Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Czarny Kamień Resort & SPA

2018-05-05


Miejscowości turystyczne to jedne z najlepszych lokalizacji do lokowania kapitału w nieruchomości. Zainteresowanie popularnymi kurortami sprawia, że zakup nieruchomości w tego typu miejscach może stać się źródłem stałego dochodu.

U podnóża malowniczych Karkonoszy Art-Dom Developer w 2016 r. oddał do użytkowania wyjątkową inwestycję – Czarny Kamień Resort & SPA. Obiekt będący aparthotelem cechuje wyjątkowa architektura, która swoim charakterem harmonijnie wkomponowuje się w otaczający ją krajobraz. Wykorzystane rozwiązania nawiązują do otaczających budynek gór i przyrody. Elewacja wykonana z drewna i naturalnego kamienia podkreśla surowość tutejszego klimatu, a wieńcząca całość szklana fasada nadaje elegancję. Spójna koncepcja architektoniczna znalazła swoje odzwierciedlenie również we wnętrzach. Prostota inspirowana naturą została przełamana nowoczesnym designem.

W wystroju dominuje stonowana kolorystyka oraz prostota, co dzięki odpowiednim połączeniom sprawiło, że osiągnięto efekt przytulnych przestrzeni. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów świadczy o prestiżu inwestycji oraz wpływa na jej walory estetyczne, przejawiające się w gustownie dobranych detalach. Przemyślane rozmieszczenie oświetlenia pozwoliło stworzyć wyjątkowy nastrój, który sprawia, że przybywający tutaj goście czują się komfortowo. Celem przyświecającym projektowaniu była także wygoda. W związku z tym w Czarnym Kamieniu Resort & SPA mieszczą się apartamenty z aneksem kuchennym i 1 lub 2 pokojami. Każdy z nich został przygotowany w standardzie „pod klucz”, dzięki czemu stając się właścicielem lokalu nie trzeba trudzić się w przystosowaniu go do użytkowania. Powierzchnie mieszczą się w granicach 28-47 mkw. Oprócz tego w inwestycji znajduje się apartament premium, którego metraż wynosi 140 mkw. Ekskluzywne wnętrza to tylko część atutów, jakie posiada Czarny Kamień Resort & SPA.

Liczne udogodnienia uatrakcyjnią każdy pobyt gości, a inwestorowi zapewnią popyt. Przez cały rok do dyspozycji turystów będą bowiem jacuzzi, SPA z sauną parową i fińską, jak również 2 baseny, w tym zewnętrzny z podgrzewaną wodą. Dodatkowo wygospodarowano siłownię, salę zabaw dla dzieci czy ogród zimowy, a także restaurację i kawiarnię. Nie bez znaczenia pozostaje też sama lokalizacja obiektu. Na adres wybrano ul. Wojska Polskiego w Szklarskiej Porębie, skąd do ścisłego centrum jest tylko 10 min. pieszo. 

Każdy z apartamentów posiada odrębną Księgę Wieczystą jako lokal mieszkalny. Za zarządzanie najmem i utrzymanie lokalu odpowiedzialny jest deweloper, który swoim klientom zapewnia gwarantowaną stopę zwrotu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2018-05-05

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskidomy na sprzedaż powiat Kolskidomy na wynajem gmina Dąbrowa Białostockadomy na wynajem gmina Wiązownamieszkania na sprzedaż w Charbicach Górnychmieszkania na sprzedaż w Tchórzew-Plewkachdomy na sprzedaż w Olszy

Deweloperzy

);