Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Czerwonego Prądnika 8 w Krakowie

2019-01-04


Czerwonego Prądnika 8 to inwestycja firmy ACATOM Sp. z o.o. Sp.k., realizowana w atrakcyjnej części Krakowa – na osiedlu Olsza.

Lokalizacja ta zapewnia dostęp m.in. do jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, al. 29 listopada. Okolica jest dobrze skomunikowana zarówno z oddalonym o 3 km centrum, jak i pozostałymi dzielnicami. Inwestycja sąsiaduje z bogatą infrastrukturą, w tym z placówkami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży. W pobliżu znajdują się również szkoły wyższe. Ze względu na swoją popularność wśród inwestorów, osób kupujących mieszkania oraz najemców (w tym studentów), Olsza charakteryzuje się rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. Liczne sklepy i punkty usługowe zwiększają komfort codziennego funkcjonowania mieszkańców. Dodatkowym atutem lokalizacji, który w przyszłości zwiększy jej potencjał i tym samym korzystnie wpłynie na wartość realizowanych tu projektów mieszkaniowych, jest plan utworzenia nowego parku. Miejscy radni zapowiedzieli realizację projektu Nowe Bulwary Białuchy.

Nowoczesny budynek

Przy ul. Czerwonego Prądnika 8 powstaje nowoczesny 6-piętrowy budynek. W ramach tego przedsięwzięcia deweloper zaplanował realizację 93 mieszkań oraz 3 lokali usługowych. Oferta jest zróżnicowana pod względem metrażu i układów pomieszczeń. Powierzchnie najmniejszych mieszkań rozpoczynają się od 23 mkw. Większe mają do 86 mkw. Potencjalni nabywcy mogą wybierać spośród 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych lokali.

Parter budynku został przeznaczony na przestrzeń usługową z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania, do których przylegają prywatne ogródki. W zależności od potrzeb przyszłych użytkowników, powierzchnie ogródków wynoszą od 30 do 158 mkw. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest zaprojektowanie miejsc postojowych w dwupoziomowym garażu podziemnym. W budynku przewidziano dwie klatki schodowe wyposażone w windy.

Realizacja inwestycji

Istotną informacją dla nabywców jest fakt, że proces realizacji inwestycji kontroluje bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy. Inwestor podkreśla, że prowadzi swój projekt zgodnie z przepisami ustawy deweloperskiej, gwarantującej klientom dodatkową ochronę prawną.

Zgodnie z harmonogramem, budynek ma zostać oddany do użytkowania w IV kw. 2019 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-04

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

NY Residence, lokal usługowy
Nowa 5 dzielnica - lokale...
START CITY
Sand Hotel ****

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat M. Lesznolokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Koszalinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Gorzycedomy na wynajem gmina Węgorzewodomy na wynajem w Dębianachmieszkania na sprzedaż w Trzcińcudomy na sprzedaż w Łuskowie

Deweloperzy

);