Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Czerwonego Prądnika 8 w Krakowie

2019-01-04


Czerwonego Prądnika 8 to inwestycja firmy ACATOM Sp. z o.o. Sp.k., realizowana w atrakcyjnej części Krakowa – na osiedlu Olsza.

Lokalizacja ta zapewnia dostęp m.in. do jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, al. 29 listopada. Okolica jest dobrze skomunikowana zarówno z oddalonym o 3 km centrum, jak i pozostałymi dzielnicami. Inwestycja sąsiaduje z bogatą infrastrukturą, w tym z placówkami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży. W pobliżu znajdują się również szkoły wyższe. Ze względu na swoją popularność wśród inwestorów, osób kupujących mieszkania oraz najemców (w tym studentów), Olsza charakteryzuje się rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. Liczne sklepy i punkty usługowe zwiększają komfort codziennego funkcjonowania mieszkańców. Dodatkowym atutem lokalizacji, który w przyszłości zwiększy jej potencjał i tym samym korzystnie wpłynie na wartość realizowanych tu projektów mieszkaniowych, jest plan utworzenia nowego parku. Miejscy radni zapowiedzieli realizację projektu Nowe Bulwary Białuchy.

Nowoczesny budynek

Przy ul. Czerwonego Prądnika 8 powstaje nowoczesny 6-piętrowy budynek. W ramach tego przedsięwzięcia deweloper zaplanował realizację 93 mieszkań oraz 3 lokali usługowych. Oferta jest zróżnicowana pod względem metrażu i układów pomieszczeń. Powierzchnie najmniejszych mieszkań rozpoczynają się od 23 mkw. Większe mają do 86 mkw. Potencjalni nabywcy mogą wybierać spośród 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych lokali.

Parter budynku został przeznaczony na przestrzeń usługową z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania, do których przylegają prywatne ogródki. W zależności od potrzeb przyszłych użytkowników, powierzchnie ogródków wynoszą od 30 do 158 mkw. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest zaprojektowanie miejsc postojowych w dwupoziomowym garażu podziemnym. W budynku przewidziano dwie klatki schodowe wyposażone w windy.

Realizacja inwestycji

Istotną informacją dla nabywców jest fakt, że proces realizacji inwestycji kontroluje bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy. Inwestor podkreśla, że prowadzi swój projekt zgodnie z przepisami ustawy deweloperskiej, gwarantującej klientom dodatkową ochronę prawną.

Zgodnie z harmonogramem, budynek ma zostać oddany do użytkowania w IV kw. 2019 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy do kupieniadomy na wynajem powiat Brodnickilokale użytkowe na wynajem powiat Grajewskidomy na sprzedaż gmina Pszczynadomy na sprzedaż gmina Rychlikidomy na sprzedaż w Piotrowicachdomy na sprzedaż w Pólkiedomy na wynajem w Krzeczkowie

Deweloperzy

);