Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

DOMOSFERA

2019-11-12


Na II kwartał 2021 r. planowane jest zakończenie budowy nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice. Za jej wykonanie odpowiada firma Bryksy.

Usytuowanie DOMOSFERY u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca zapewnia dogodny dojazd do pozostałych dzielnic miasta. To idealne miejsce zarówno dla singli, jak i par czy rodzin z dziećmi. Niedaleko osiedla położone jest przedszkole, szkoła, a także nowocześnie urządzony plac zabaw „Zielony Smok”, gdzie każdy najmłodszy znajdzie coś dla siebie. Bliskie położenie galerii handlowych – Serenady i Krokusa umożliwi natomiast sporą wygodę i oszczędność czasu związaną z dojazdem do sklepu w ciągu tygodnia, zwłaszcza w godzinach popołudniowych.

Dzięki blisko położonemu Parkowi Tysiąclecia nie zabraknie tu opcji do ciekawego spędzania wolnego czasu, szczególnie dla aktywnych mieszkańców – park pozwoli na trenowanie swoich pasji związanych ze sportem, a położony niedaleko Aquapark z siłownią z pewnością będzie dobrym sposobem na odstresowanie się po ciężkim dniu. Osoby wolące spędzić wolną chwilę z filiżanką kawy lub oglądając dobry film, również znajdą tu miejsce dla siebie – w pobliżu osiedla znajduje się Multikino oraz liczne kawiarnie i restauracje.

Domosfera wyróżnia się nie tylko pod względem architektonicznym. Kompleks podzielono na dwa 6-piętrowe segmenty mieszkalne wyposażone w dwupoziomowy garaż podziemny z wieloma stanowiskami oraz komórkami lokatorskimi. Obiekt będzie przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na osiedlu przewidziano monitoring, który swoim zasięgiem obejmie zarówno teren zewnętrzny osiedla, jak i garaż. Mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnego, zielonego tarasu położonego nad I piętrem, na który nie ma możliwości przejścia od zewnętrznej strony, a jedynie poprzez klatkę. Tym samym, zagwarantowana została nie tylko kameralność tej strefy, ale i jej bezpieczeństwo.

Domosfera dostarczy mieszkania 2,3 oraz 4-pokojowe – dzięki temu każdy zainteresowany wybierze odpowiednią dla siebie przestrzeń. Metraż lokali wynosi od 34 do 72 mkw. Tak szeroka rozpiętość daje duże możliwości na urządzenie mieszkania przez potencjalnych kupujących – mniejsza powierzchnia będzie idealna dla singla, czy pary, a większy metraż spokojnie zagospodaruje kilkuosobowa rodzina.

Cena za metr kwadratowy mieszkania w Domosferze waha się od 7 850 do 9 200 zł.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-11-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemmieszkania do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Pruszkowskimieszkania na sprzedaż powiat Kępińskidomy na wynajem gmina Wieliszewdomy na sprzedaż gmina Sidramieszkania na sprzedaż w Siemieniu Nadrzecznymmieszkania na sprzedaż w Kisielskudomy na sprzedaż w Krzeszycach

Deweloperzy

);