Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Bogdańskiego 6E

Zakopane, , ul. Bogdańskiego

2019-01-23


W Zakopanem powstają apartamenty inwestycyjne. Bogdańskiego 6E to nowy punkt na wypoczynkowej mapie Podhala.

Apartamenty z widokiem na Tatry i Giewont to idealna opcja na cele inwestycyjne. Obiekt o funkcji wypoczynkowej zlokalizowany w tak wyjątkowym miejscu jest gwarancją powodzenia i daje możliwość na zdobycie dodatkowego dochodu. Bogdańskiego 6E swoją estetyką łączy się z architekturą Podhala. Wyjątkowy klimat, jaki tworzy stylistyka w połączeniu z tutejszymi krajobrazami, sprawiają, że obiekt zaspokoi potrzeby odwiedzających go osób.

W budynku będzie się mieścić 18 apartamentów z 2 lub 3 pokojami, a ich powierzchnia liczy od ponad 30 do 63,3 mkw. Funkcjonalność, z jaką zostały zaprojektowane, wpłynie na komfort użytkowania, co jest jednym z czynników decydujących o udanym pobycie. Dodatkowo każdy z nich zapewnia dostęp do balkonu, tarasu, a w przypadku lokali usytuowanych na parterze ogródka. Lokale mieszczą się od strony południowej, co gwarantuje optymalne doświetlenie. Dla większej wygody przebywających w nich osób dodatkowo wygospodarowano komórkę lokatorską.

Obiekt liczy 5 kondygnacji, z czego jedną przeznaczono na garaż podziemny, gdzie dla każdego z apartamentów przydzielono miejsce postojowe. Inwestycja Bogdańskiego 6E powstaje z myślą o kompleksowym wypoczynku, dlatego na jej terenie zaplanowano jacuzzi, wiatę grillową, a także przestronny, drewniany taras.

Lokalizacja, w jakiej powstają apartamenty, gwarantuje dostępność do najróżniejszych atrakcji. Podhale słynące z walorów turystycznych przyciąga w swoje strony rzeszę gości. W ten sposób osoby inwestujące w apartamenty na wynajem, mają pewność, że ich lokal będzie cieszył się zainteresowaniem turystów. Mając na uwadze ich oczekiwania, projektujący zadbali o wszystkie niezbędne udogodnienia.

Inwestowanie w nieruchomości wypoczynkowe staje się coraz bardziej popularną formą lokowania kapitału. Wysoka stopa zwrotu i pewny zysk uznawane są za dobrą opcję zyskania przychodu. Dodatkowym profitem jest fakt, że właściciel zyskuje pewne miejsce na własny wypoczynek.

Apartamenty w inwestycji Bogdańskiego 6E można nabyć w cenie wahającej się od 10900 do 15500 zł/mkw. Klucze do apartamentów będzie można odebrać w III kwartale 2019 r.

 

Źródło: KRN.pl | 2019-01-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażgaraże na sprzedażdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Łosickimieszkania na sprzedaż powiat Świdnickimieszkania na wynajem gmina Kozielicedomy na sprzedaż gmina Ciechanówmieszkania na wynajem w Poladowiedomy na sprzedaż w Czeremchamieszkania na sprzedaż w Giętlewie

Deweloperzy

);