Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Dobrego Pasterza 39 - dobry adres w Krakowie

2017-01-27


Inwestycja przy ul. Dobrego Pasterza 39 w Krakowie to 66 mieszkań rozmieszczonych w dwóch nowoczesnych budynkach. HSD Inwestycje Sp. z o.o. S.K.

Kraków:

Inwestycja przy ul. Dobrego Pasterza 39 w Krakowie to właściwy wybór dla osób, które chcą mieszkać w miejscu dobrze skomunikowanym nie tylko z centrum, ale także trasami wyjazdowymi z miasta. Teren inwestycji znajduje się granicach prężnie rozwijającego się Prądnika Czerwonego. Dzielnica ta charakteryzuje się m.in. rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. W pobliżu inwestycji, oddalonej o ok. 2,6 km od Dworca Głównego, znajdują się różnego rodzaju sklepy, restauracje, apteka, poczta oraz szkoły. Dużym ułatwieniem dla osób, które często podróżują poza Kraków, jest dobre połączenie z trasą nr 7 w kierunku Kielc czy Warszawy.

Projekt deweloperski przy ul. Dobrego Pasterza 39 realizuje spółka HSD Inwestycje Sp. z o.o. S.K. W ramach tego przedsięwzięcia inwestor przygotował ofertę 66 mieszkań rozmieszczonych w dwóch nowoczesnych budynkach. Optymalna liczba oferowanych lokali jest komfortowym rozwiązaniem, zapewniającym mieszkańcom poczucie prywatności. Inwestycja składa się z dwóch budynków oznaczonych literami „A” i „B”. W pierwszym z nich do użytkowania zostanie oddanych 27 mieszkań, w kolejnym – 39. Obiekty wyróżnia wysoki standard części wspólnych oraz takie elementy architektoniczne, jak przeszklenia, dzięki którym wnętrza będą bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem, czy przestronne, wygodne balkony. Aby zapewnić mieszkańcom komfortowe warunki mieszkaniowe, deweloper zdecydował się na funkcjonalne rozkłady lokali. W ofercie znalazły się 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach. Komunikację między poszczególnymi piętrami zapewni wygodna winda.

Ponadto na terenie osiedla zaplanowano halę garażową z 79 miejscami postojowymi oraz 25 komórkami lokatorskimi. Dodatkową przestrzeń parkingową tworzą 4 naziemne stanowiska. Ogrodzenie będzie oddzielać osiedle od ulicznego ruchu. Projekt przewiduje również zagospodarowanie i uporządkowanie działki tak, by stała się również przestrzenią wypoczynku i rekreacji. Inwestor zakłada również przygotowanie instalacji pod monitoring.

Zgodnie z harmonogramem inwestycji, mieszkania zostaną oddane do użytkowania w IV kw. 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-27

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Nowodworskidomy na wynajem powiat Żagańskimieszkania na sprzedaż gmina Wolanówlokale użytkowe na wynajem gmina Aleksandrów Kujawskidomy na wynajem w Zamęciedomy na sprzedaż w Straszkowiemieszkania na sprzedaż w Świnice Kaliskie

Deweloperzy

);