Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Fredry 6

Kraków, Łagiewniki, ul. A. Fredry

2019-05-09


W Krakowskich Łagiewnikach przy ulicy Fredry 6 powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa.

Jedną z cech charakterystycznych zabudowy jest wyjątkowa dbałość o zewnętrzną przestrzeń wspólną. W jej urozmaiceniu ułatwienie stanowiło osadzenie budynków na wzniesieniu. Lokalizacja sprawia, że z okien mieszkań rozpościera się widok na serce Krakowa - Wawel oraz Stare Miasto  Na terenie osiedla przewidziano pierwszy w Krakowie woonerf, co ułatwi przemieszczanie się zarówno pieszym, jak i kierowcom. Atrakcyjność tego obszaru zostanie osiągnięta m.in. dzięki ciągom pieszo-jezdnym. W ten sposób ruch nie będzie zakłócał spokoju i komfortu przebywających na terenie inwestycji mieszkańców. Odpoczynek w pobliżu mieszkania uprzyjemni porastająca wokół zieleń – zaplanowano nasadzenia zarówno drzew gruntowych, jak i krzewów oraz bylin. Przyrody nie zabraknie nawet na dachach budynków. Mieszkając na osiedlu Fredry 6, mieszkańcy nie będą musieli wyjeżdżać za miasto, aby przygotować piknik – na terenie zabudowy zostanie wydzielona strefa piknikowa, a na najmłodszych będzie czekał plac zabaw. Oprócz tego pojawią się podesty, siedziska, a także stojaki rowerowe. Niepowtarzalnym rozwiązaniem jest oryginalny ciąg spacerowy inspirowany epoką Aleksandra Fredry, stąd w ścieżce Fredry akcenty z tego okresu. Urok miejsca podkreśli iluminacja, która rozświetli osiedle po zmroku.


Na uwagę zasługuje również estetyka samych budynków. Przemyślany dobór kolorystyczny bazujący na odcieniach bieli, szarości o raz beżu w połączeniu z odpowiednimi elementami budowlanymi pozwoliły osiągnąć ciekawy efekt wizualny. Elegancję nadają szklane balustrady, a elementy naturalnego drewna nawiązują do natury. Nowoczesny charakter uzyskano za pomocą prostych form brył, a także tworzącej elewację teksturze przypominającej cegłę.

Lokalizacja osiedla przy ulicy Fredry 6 w Łagiewnikach zapewnia jednocześnie dobre połączenie z centrum miasta i wytchnienie od zgiełku. Bliskość przyrody docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi.

Dla osób poszukujących mieszkania istotna jest okolica, w której zamieszkają, jednak kluczową rolę przy wyborze lokalu odgrywa nieruchomość. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby swoich klientów, odpowiedzialna za przedsięwzięcie spółka Budimex Nieruchomości, oferuje mieszkania o różnorodnych powierzchniach, wahających się od blisko 35 do ponad 76 mkw. Liczą one 2,3 lub 4 pokoje o funkcjonalnym układzie i w zależności od kondygnacji zapewniają dostęp do balkonów, tarasów, loggi lub ogródków. Oddanie do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2020 r.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-05-09

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

START CITY
Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na sprzedażhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Rawskilokale użytkowe na wynajem powiat Złotowskimieszkania na sprzedaż gmina Osiecznamieszkania na sprzedaż gmina Pyrzycemieszkania na sprzedaż w Rokitkachmieszkania na wynajem w Pawłów Dolnymieszkania na sprzedaż w Bykowiźnie

Deweloperzy

);