Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

DoWoli – komfortowe mieszkania, które dają radość

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Białoruska

2021-12-20

DoWoli – komfortowe mieszkania, które dają radość


DoWoli to nowoczesna inwestycja powstająca w jednej z atrakcyjnych krakowskich dzielnic, w sąsiedztwie Parku Duchackiego. Znajdziesz tam spokój i wytchnienie od intensywnego rytmu miasta.

Korzystaj z uroków miasta Do Woli

Inwestycja DoWoli powstaje u zbiegu dwóch ulic – Malborskiej oraz Białoruskiej. Lokalizację tę wyróżnia duża ilość zieleni i wolnej przestrzeni wokół, a jednocześnie bliskość centrum. Rozbudowana siatka komunikacyjna umożliwia szybki i łatwy dojazd do innych dzielnic. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, par oraz singli szukających komfortowego miejsca do odpoczynku po dniu pracy i nauki. Okolica wyróżnia się bardzo dobrą infrastrukturą. Znajduje się tam wiele sklepów, szkoły, przedszkola, żłobki, lokale usługowe oraz wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania. Osoby szukające rozrywki mogą skorzystać z oferty pobliskich klubów sportowych, lokali gastronomicznych czy kina. W kilka chwil można również dotrzeć do Galerii Bonarka.


Wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie

Inwestycja DoWoli składa się z jednego budynku wielorodzinnego o 12 kondygnacjach naziemnych i 1 kondygnacji podziemnej, na której znajdzie się parking dla mieszkańców. Kupujący mają do wyboru 90 mieszkań o metrażu od 28 mkw. do 91 mkw. Lokale są bardzo zróżnicowane – posiadają od 1 do 4 pokoi. Zostały one wyposażone w atrakcyjne, przestronne balkony, mieszkania na parterze posiadają również ogródki. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli z okien podziwiać imponującą panoramę miasta. Przy dobrej przejrzystości powietrza da się z nich dostrzec również Babią Górę.

 

Komfortowe rozwiązania i wygoda Do Woli

Przy zakupie mieszkania istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz naziemnego lub podziemnego miejsca parkingowego. Budynek będzie posiadał również bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów oraz wózków dziecięcych.

Wygoda to także możliwość codziennego łatwego dostępu do ulubionych zielonych, rekreacyjnych terenów w mieście. Inwestycja DoWoli powstaje tuż obok niedawno zrewitalizowanego Parku Duchackiego, do którego można udać się na codzienny spacer. Spacerem można również dotrzeć na Kopiec Kraka (w ok. 30 minut). Dla amatorów wycieczek rowerowych nie bez znaczenia będzie przebiegająca w pobliżu, rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, którymi bezpiecznie i wygodnie można dojechać swoim dwuśladem na Kopiec Kraka, Bulwary nad Wisłą, Krzemionki, czy Zalew Bagry.

Inwestycja rozpoczęła się w IV kwartale 2021 r., a mieszkania mają zostać oddane do użytku w IV kwartale 2023 r.
 

Źródło: KRN.pl | 2021-12-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);