Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

APARTAMENTY DZIAŁKOWA

2019-08-02

APARTAMENTY DZIAŁKOWA


W dzielnicy Bieżanów-Prokocim powstają nowe mieszkania. Apartamenty Działkowa mieszczą się przy ul. Działkowej w Krakowie.

Jedną z dzielnic Krakowa, która w ostatnim czasie zintensyfikowała swój rozwój jest Bieżanów-Prokocim. Rozbudowa tkanki mieszkaniowej i infrastrukturalnej w tej okolicy czyni ją atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Zaletą lokalizacji są tereny zielone oraz wytchnienie od zgiełku centrum, a jednocześnie sprawnie można się stąd przemieścić w rejony tętniące miejskim życiem.

W południowej części stolicy Małopolski LV Development realizuje projekt mieszkaniowy Apartamenty Działkowa. W ramach inwestycji powstaną 3 niewielkie budynki mieszkalne przy ul. Działkowej w Bieżanowie. Znajdzie się w nich 45 mieszkań, których metraże wahają się od ponad 40 do 60,66 mkw. Lokale liczą 2 lub 3 pokoje. Zróżnicowane powierzchnie pozwolą dopasować optymalną przestrzeń do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. Osoby decydujące się na mieszkania parterowe będą mogli cieszyć się dostępem do indywidualnych ogródków zajmujących od 45,75 do 90,9 mkw., natomiast na pozostałych kondygnacjach przewidziano duże tarasy i balkony. Przestronny układ wnętrz oraz ich funkcjonalna aranżacja przełożą się na komfort domowników. Ponadto na podziemnym poziomie wygospodarowano garaż oraz komórki lokatorskie.

Atutem Apartamentów Działkowa jest ich kameralna atmosfera, na co wpływają nie tylko gabaryty zabudowy, ale także budynki w najbliższym otoczeniu. W większości są to domy jednorodzinne, a także budynki wielorodzinne. Istotnym elementem tutejszego krajobrazu są również zlokalizowane nieopodal ogródki działkowe. Bliskość terenów zielonych stanowi o atrakcyjności inwestycji. Jest to szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi, które szukają optymalnych warunków.

W okolicy ul. Działkowej panują cisza i spokój i nie odbywa się to kosztem dostępności do najważniejszych punktów. Uczęszczane na co dzień miejsca znajdują się w odległości kilku kroków. Mieszkańcy nowych mieszkań w inwestycji Apartamenty Działkowa będą mieli w swoim zasięgu zarówno placówki handlowo-usługowe, jak i szkoły czy przedszkola. Osoby, które cenią sobie sprawne i szybkie przemieszczanie się, znajdą satysfakcjonujące rozwiązania komunikacyjne – do dyspozycji będą mieli prężnie działające linie tramwajowe i autobusowe. Z łatwością można się także włączyć do ruchu na obwodnicy.

Apartamenty Działkowa charakteryzują konkurencyjne ceny, a do końca sierpnia w ramach przedsprzedaży można zyskać promocyjne stawki za metr kwadratowy. Oddanie inwestycji przewidziano na II-III kwartał 2020 r.
 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-08-02

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);