Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Cumulus Park Węgrzce

2019-05-13


Cumulus Park Węgrzce.

Pewność. Rozsądek. Wygoda. Ekologia. Nowoczesność.

To najbardziej trafna charakterystyka marki Cumulus Park. 
Realizowanie własnych inwestycji budowlanych poprzedziła wieloletnia praktyka projektowa w renomowanych biurach architektonicznych w kraju i za granicą oraz koordynacja inwestycji dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zespół architektów i inżynierów wchodzących w skład biura projektowego Brański Studio prowadzi każdą inwestycję od początku do końca: od znalezienia wyjątkowego terenu, zaprojektowania budynku wraz z otoczeniem, poprzez przygotowanie procesu inwestycyjnego i realizację, aż do wykończenia i wyposażenia wnętrz. Decydując się na zakup domu Cumulus Park, klienci mają pewność, że jest on zaprojektowany odpowiednio do ich potrzeb, a następnie zbudowany z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o detale. Wiedzą, że ich pieniądze zostaną wydane rozsądnie – stosunek jakości do ceny będzie najlepszy z możliwych. Jak bardzo dom jest wygodny, przekonają się już w trakcie prac nad koncepcją wnętrz, które są projektowane specjalnie dla nich. Ekologia to zarówno pewne materiały budowlane oraz energooszczędność zapewniająca niskie koszty eksploatacji, jak i przemyślane rozwiązania z zakresu ochrony przed smogiem, alergenami, a także gospodarka odpadami. Nowoczesność przejawia się zarówno w formie, jak i treści – na zewnątrz trudno nie zauważyć prostych brył i dużych przeszkleń, w środku nie można nie poczuć zalet otwartego rzutu i awangardowo zaprojektowanej funkcji.

Domy pełne światła. Oszczędne. Inteligentne.

Kameralny zespół trzech domów jednorodzinnych, usytuowanych na urokliwym pagórku przy drodze do Bosutowa. Oddalone od krakowskiego Rynku Głównego o ok. 7-9 km – w zależności od jednej z trzech wybranych tras. Domy o powierzchni użytkowej od 260 do 275 mkw pozwalają na aranżację przestrzeni w sposób wyjątkowo elastyczny. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców może być nawet 5 sypialni i 4 łazienki, w tym wygodny pokój dla gości. Przestronną część dzienną stanowi otwarta, ok. 80-metrowa przestrzeń z kuchnią, jadalnią i salonem – otwartym aż do dachu – wysokim na 7 m i z wyeksponowanymi schodami oraz szerokim wyjściem na taras. Poddasze to wygodne sypialnie z osobnymi łazienkami i garderoby. W przyziemiu – garaż na dwa samochody, wejście z garderobą, spiżarnia i strefa rekreacyjna.

Aranżacja wnętrz każdego z domów zostanie dostosowana do indywidualnych preferencji nabywców. Przewidziano instalacje do sauny fińskiej, miejsce na kino domowe lub pokój do słuchania muzyki. Oprócz tego przyszli mieszkańcy mogą wybrać najbardziej odpowiadający im system ogrzewania, zdecydować o rozwiązaniach inteligentnego domu czy podłączeniu centrali wentylacyjnej z rekuperatorem, a także klimatyzacji.

Z lotu ptaka.

Domy zaprojektowano na urokliwym pagórku przy drodze do Bosutowa. Na działkach o powierzchni ok. 7 a. Każdy z nich jest usytuowany tak, by światło słoneczne było wszędzie tam, gdzie chciałoby się je mieć (wschodnie światło w głównej sypialni, południowe i zachodnie w salonie i jadali, zachodnie w miejscu do pracy lub ćwiczeń). Przedłużeniem salonu jest taras, który wraz z domem jest usytuowany w taki sposób, że zapewnia intymność każdej rodzinie.

Mieszkańcy mają poczucie komfortu przestrzennego i nie muszą obawiać się, że sąsiednie budynki przesłonią im widok z okien. Od wschodu osiedle graniczy ze starym sadem, od zachodu z domami otoczonymi zielenią. Od strony południowej roztacza się widok na Kraków. Inwestycja jest oddzielona od drogi gminnej drzewami oraz 6-metrową skarpą. Domy są oddzielone od siebie w sposób naturalny – za pomocą tarasów ziemnych oraz zieleni. Na terenie inwestycji zaprojektowano wewnętrzny układ drogowy w formie zielonego wąwozu. Każdy z domów posiada 2-stanowiskowy garaż, a przy drodze znajduje się ogólnodostępny parking.

Na zamówienie.

Poza realizacją własnych, gotowych inwestycji, Cumulus Park oferuje również zaprojektowanie i wybudowanie domu według całkowicie indywidualnych wymagań. Na posiadanej przez klienta działce lub na terenie wyszukanym specjalnie do tego celu. Inwestycje wykonywane „na zamówienie” wymagają szczególnego podejścia: analizy możliwości, jakie daje działka w kontekście prawa miejscowego, pod kątem potrzeb przyszłych mieszkańców, z uwzględnieniem walorów widokowych, komunikacji, usytuowania względem wiatru i słońca. Projektu koncepcyjnego, który w pełni spełni oczekiwania inwestorów. Projektu budowlanego umożliwiającego pozyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę. Wykonawczego, dzięki któremu inwestycja zostanie w uczciwy i realny sposób wyceniona oraz przygotowana do realizacji. Sprawnego prowadzenia budowy. Projektu wnętrz, który uwzględni potrzeby mieszkańców i najnowsze trendy. Sprawnej ekipy wykończeniowej, dobrych stolarzy i wysokiej jakości wyposażenia. Cumulus Park wszystko to zapewnia.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: Cumulus Park | 2019-05-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemmieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Ostrowskimieszkania na wynajem powiat Wołomińskilokale użytkowe na wynajem gmina Płużnicalokale użytkowe na wynajem gmina Stawiskidomy na sprzedaż w Jankowicachmieszkania na wynajem w Nowych Krasnodębachmieszkania na sprzedaż w Łojszyno

Deweloperzy

);