Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Enklawa Białowieska

2019-01-10


W otoczonym Puszczą Białowieską Nieznanym Borze powstaje jedyny w Polsce całoroczny Park Wakacyjny.

Enklawa Białowieska znajduje się w sąsiedztwie Hajnówki nazywanej wrotami do Puszczy Białowieskiej. Kompleks został podzielony na 3 strefy, gdzie jedną z nich – Residence, będą tworzyły 3 apartamentowce. Wyjątkowe otoczenie inwestycji oraz zastosowane rozwiązania sprawią, że inwestycja kompleksowo zaspokoi potrzeby wypoczywających w niej osób. Bliskość podlaskiej zieleni to tylko jeden z atutów. 

Mieszkania ulokowano w budynkach, których nazwy są inspirowane tutejszą przyrodą. W Korze Dębu, Liściu Grabu oraz Igle Sosny zainteresowani będą mogli cieszyć się wysokim standardem osiągniętym dzięki licznym udogodnieniom tj. m.in. ogrzewanie podłogowe, mechanizm rekuperacji czy system Smart Dom. Walorem są przynależne do apartamentów balkony, tarasy bądź ogródki, skąd roztaczają się widoki na Puszczę oraz Park Sensoryczny. 

Dodatkowo w strefie Residence znajdzie się Rodzinny Park Rekreacyjny, gdzie będzie można spędzić czas w parku linowym i nad stawem rekreacyjno-widokowym. Najmłodszych ucieszy interaktywny plac zabaw. Oprócz tego na gości czekają sauny leśne, plaże oraz Sport Bar. Dodatkowo na terenie kompleksu wkrótce powstanie Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne ze strefą wellness i SPA. 

Bogata oferta rozrywkowa Enklawy Białowieskiej gwarantuje udany pobyt niezależnie od pory roku. Nuda nie dopadnie tutaj zarówno miłośników spacerów czy przejażdżek rowerowych, jak i zwolenników wędkowania lub surfingu. 

Apartament w Enklawie Białowieskiej pozwala nie tylko na niezapomniany wypoczynek, ale przede wszystkim stanowi interesującą formę uzyskiwania przychodu. Stopa zwrotu na poziomie przewyższającym 6,6 proc. to rentowność, jaką można uzyskać, inwestując w lokal w Enklawie Białowieskiej. Czynsze są regulowane w każdym miesiącu, a inwestor nie musi zajmować się obsługą najmu. Dzięki temu, że każdy z apartamentów ma odrębną księgę wieczystą, właściciel ma pełne prawo własności i w dowolnym momencie można sprzedać nieruchomość.  

Apartamenty są oferowane w stanie deweloperskim. Inwestor może również wybrać pakiety wykończeniowe w opcji „pod klucz”, decydując się na wykończenie ETNO bądź GLAMOUR.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

START CITY
Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy
Sand Hotel ****

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki na wynajemgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Grajewskidomy na wynajem powiat Zgierskimieszkania na sprzedaż gmina Skępemieszkania na sprzedaż gmina Biskupiecdomy na wynajem w Mielinkumieszkania na wynajem w Babicachmieszkania na sprzedaż w Witoldowie

Deweloperzy

);