Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Dębowe Wzgórze

2019-05-10

Dębowe Wzgórze


Niedaleko od Krakowa w gminie Trzebinia, w miejscowości Piła Kościelecka powstaje inwestycja mieszkaniowa Dębowe Wzgórza, w ramach której do nabycia będą domy.

Komfort wynikający z posiadania własnego domu doceniają przede wszystkim rodziny z dziećmi, dla których tak ważna jest optymalna i dobrze zorganizowana przestrzeń domowa. Taką wygodę trudno znaleźć w mieszkaniach oferowanych w tradycyjnych osiedlach, dlatego coraz częściej popularnością cieszą się domy jednorodzinne czy w zabudowie bliźniaczej. Ich dodatkowym atutem z reguły jest również lokalizacja. Sytuowane poza ścisłym centrum miasta gwarantują pożądane przez zainteresowanych ciszę i spokój. Klimat towarzyszący tego typy inwestycjom zapewnia poczucie kameralności oraz bezpieczeństwa. Za walor uznaje się także większą niż w przypadku osiedli na obszarach miejskich dostępność terenów zielonych. Obcowanie z przyrodą nie tylko zapewnia możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, ale przede wszystkim korzystnie wpływa na samopoczucie mieszkańców.

Inwestycja Dębowe Wzgórze realizowana w Pile Kościeleckiej przez Romix s.c. Chrzanów stanowi odpowiedź na oczekiwania osób poszukujących mieszkania, chcących zamieszkać w przyjaznej okolicy, zapewniającej dogodne warunki do życia. Dębowe Wzgórze to przedsięwzięcie, w ramach którego do użytkowania oddane zostaną domy w zabudowie bliźniaczej. Na powierzchni ponad 122 mkw. do dyspozycji mieszkańców będą 4 pokoje. Ustawny rozkład pomieszczeń przyczyni się do funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, a także ułatwi organizację aranżacyjną. Odpowiedzialna za realizację spółka współpracuje z działającym na rynku od 28 lat biurem projektowym Archon. Opracowywane w nim projekty spełniają założenia idei domów energooszczędnych i wykorzystują różnego rodzaju rozwiązania techniczne wpływające na ograniczenie utraty ciepła. To z kolei bezpośrednio przekłada się na niższe wydatki eksploatacyjne. Z uwagi na rolę kształtu bryły w energooszczędności domy Dębowe Wzgórze charakteryzują się prostą, a jednocześnie estetyczną formą, co w połączeniu z odpowiednio dobraną kolorystyką i elementami architektonicznymi typu drewno czy przeszklenia dają ciekawy efekt wizualny.

Osoby, które zdecydują się na wybór domu w inwestycji Dębowe Wzgórze nie tylko przyczynią się do ochrony środowiska, ale będą mogły cieszyć się komfortem cieplnym. Dodatkowo miłośnicy przyrody w sezonie skorzystają ze strzeżonego kąpieliska, w pobliżu którego można wypożyczyć sprzęt wodny. Ponadto Piła Kościelecka ma bogatą florę i faunę obecną m.in. dzięki zbiorowiskom roślinności wodnej, w tym szuwarowi trzcinowemu.  

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-05-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciakamienice do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łobeskidomy na sprzedaż powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Sławkówdomy na wynajem gmina Puszcza Mariańskadomy na wynajem w Chudobiedomy na sprzedaż w Podlesiemieszkania na wynajem w Gorzuchowie

Deweloperzy

);