Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Domy Piltza 16

2019-03-04


Piltza 16 to nowy adres na krakowskiej mapie przedsięwzięć mieszkaniowych w dzielnicy Dębniki. Piltza 16 to oferta skierowana do osób zainteresowanych zakupem domu w Krakowie.

Ulokowanie domów na Ruczaju to odpowiedź na potrzeby tych wszystkich, którzy chcieliby połączyć miejski styl życia ze spokojem i sąsiedztwem przyrody. W ostatnich latach ten rejon Krakowa jest jednym z najprężniej rozwijających się terenów, dzięki czemu przyciąga coraz więcej osób. Ten wyjątkowy projekt już wkrótce będzie gotowy do zamieszkania. Tym, co go wyróżnia od pozostałych realizacji, są najnowsze udogodnienia, jakie czekają na przyszłych mieszkańców. Zabudowę będzie tworzyć 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Projektowane z myślą o ekologii wykorzystują wiele rozwiązań służących m.in. ekonomii oraz środowisku. Domy przy ul. Piltza zostaną wyposażone w system rekuperacji, co nie tylko pozwoli na optymalne zużycie energii cieplnej, ale także zabezpieczy przed smogiem. Mieszkający w inwestycji Piltza w pełni będą mogli cieszyć się latem, gdyż nie odczują niedogodności z tytułu wysokich temperatur – domy będą posiadały bowiem klimatyzację. Zimą natomiast sprawdzi się najwyższej klasy izolacja termiczna, a także ogrzewanie podłogowe.

Problemu nie będzie stanowiło również utrzymanie domów w czystości, dzięki odkurzaczowi centralnemu. Energooszczędny dom to wygoda użytkowania, ale przede wszystkim niższe koszty utrzymania budynku. Nowoczesny design oraz funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń sprawiają, że domy charakteryzuje wysoki standard, a to wpływa na wygodę i ułatwia zadomowienie się. Dodatkowo sama zabudowa i jej otoczenie tworzą kameralną atmosferę. Cisza towarzysząca temu miejscu w połączeniu z sąsiedztwem przyrody zapewnia sposobność do przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Domatorów ucieszą przydomowe ogródki, natomiast zwolennicy wycieczek będą mogli wybrać się do pobliskiego Zakrzówka czy Skałek Twardowskiego.

Inwestycja Piltza 16 umożliwia również łatwy dostęp do centrum miasta. Ruczaj jest bardzo dobrze skomunikowanym rejonem, dzięki czemu przemieszczanie się nie stanowi problemu. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach, preferujących własny środek transportu, wygospodarowano garaże.

W pobliżu Piltza 16 swoje siedziby mają międzynarodowe firmy, co sprawia, że praca może być o kilka kroków od domu. Ponadto zaplecze infrastrukturalne gwarantuje dostęp do punktów handlowo-usługowych.  

Za inwestycję odpowiada spółka Progresja. Domy będą oddawane do użytkowania etapowo. Do końca 2018 zostaną udostępnione budynki E i F, do końca marca 2019 C i D, natomiast w czerwcu 2019 A i B.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-03-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);