Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Długa Residence

2020-03-06

Długa Residence


Długa Residence to nowa, prestiżowa inwestycja realizowana przez firmę Monea Properties w samym sercu Krakowa — przy ul. Długiej na Starym Mieście.

Położona w centrum dzielnica Stare Miasto, ze względu na bliskość wszystkich niezbędnych punktów handlowo-usługowych czy miejsc pracy, jest jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych przez mieszkańców Krakowa lokalizacji. Dzięki bliskości turystycznych walorów historycznej części miasta, to także doskonałe miejsce dla inwestycji w wynajem zarówno długo,  jak i krótkoterminowy.

Przy ulicy Długiej, w sąsiedztwie krakowskich Plant, deweloper Monea Properties zlokalizował swoją nową inwestycję Długa Residence. Przestrzeń Krakowa do IV kwartału 2021 roku wzbogaci się o pięciokondygnacyjny budynek, w którym oddanych zostanie 38 jedno- lub dwupoziomowych lokali mieszkalnych oraz lokale użytkowe. Oferta dewelopera jest bardzo szeroka. Powierzchnia mieszkań będzie wynosiła od 25 do 300 mkw.


Nowoczesność i doskonała lokalizacja

Budynek swoim stylem ma nawiązywać do XIX-wiecznych kamienic. Deweloper zamierza zachować tradycyjny podział elewacji, na poziomie parteru obłożyć ją stylowym kamieniem. Nie tylko ściany frontowe będą nawiązywać do popularnych rozwiązań wybieranych w poprzednich stuleciach, również piwnice zachowają oryginalne ceglane stropy. Budynek wpisuje się więc w charakterystyczny klimat miasta i historycznych uliczek, którymi w niespełna kilka minut można dojść na Rynek czy Dworzec Główny.

Nowoczesnym akcentem, wyróżniającym apartamenty Długa Residence są duże przeszklenia oraz obszerne balkony i tarasy. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w nawiewno-wywiewną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, wideodomofon oraz system zdalnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem czy klimatyzacją. System ten można będzie swobodnie rozbudowywać o kolejne moduły w zależności od potrzeb konkretnego mieszkańca. W budynku znajdzie się cichobieżna winda połączona z garażem, a o komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowa recepcja.


Odpoczynek i relaks bez konieczności wychodzenia z budynku

W piwnicy budynku zlokalizowana zostanie siłownia i sala fitness, ze specjalnie przeznaczonym miejscem do uprawiania jogi. Oba pomieszczenia wyposażone zostaną w nowoczesny sprzęt treningowy. Jednym z udogodnień, jakie apartamenty Długa Residence będą oferowały przyszłym mieszkańcom, jest możliwość korzystania z sauny zlokalizowanej w budynku.  

Źródło: KRN.pl | 2020-03-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Drawskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Biała Podlaskamieszkania na wynajem gmina Drezdenkomieszkania na wynajem gmina Czarniadomy na wynajem w Tomaszemieszkania na sprzedaż w Jasieniumieszkania na sprzedaż w Wychnach

Deweloperzy

);