Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bogdańskiego 6E

2019-01-23


W Zakopanem powstają apartamenty inwestycyjne. Bogdańskiego 6E to nowy punkt na wypoczynkowej mapie Podhala.

Apartamenty z widokiem na Tatry i Giewont to idealna opcja na cele inwestycyjne. Obiekt o funkcji wypoczynkowej zlokalizowany w tak wyjątkowym miejscu jest gwarancją powodzenia i daje możliwość na zdobycie dodatkowego dochodu. Bogdańskiego 6E swoją estetyką łączy się z architekturą Podhala. Wyjątkowy klimat, jaki tworzy stylistyka w połączeniu z tutejszymi krajobrazami, sprawiają, że obiekt zaspokoi potrzeby odwiedzających go osób.

W budynku będzie się mieścić 18 apartamentów z 2 lub 3 pokojami, a ich powierzchnia liczy od ponad 30 do 63,3 mkw. Funkcjonalność, z jaką zostały zaprojektowane, wpłynie na komfort użytkowania, co jest jednym z czynników decydujących o udanym pobycie. Dodatkowo każdy z nich zapewnia dostęp do balkonu, tarasu, a w przypadku lokali usytuowanych na parterze ogródka. Lokale mieszczą się od strony południowej, co gwarantuje optymalne doświetlenie. Dla większej wygody przebywających w nich osób dodatkowo wygospodarowano komórkę lokatorską.

Obiekt liczy 5 kondygnacji, z czego jedną przeznaczono na garaż podziemny, gdzie dla każdego z apartamentów przydzielono miejsce postojowe. Inwestycja Bogdańskiego 6E powstaje z myślą o kompleksowym wypoczynku, dlatego na jej terenie zaplanowano jacuzzi, wiatę grillową, a także przestronny, drewniany taras.

Lokalizacja, w jakiej powstają apartamenty, gwarantuje dostępność do najróżniejszych atrakcji. Podhale słynące z walorów turystycznych przyciąga w swoje strony rzeszę gości. W ten sposób osoby inwestujące w apartamenty na wynajem, mają pewność, że ich lokal będzie cieszył się zainteresowaniem turystów. Mając na uwadze ich oczekiwania, projektujący zadbali o wszystkie niezbędne udogodnienia.

Inwestowanie w nieruchomości wypoczynkowe staje się coraz bardziej popularną formą lokowania kapitału. Wysoka stopa zwrotu i pewny zysk uznawane są za dobrą opcję zyskania przychodu. Dodatkowym profitem jest fakt, że właściciel zyskuje pewne miejsce na własny wypoczynek.

Apartamenty w inwestycji Bogdańskiego 6E można nabyć w cenie wahającej się od 10900 do 15500 zł/mkw. Klucze do apartamentów będzie można odebrać w III kwartale 2019 r.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-01-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice na zamianęhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Szczecinmieszkania na wynajem powiat Jarosławskilokale użytkowe na wynajem gmina Gubinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Krajenkamieszkania na sprzedaż w Wolidomy na wynajem w Blinów-Koloniamieszkania na wynajem w Starym Sielcu

Deweloperzy

);