Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Czerwonego Prądnika 8 - nowoczesna inwestycja

2019-07-10


Firma ACATOM Sp. z o.o. Sp.k. realizuje inwestycję Czerwonego Prądnika 8. Do 31 lipca 2019 r. obowiązuje promocja na wybrane mieszkania.

Budowa ma zakończyć się w IV kw. 2019 r. Inwestycja powstaje w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części Krakowa – na osiedlu Olsza.


Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy Czerwonego Prądnika 8 zyskają dostęp m.in. do jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, al. 29 listopada. Ścisłe centrum miasta jest oddalone o 3 km. Sprawny dojazd umożliwiają połączenia komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola, a także szkoły wyższe. Olsza stale się rozwija ze względu na duże zainteresowanie inwestorów, którzy kupują mieszkania pod najem studencki. Lokalizacja ta jest również przyjazna dla rodzin wychowujących dzieci oraz osób, które lubią aktywny wypoczynek. Urząd Miasta Krakowa planuje w tym miejscu realizację projektu Nowe Bulwary Białuchy. Dzięki realizacji tego przedsięwzięcia mieszkańcy będą mogli korzystać nowego parku miejskiego. Wzrośnie również atrakcyjność okolicy, także pod względem inwestycyjnym.
Nowoczesna architektura

Projekt Czerwonego Prądnika 8 zakłada wzniesienie nowoczesnego budynku mieszkalnego. Nazwa inwestycji wskazuje na jej adres – tutaj właśnie firma realizuje 6-piętrowy obiekt, w którym zaprojektowano 93 mieszkania oraz 3 lokale usługowe.

Bogata oferta mieszkań


Oferta została przemyślana tak, aby uwzględniać różne potrzeby klientów. Najmniejsze mieszkania mają powierzchnie od 23 mkw. W ofercie przewidziano również lokale dla osób potrzebujących większej przestrzeni. Metraż największych mieszkań wynosi 86 mkw. Lokale są oferowane w różnych rozkładach pomieszczeń: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych.

Na parterze budynku inwestor przewidział powierzchnię usługową z ekspozycją od strony ulicy. Wygospodarowano również miejsce na mieszkania, do których przyporządkowano prywatne ogródki (od 30 do 158 mkw.). Budynek będzie miał dwie klatki schodowe wyposażone w windy. Miejsca parkingowe wyznaczono w dwupoziomowym garażu podziemnym.


Ochrona praw nabywców


Nad prawidłowym przebiegiem projektu czuwa bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy. Inwestycja jest realizowana zgodnie z przepisami ustawy deweloperskiej, wzmacniającymi ochronę prawną nabywców.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażkamienice na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Jarosławskidomy na sprzedaż powiat Świebodzińskidomy na wynajem gmina Wojsławicemieszkania na sprzedaż gmina Krzyżanowicedomy na sprzedaż w Wiktorowiemieszkania na sprzedaż w Wygwizdowiemieszkania na sprzedaż w Ludwikowie

Deweloperzy

);