Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bonarka - ul. Strumienna

2019-06-14

Bonarka - ul. Strumienna


W pobliżu jednego z biznesowych ośrodków Krakowa – Bonarka City Center – powstaje inwestycja mieszkaniowa. To 2-etapowe przedsięwzięcie zostanie oddane do użytkowania w dwóch terminach – II kwartale 2020 r. i w IV kwartale 2021 r.

Bonarka – ul. Strumienna ze względu na swoją lokalizację zapewnia dostęp nie tylko do centrum handlowego, ale umożliwia także łatwe dotarcie do pozostałych punktów miasta.

Za inwestycję odpowiada spółka HSD Arrow. Oferta stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Dzięki różnorodnym opcjom swoje mieszkanie znajdą tutaj zarówno single myślący o kameralnej kawalerce oraz rodziny z dziećmi potrzebujące przestronnego wnętrza. Zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli wybierać spośród lokali liczących od 1 do 5 pokoi. Powierzchnie lokali mieszczą się w przedziale od ponad 20 do blisko 105 mkw. Bez względu na wybrany metraż każdy z mieszkańców będzie mógł cieszyć się wygodą użytkowania. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni i zaaranżowanie jej według indywidualnych preferencji. Z myślą o najlepszym dostosowaniu oferty do oczekiwań klientów, nabywcy mieszkań w inwestycji Bonarka – ul. Strumienna będą mieli dostępną opcję wykończenia wybranego lokalu pod klucz. Dużym atutem inwestycji są mieszczące się na dachach tarasy. Ponadto mieszkania posiadają duże balkony, co pozwoli na chwilę relaksu bez konieczności wychodzenia z domu.

Dla jeszcze większej wygody w kondygnacji podziemnej do dyspozycji mieszkańców będzie hala garażowa, gdzie znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami umożliwi winda. Dodatkowo zagospodarowany zostanie teren wokół inwestycji, gdzie pojawi się roślinność, a części wspólne ma charakteryzować podwyższony standard.

Jakość wykonania w połączeniu z dogodną lokalizacją stanowią o komforcie. Usytuowanie zabudowy przy ul. Strumiennej to wygoda na co dzień. W pobliżu znajduje się bowiem niezbędna infrastruktura, w ramach której mieszkańcy zyskają dostęp do placówek edukacyjnych oraz usług handlowo-usługowych, m.in. dzięki bliskości centrum handlowego Bonarka City Center.

Zmotoryzowanych mieszkańców ucieszy możliwość sprawnego włączenia się do ruchu. Z ulicy Strumiennej łatwo dotrzeć do centrum miasta oraz skorzystać z autostrady A4 czy trasy nr 7 w kierunku Kraków-Zakopane.

Ceny mieszkań w inwestycji Bonarka – ul. Strumienna oscylują w granicach 6700-8100 zł/mkw.  

<p style="text-align: justify; "><galeria foto="1,2,3,4,5,6,7,8"></galeria></p>

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-14

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy na wynajemkamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Grudziądzlokale użytkowe na sprzedaż powiat Działdowskimieszkania na sprzedaż gmina Ponieclokale użytkowe na wynajem gmina Główczycemieszkania na wynajem w Aleksandrowiedomy na sprzedaż w Starym Majdaniemieszkania na sprzedaż w Wielobyczu

Deweloperzy

);