Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty nad Wilgą

2019-03-22


Oferta mieszkaniowa grupy Dewi Development to propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w cichej okolicy, ale dobrze skomunikowanej z centrum dużego miasta.

Apartamenty nad Wilgą znajdują się w podkrakowskich Opatkowicach. Inwestycja mieści się przy ul. Smoleńskiego. Budynki wchodzące w skład Apartamentów nad Wilgą, tworzą kameralny kompleks mieszkaniowy, liczący jedynie 2 poziomy, co sprawia, że harmonijnie wkomponowują się w charakter tutejszej niskiej zabudowy. W każdym z 2 budynków mieszczą się 2 mieszkania. Ich przestronne wnętrza stwarzają wygodne warunki, które z pewnością docenią rodziny z dziećmi. Metraże obejmują powierzchnie od ponad 52 do blisko 100 mkw. Najmniejszy z lokali mieści się na parterze i ma dostęp do prywatnego ogródka. Z kolei pozostałe mieszkania zajmują 2 kondygnacje, a dodatkowym atutem są balkony. Funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na łatwe zorganizowanie przestrzeni dopasowanej do potrzeb użytkowników. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również garaże. 

Apartamenty nad Wilgą wyróżnia także prosty styl utrzymany w nowoczesnej estetyce. Ich elegancja w połączeniu z materiałami najwyższej jakości spełni oczekiwania przyszłych klientów. W koncepcji projektowej uwzględniono również teren wokół inwestycji, dzięki czemu został on zagospodarowany w przemyślany sposób. Na wyjątkowy klimat wpływa tutaj nie tylko cisza czy kameralna zabudowa. Urok miejsca tworzy też otaczająca je przyroda. Dostępność terenów zielonych jest jednym z najbardziej pożądanych aspektów, na które uwagę zwracają osoby poszukujące mieszkania. Do pozostałych kwestii istotnych dla nabywców należy znajdująca się w pobliżu infrastruktura. Bliskość do miejsc uczęszczanych na co dzień przekłada się bowiem na organizację oraz oszczędność czasu. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, mieszkańcy Apartamentów nad Wilgą w swoim najbliższym otoczeniu będą mieli zapewniony dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej, a także dróg dojazdowych. Rodziców ucieszy niewielka odległość dzieląca inwestycję od szkoły. Dla wszystkich mieszkańców udogodnieniem będzie sąsiedztwo sklepów oraz przychodni.

Dla przyszłych nabywców istotny może okazać się fakt, że lokale dostępne w ofercie Apartamentów nad Wilgą są bezczynszowe, a ponadto każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w IV kwartale 2019 r. Ceny mieszczą się w przedziale od 4952 do 6083 zł/mkw.  

 

Źródło: KRN.pl | 2019-03-22

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);