Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Dębowe Wzgórze

Piła Kościelecka

2019-05-10

Dębowe Wzgórze


W Pile Kościeleckiej w gminie Trzebinia powstaje inwestycja mieszkaniowa Dębowe Wzgórza, w ramach której do nabycia będą domy.

Komfort wynikający z posiadania własnego domu doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi, dla których tak ważna jest optymalna i dobrze zorganizowana przestrzeń domowa. Taką wygodę trudno znaleźć w mieszkaniach oferowanych w tradycyjnych osiedlach, dlatego coraz częściej popularnością cieszą się domy jednorodzinne czy w zabudowie bliźniaczej. Ich dodatkowym atutem z reguły jest również lokalizacja. Sytuowane poza ścisłym centrum miasta gwarantują pożądane przez zainteresowanych ciszę i spokój. Klimat towarzyszący tego typy inwestycjom zapewnia poczucie kameralności oraz bezpieczeństwa. Za walor uznaje się także większą niż w przypadku osiedli na obszarach miejskich dostępność terenów zielonych. Obcowanie z przyrodą nie tylko zapewnia możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, ale przede wszystkim korzystnie wpływa na samopoczucie mieszkańców.

Inwestycja Dębowe Wzgórze realizowana w Pile Kościeleckiej przez Romix s.c. Chrzanów stanowi odpowiedź na oczekiwania osób poszukujących mieszkania, chcących zamieszkać w przyjaznej okolicy, zapewniającej dogodne warunki do życia. Dębowe Wzgórze to przedsięwzięcie, w ramach którego do użytkowania oddane zostaną domy w zabudowie bliźniaczej. Na powierzchni ponad 122 mkw. do dyspozycji mieszkańców będą 4 pokoje. Ustawny rozkład pomieszczeń przyczyni się do funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, a także ułatwi organizację aranżacyjną. Odpowiedzialna za realizację spółka współpracuje z działającym na rynku od 28 lat biurem projektowym Archon. Opracowywane w nim projekty spełniają założenia idei domów energooszczędnych i wykorzystują różnego rodzaju rozwiązania techniczne wpływające na ograniczenie utraty ciepła. To z kolei bezpośrednio przekłada się na niższe wydatki eksploatacyjne. Z uwagi na rolę kształtu bryły w energooszczędności domy Dębowe Wzgórze charakteryzują się prostą, a jednocześnie estetyczną formą, co w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką i elementami architektonicznymi typu drewno czy przeszklenia dają ciekawy efekt wizualny.

Osoby, które zdecydują się na wybór domu w inwestycji Dębowe Wzgórze nie tylko przyczynią się do ochrony środowiska, ale będą mogły cieszyć się komfortem cieplnym. Dodatkowo miłośnicy przyrody w sezonie skorzystają ze strzeżonego kąpieliska, w pobliżu którego można wypożyczyć sprzęt wodny. Ponadto Piła Kościelecka ma bogatą florę i faunę obecną m.in. dzięki zbiorowiskom roślinności wodnej, w tym szuwarowi trzcinowemu.  

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-05-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
NY Residence, lokal usługowy
Nowa 5 dzielnica - lokale...
START CITY

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Żagańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Kazimierskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tłuszczdomy na sprzedaż gmina Sułkowicedomy na sprzedaż w Rajkowiedomy na wynajem w Zemborzynie Pierwszymmieszkania na wynajem w Tworzyjanowie

Deweloperzy

);