdomy na sprzedaż w Ksawerynowiedomy na wynajem w Bachor

Deweloperzy

);