Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Fredry 6

2019-05-09


W Krakowskich Łagiewnikach przy ulicy Fredry 6 powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa.

Jedną z cech charakterystycznych zabudowy jest wyjątkowa dbałość o zewnętrzną przestrzeń wspólną. W jej urozmaiceniu ułatwienie stanowiło osadzenie budynków na wzniesieniu. Lokalizacja sprawia, że z okien mieszkań rozpościera się widok na serce Krakowa - Wawel oraz Stare Miasto  Na terenie osiedla przewidziano pierwszy w Krakowie woonerf, co ułatwi przemieszczanie się zarówno pieszym, jak i kierowcom. Atrakcyjność tego obszaru zostanie osiągnięta m.in. dzięki ciągom pieszo-jezdnym. W ten sposób ruch nie będzie zakłócał spokoju i komfortu przebywających na terenie inwestycji mieszkańców. Odpoczynek w pobliżu mieszkania uprzyjemni porastająca wokół zieleń – zaplanowano nasadzenia zarówno drzew gruntowych, jak i krzewów oraz bylin. Przyrody nie zabraknie nawet na dachach budynków. Mieszkając na osiedlu Fredry 6, mieszkańcy nie będą musieli wyjeżdżać za miasto, aby przygotować piknik – na terenie zabudowy zostanie wydzielona strefa piknikowa, a na najmłodszych będzie czekał plac zabaw. Oprócz tego pojawią się podesty, siedziska, a także stojaki rowerowe. Niepowtarzalnym rozwiązaniem jest oryginalny ciąg spacerowy inspirowany epoką Aleksandra Fredry, stąd w ścieżce Fredry akcenty z tego okresu. Urok miejsca podkreśli iluminacja, która rozświetli osiedle po zmroku.


Na uwagę zasługuje również estetyka samych budynków. Przemyślany dobór kolorystyczny bazujący na odcieniach bieli, szarości o raz beżu w połączeniu z odpowiednimi elementami budowlanymi pozwoliły osiągnąć ciekawy efekt wizualny. Elegancję nadają szklane balustrady, a elementy naturalnego drewna nawiązują do natury. Nowoczesny charakter uzyskano za pomocą prostych form brył, a także tworzącej elewację teksturze przypominającej cegłę.

Lokalizacja osiedla przy ulicy Fredry 6 w Łagiewnikach zapewnia jednocześnie dobre połączenie z centrum miasta i wytchnienie od zgiełku. Bliskość przyrody docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Dla osób poszukujących mieszkania istotna jest okolica, w której zamieszkają, jednak kluczową rolę przy wyborze lokalu odgrywa nieruchomość. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby swoich klientów, odpowiedzialna za przedsięwzięcie spółka Budimex Nieruchomości, oferuje mieszkania o różnorodnych powierzchniach, wahających się od blisko 35 do ponad 76 mkw. Liczą one 2,3 lub 4 pokoje o funkcjonalnym układzie i w zależności od kondygnacji zapewniają dostęp do balkonów, tarasów, loggi lub ogródków. Oddanie do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2020 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Augustowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Dąbrowskidomy na wynajem gmina Lipnica Wielkamieszkania na sprzedaż gmina Wielkie Oczymieszkania na wynajem w Chmielewie Wielkimmieszkania na sprzedaż w Rekownicymieszkania na wynajem w Krasnem

Deweloperzy

);