Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Antalovy Apartamenty Zakopane

2018-11-15

Antalovy Apartamenty Zakopane


W najpopularniejszym w Polsce kurorcie turystycznym powstają ekskluzywne apartamenty wypoczynkowe. Przy ul. Piaseckiego w Zakopanem spółka Metropolitan Investment realizuje projekt Antalovy Apartamenty Zakopane.

Antalovy Apartamenty Zakopane nie bez powodu powstają w tym zakątku Polski. Zaprojektowane z myślą o odwiedzających stolicę polskich Tatr, odpowiadają na ich potrzeby. Prestiż wynikający z lokalizacji i wysoki standard spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Apartamentowiec mieści bowiem nowoczesne lokale z licznymi udogodnieniami, których powierzchnie liczą od 25 do 58 mkw. Dostępna do dyspozycji gości część rekreacyjna obiektu pozwoli zrelaksować się w saunie, jacuzzi czy strefie fitness.

Ekskluzywny apartament to nie tylko opcja na udany wypoczynek. To również sposób na zdobycie dodatkowego źródła dochodu. Posiadanie własnego apartamentu w aparthotelu usytuowanym w atrakcyjnej lokalizacji to gwarantowany zysk. W skali roku można osiągnąć nawet 7-procentowy zwrot z inwestycji. Dzięki analizom potencjału inwestycji prowadzonym przez Metropolitan Investment nabywca ma gwarancję powodzenia przedsięwzięcia. Oprócz tego deweloper zapewnia rozwiązania umożliwiające komfortowe zarządzanie apartamentem. Dzięki temu zaangażowanie właściciela związane z funkcjonowaniem inwestycji, jest ograniczone do niezbędnego minimum. Kompleksowa obsługa zapewnia najwyższą jakość zarówno gościom, jak i właścicielom.

Wysoki standard w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem i wysokogórskim krajobrazem sprawią, że pobyt w aparthotelu gwarantuje udany i atrakcyjny wypoczynek w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Zakopane. Przyczynią się do tego również dostępne w okolicy liczne atrakcje. Goście apartamentowca będą mogli skorzystać z rozrywek proponowanych w mieszczącym się w najbliższym sąsiedztwie inwestycji Aqua Parku Zakopane. Z kolei Krupówki są oddalone od obiektu niespełna 850 m, co zapewnia dostęp do bogatej oferty gastronomicznej czy wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Jednak największym atutem Zakopanego jest jego sportowy potencjał, który turyści wykorzystują przede wszystkim zimą. Snowboard czy narty to tylko niektóre z możliwości doceniane przez zwolenników zimowych aktywności. 

Obiekt zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2019 r.

Źródło: KRN.pl | 2018-11-15

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Deweloperzy

);