Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Idylla

2018-09-06


We Wrocławiu powstaje inwestycja mieszkaniowa Idylla.

Wrocław jest jednym z największych polskich miast. Będąc stolicą województwa dolnośląskiego, może pochwalić się dobrze prosperującym rynkiem, a prowadzone w nim biznesy mają charakter międzynarodowy. Dzięki obserwowanemu rozwojowi tamtejszej gospodarki Wrocław posiada atrakcyjny rynek pracy. To z kolei przyciąga do miasta coraz więcej nowych mieszkańców. Jakość życia oraz ogólne warunki czynią to miejsce atrakcyjną przestrzenią do życia.

Z uwagi na potrzeby klientów, którzy szukają spokojnej okolicy jednocześnie zapewniającej dobre połączenie z najważniejszymi punktami, Dom Development na ulokowanie swojej inwestycji wybrał Stabłowice. Jest to zachodnia część Wrocławia, kiedyś będąca wsią, co odzwierciedla się w klimacie tego rejonu. Kameralny charakter miejsca oraz przyjazne otoczenie spełnią oczekiwania zwolenników sielskich warunków. Inwestycja Idylla zostanie zrealizowana przy ul. Stabłowickiej. Realizowane w okolicy domy jednorodzinne tworzą rodzinną aurę, a bliskość terenów zielonych nadaje urok.

Idylla swoją architekturą harmonijnie komponuje się z otoczeniem. Niskie budynki oraz klinkierowa cegła wykorzystana w elewacji spójnie współgrają z sąsiednimi zabudowaniami. Sposób, w jaki zagospodarowano teren inwestycji, pozwoli mieszkańcom w pełni cieszyć się walorami tego miejsca. Znajdą się tu bowiem atrakcyjne przestrzenie wspólne, w tym plac zabaw.

Inwestycje otaczają tereny zielone, a w pobliżu przebiegają trasy rowerowe, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli ciekawie spędzać swój wolny czas. Docenią oni także bliskość najważniejszych miejsc – w kilka minut dotrą do przychodni lekarskiej czy najbliższego przystanku. Rodziny z dziećmi ucieszy niewielka odległość od placówek edukacyjnych. Osoby, których życie zawodowe jest związane z centrum Wrocławia, w zaledwie kwadrans dotrą do miejsca pracy. Umożliwia to bowiem kolej podmiejska.


Inwestycja Idylla to nie tylko dogodna lokalizacja. To przede wszystkim funkcjonalne mieszkania. Ich metraż mieści się w granicach od ponad 34 do ponad 88 mkw., a liczba pokoi waha się w przedziale 2-4. Każdy z lokali posiada wydzieloną kuchnię bądź aneks oraz balkony i tarasy. Dla zwiększenia wygody mieszkańców, będą oni mogli korzystać również z komórek lokatorskich.

Inwestycja Idylla zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale 2019 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-09-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na zamianędomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Radziejowskidomy na sprzedaż powiat Poddębickilokale użytkowe na wynajem gmina Kosów Lackidomy na sprzedaż gmina Brzezinymieszkania na sprzedaż w Teresiniedomy na wynajem w Kukurykachdomy na wynajem w Bulkowo-Kolonii

Deweloperzy