Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Enklawa Białowieska

2018-09-13


Apartament w otoczeniu Puszczy Białowieskiej to marzenie niejednej osoby planującej wakacyjny urlop. Inwestycja, która powstaje w Nieznanym Borze jest jedynym w swoim rodzaju całorocznym Parkiem Wakacyjnym w Polsce.

W samym sercu podlaskiej zieleni, w pobliżu Hajnówki uznawanej za wrota do Puszczy Białowieskiej, będzie mieścił się kompleks Enklawy Białowieskiej. W jego skład wejdą 3 strefy, które kompleksowo odpowiedzą na wszystkie potrzeby, jakie są konieczne do efektywnego wypoczynku. W jednej z nich – Residence – wybudowane będą 3 apartamentowce o wysokim standardzie: Kora Dębu, Liść Grabu oraz Igła Sosny. Każde z 61 mieszkań, w zależności od kondygnacji, będzie posiadało balkon, taras lub ogródek, skąd goście będą mogli cieszyć się widokiem na Puszczę oraz Park Sensoryczny. Apartamenty będą ogrzewane za pomocą gruntowych pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Latem instalacja będzie służyć do chłodzenia mieszkań. Każdy apartament będzie miał wentylację mechaniczną z systemem odzysku ciepła (rekuperację). Wyjątkowy komfort zapewni system Smart Dom, który pozwoli zdalnie zarządzań ogrzewaniem, wentylacją i urządzeniami elektrycznymi. Apartamenty są oddawane w stanie deweloperskim lub – na życzenie inwestora - „pod klucz” w opcji ETNO bądź GLAMOUR.

Strefę Residence uzupełni Rodzinny Park Rekreacyjny, w obrębie którego znajdą się park linowy, interaktywny plac zabaw, staw rekreacyjno-widokowy, a także sauny leśne czy plaże i Sport Barem. W planach inwestycyjnych jest również utworzenie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego obejmującego sale konferencyjne, restauracje, strefę wellness, a także spa.

Różnorodność atrakcji, jakie czekają na gości Enklawy Białowieskiej, sprawia, że każdy z gości znajdzie tutaj swój sposób na spędzenie niezapomnianych chwil. Turystyka piesza i rowerowa, wędkowanie czy surfing to tylko niektóre z rozrywek, jakie czekają na osoby przebywające w Enklawie Białowieskiej.

Już na pierwszy rzut oka Enklawa Białowieska zwraca uwagę. Wrażenie robi nie tylko jej otoczenie, ale przede wszystkim estetyka. Utrzymana w stylistyce XX-lecia międzywojennego harmonijnie wpisuje się w otaczający ją krajobraz. Prostota i minimalizm w połączeniu ze zdobieniami nawiązującymi do podlaskiej architektury spójnie korespondują z monumentalnymi dębami, które liczą ponad 200 lat.

Mieszkanie w tej wyjątkowej inwestycji to szansa nie tylko na udany wypoczynek – to także okazja do dodatkowego źródła przychodów. Posiadając apartament w Enklawie Białowieskiej, można uzyskać rentowność na poziomie przekraczającym 6,6 proc. stopę zwrotu, a czynsze są wypłacane w systemie miesięcznym. Dochód gwarantuje również wyjątkowa lokalizacja – unikalna turystyka przyciąga w te tereny coraz więcej osób. Co ważne, inwestor nie musi angażować się w obsługę najmu. W dowolnym momencie może również odsprzedać nieruchomość. Każdy z apartamentów ma wydzieloną Księgę Wieczystą, więc właściciel ma pełne prawo własności.

 

Źródło: KRN.pl | 2018-09-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania na zamianędziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Mikołowskidomy na sprzedaż powiat Grudziądzkidomy na wynajem gmina Wolbromlokale użytkowe na wynajem gmina Ruda-Hutamieszkania na wynajem w Żdżenicachmieszkania na sprzedaż w Rakowiedomy na sprzedaż w Rolantowicach

Deweloperzy