Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Pod Żaglami

2019-07-17


Pobyt nad jeziorem to jedna z najczęściej wybieranych form wypoczynku. Posiadanie własnego apartamentu z widokiem na akwen to szansa na udane wakacje i dodatkowy dochód.

Dostępność zróżnicowanych atrakcji to gwarancja satysfakcjonującego odpoczynku. Z tego względu jednym z najważniejszych kryteriów, jakim kierują się osoby poszukujące miejsca na spędzenie urlopu, jest lokalizacja. Im więcej rozrywek zapewnia okolica, tym większe szanse na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Nie bez znaczenia pozostaje również standard obiektu, który goście wybiorą na pobyt.

Apartamenty pod Żaglami stanowią odpowiedź na wszystkie potrzeby wypoczywających. Inwestycja znajduje się w malowniczym Zagrzu Południowym, oddalonym jedynie o 26 km od centrum Warszawy. Usytuowanie obiektu pozwala cieszyć się widokiem na Jezioro Zegrzyńskie, nad brzegiem którego mieszczą się apartamenty. Takie położenie sprawia, że goście na wyciągnięcie ręki będą mieć liczne rozrywki związane ze sportami wodnymi. Ciekawych pomysłów na relaks nie zabraknie zarówno miłośnikom żeglugi, jak i fanom wind- czy kitesurfingu. Preferujących nieco spokojniejsze formy aktywności do spacerów i przejażdżek rowerowych zachęci urokliwy, pełen zieleni krajobraz. Nie zabraknie również propozycji dla osób, które chciałyby pojeździć konno. Ponadto na terenie kompleksu wygospodarowano strefy do gier zespołowych, tj. siatkówka plażowa czy kort tenisowy. Z myślą o najmłodszych zorganizowano plac zabaw. Z kolei po dniu pełnym przygód przebywający w Apartamentach pod Żaglami będą mogli zregenerować siły w strefie wellness, basenie czy jacuzzi.

Lokalizacja Apartamentów pod Żaglami jest atrakcyjna nie tylko ze względu na walory przyrodnicze, ale także pod kątem odległości, jaka dzieli je ze stolicą. Łatwy i szybki dostęp komunikacyjny z Warszawą będącą największym w Polsce środkiem biznesowym, pozwala na organizowanie w inwestycji pobytów pracowniczych i dla kontrahentów.

Standard, w jakim przygotowywane są Apartamenty pod Żaglami, przełoży się na komfort gości. Jakość wykorzystanych materiałów znajduje odzwierciedlenie w gustownej estetyce kompleksu, który swoją stylistyką nawiązuje do stylu marynistycznego. Z kolei zastosowane rozwiązania ekologiczne zapewniają optymalną temperaturę przez cały rok, dzięki zainstalowanym pompom ciepła, mechanicznej wentylacji oraz niskotemperaturowemu ogrzewaniu podłogowemu.

Niewątpliwym atutem inwestycji są dostępne w ofercie różnorodne pod względem metrażu apartamenty. Ich powierzchnie liczące od 41 do 101 mkw. charakteryzuje funkcjonalność pozwalająca na indywidualne dopasowanie lokalu do oczekiwań zarówno inwestora, jak i gości. Dodatkowo z okien apartamentów, podobnie jak z tarasów, rozpościera się widok na jezioro. Obiekt zapewnia swobodne przemieszczanie się po nim także osobom niepełnosprawnym, co okaże się zaletą również dla seniorów.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-07-17

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);