Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Eco City Sopot

2019-06-04


Posiadanie apartamentu nad morzem to niezwykła okazja, by wypocząć w dowolnie wybranym dla siebie terminie oraz nieco zarobić. Takie oczekiwania może spełnić nowo powstały kompleks Eco City Sopot. Dodatkowo jest on jedynym tego typu obiektem w Polsce. Zapewni on zakwaterowanie dla przedstawicieli biznesu, turystów oraz studentów.

Eco City Sopot zlokalizowany jest w Sopocie. Ten nadmorski kurort rokrocznie przyciąga miliony turystów. Charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętym sektorem usług,dzięki czemu jest ważnym ośrodkiem ruchu turystycznego oraz gospodarczego na pomorskiej mapie. Posiada status uzdrowiska, co wyróżnia go na tle innych kurortów. Rozwój miasta sprawia, że stale rośnie zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkaniowe. Ten nowoczesny obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta - zaledwie 1,4 km od sopockiej plaży oraz 500 m od stacji SKM Sopot Wyścigi. W jego zasięgu znajdują się również najważniejsze sopockie zabytki oraz ciekawe punkty miasta. Położony w okolicy al. Niepodległości, jednej z głównych ulic Sopotu, zapewni wygodny dostęp do dobrze rozbudowanej sieci komunikacyjnej.

W inwestycji Eco Sopot City mieścić się będą 84 lokale o powierzchni od 15,97 mkw. do 20,22 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Rzemieślniczej. W tym prestiżowym obiekcie zakwaterowanie znajdą nie tylko turyści, ale także studenci czy pracownicy korporacji. Każdy lokal zostanie kompleksowo wykończony i wyposażony w standardzie pod klucz. Pomieszczenia będą miały wydzielone części – kuchenną, dzienną, sypialnię, łazienkę oraz zielony taras. Całość dopełniona zostanie oryginalnym wystrojem, którego elementami będą designerskie lampy i dodatki. Odpowiedzialna za realizację spółka ECO CAMPUS SOPOT zadbała o to, by w lokalu panowała ciepła stylistyka wnętrz, dzięki czemu przyszli najemcy będą mieli większe poczucie komfortu. Doskonale sprawdzi się to do relaksu i odpoczynku. Cały budynek został wykonany w technologii, która umożliwi oszczędzanie energii, dbając w ten sposób nie tylko o wygodę swoich mieszkańców, ale też o środowisko. 

W ofercie Eco Sopot City jest możliwość nabycia lokalu inwestycyjnego. Dokonując takiego zakupu, nabywca otrzymuje gwarancję zwrotu kapitału w wysokości 7 proc. w skali roku, naliczanej od zainwestowanej kwoty. W przypadku opcji z umową najmu na okres od 5 do 10 lat pozostałe koszty, związane z eksploatacją i zarządzaniem pokrywane będą przez firmę, która jest operatorem.

Inwestycja jest już oddana do użytkowania, a generalnym wykonawcą projektu była spółka Unihouse Oddział Unibep S.A. Informacje o cenach dostępne są w punkcie sprzedaży.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Mińskidomy na wynajem powiat Piaseczyńskidomy na wynajem gmina Boguchwałalokale użytkowe na sprzedaż gmina Białe Błotamieszkania na wynajem w Buczyno-Mikosachmieszkania na sprzedaż w Zasoniemieszkania na sprzedaż w Foshuta

Deweloperzy

);