Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Apartamenty Białe Piaski

2018-10-29


W dzielnicy Prądnik Biały powstają Apartamenty Białe Piaski. Inwestycja zostanie ukończona w II połwie 2019 r.

Zlokalizowany w północno-zachodniej części Krakowa projekt mieszkaniowy Białe Piaski stanowi odpowiedź na potrzeby osób poszukujących dogodnie zlokalizowanego miejsca zamieszkania. Na wygodę życia wpływa bowiem nie tylko komfortowo urządzone mieszkanie, ale również dostępność najistotniejszych elementów infrastrukturalnych. Kluczowe w tym względzie jest odległość od centrum miasta oraz możliwości komunikacyjne. Dlatego przy wyborze mieszkania, jednym z czynników wpływających na decyzję zakupu, jest lokalizacja.

Apartamenty Białe Piaski są położone w jednym w najbardziej atrakcyjnych rejonów miasta. Sąsiedztwo punktów handlowo-usługowych, tj. Galeria Bronowice czy IKEA oraz placówek edukacyjnych pozwalaja na sprawną organizację każdego dnia. Dodatkowo znajdujące się w pobliżu przystanki komunikacji publicznej umożliwiają sprawne przemieszczanie się w wybrane części Krakowa. Dodatkowo osoby poruszające się samochodami z łatwością włączą się do ruchu, dzięki bliskości ważnego dla całej komunikacji miejskiej węzła, jakim jest Rondo Ofiar Katynia. Co więcej, zgodnie z Wieloletnim Planem Finansowym Miasta Krakowa wkrótce mają się rozpocząć prace związane z przebudową ulicy Piaskowej. Alternatywą pozytywnie wpływającą na samopoczucie oraz sprawność fizyczną może być jazda rowerem, ponieważ w pobliżu nie brakuje ścieżek rowerowych. Tak usytuowana inwestycja mieszkaniowa to także szansa na korzystanie z licznych rozrywek, w tym wydarzeń kulturalnych.

Mieszkając w dużym i gwarnym mieście, można korzystać z jego licznych atutów, jednak wracając po całym dniu do domu, ceni się ciszę i spokój. Wchodzące w skład zabudowy Białych Pisków budynki tworzą kameralny kompleks mieszkaniowy z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Odpowiednie rozmieszczenie przeszkleń gwarantuje optymalne doświetlenie mieszkań, a estetycznie zagospodarowana przestrzeń wokół budynków stwarza atrakcyjne warunki do odpoczynku w domowym zaciszu. Atutem inwestycji są przynależne do każdego z apartamentów ogródki. Wykorzystane do budowy materiały przyczyniły się do wysokiej jakości inwestycji. Przekłada się to również na bezpieczeństwo użytkowania. Funkcjonalna organizacja przestrzeni wpłynie na komfort mieszkańców, a ustawne wnętrza pozwolą na aranżację dostosowaną do gustu i potrzeb domowników.

Apartamenty Białe Piaski zostaną oddane do użytkowania w III kwartale 2019 r.
 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-10-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);